Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masternak vs Drozd
31-07-2013, 06:40 PM
Post: #11
RE: Masternak vs Drozd
Pamiętajcie, że Drozd jest po przewlekłej kontuzji. Różnie może być z jego formą. Rekord ma trochę nadmuchany, jedyny mocny rywal - Firat Arslan - pokonał go przed czasem, a przecież niemiecki Turek nie jest żadnym królem nokautu.

Przy dobrym przygotowaniu Masternaka stać na pewne zwycięstwo nad tym rywalem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2013, 09:25 PM
Post: #12
RE: Masternak vs Drozd
Miesiąc do walki.
Po sparingach z Pulewem teraz Master sparuje między innymi z Bojcowem.....jak na pięściarza CW to Mateusz ma bardzo ciekawych sparingpartnerów z HW...
Mam nadzieję, że zrobi formę życia i pewnie pokona Drozda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2013, 04:54 PM
Post: #13
RE: Masternak vs Drozd
Chyba wszyscy trochę przeceniają Drozda. Rekord ma nadmuchany, jedyny poważny przeciwnik czyli Arslan pokonał go przed czasem, jest po kontuzji. Jest dobry ale do czołówki daleeeko. Master musi to wygrać wyraźnie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2013, 05:35 PM
Post: #14
RE: Masternak vs Drozd
Master musi go znokautować, na punkty nie ma co liczyć, że zwycięży.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 08:10 PM
Post: #15
RE: Masternak vs Drozd
(07-09-2013 05:35 PM)kubala1122331 napisał(a):  Master musi go znokautować, na punkty nie ma co liczyć, że zwycięży.

Myślisz, że szykuje się wałek?
Mateusz musi być aktywny od pierwszej rundy i zadawać dużo ciosów. Najlepszym rozwiązaniem byłby nokaut, a tak to zawsze istnieje ryzyko, że mogą go zrobić...
CJ ROSS będzie punktować?Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 08:18 PM
Post: #16
RE: Masternak vs Drozd
CJ Ross jeśli już to będzie punktować walkę wieczoru. Wtedy szanse Saszki skoczą do góry niczym ceny ropy na Wall Street.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 10:30 PM
Post: #17
RE: Masternak vs Drozd
Martin
Nie chcę jednoznacznie oceniać, bo Drozd wielką gwiazdą to nawet w Rosji nie jest. Jednak mogą próbować go na nią wykreować, a to, że by na punkty wygrać trzeba Rosjanina znokautować, o czym brutalnie przekonał się Denis Lebedev, który oko by stracił, a nie przerwali by walki, byle tylko dotrwać jakoś do ostatniego gongu.
Na pewno jeśli walka będzie wyrównana, nawet z lekką przewagą Mateusza, to wygra Drozd. Tego jestem pewien. Obawaim się, że żeby wygrał na punkty musiałby tak Ruska zdominować jak Money Alvareza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 06:21 PM
Post: #18
RE: Masternak vs Drozd
Kto to w ogóle jest ten Drozd ? Co do Masternaka to jakoś nie mogę go przetrawić , jego styl jest strasznie nudny i usypiający ale niech chłopak robi karierę Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 07:24 PM
Post: #19
RE: Masternak vs Drozd
Ja jakoś nie obawiam się wałka na Polaku. Sauerland swojemu zawodnikowi krzywdy zrobić nie da. Z drugiej strony Masternak powinien to wygrać dość wyraźnie. Drozd to dla mnie najwyżej drugi sort CW.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 12:13 AM
Post: #20
RE: Masternak vs Drozd
Sander
Jednak wiesz, walka na obcym terenie, do tego w Rosji to zawsze ryzyko. Pamiętaj, że Rosja to dziki krajBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości