Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
25-05-2013, 12:43 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2013 11:35 AM przez kubala1122331.)
Post: #11
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Takam ładnie zlał GrantaSmile Ciekawa walka, jednak ja stawiałem na doświadczonego Granta,a tu proszę, zaskoczył mnie Kameruńczyk. W sumie fajnie, bo chłopak prezentuje ciekawy styl, może on coś ruszy HW?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2013, 09:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2013 10:05 AM przez Sander.)
Post: #12
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Początek ze zbyt dużym respektem Kameruńczyka dla Granta. Im dalej w las tym Takam był luźniejszy i spokojnie dominował kończąc robotę w 8 rundzie. Ciekawy prospekt już 13 według WBO. Taki mały pitbull. Cepy sadzi raz za razem. Grant bezradny.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 04:40 PM
Post: #13
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
W listopadzie prawdopodobnie Carlos Takam zmierzy się z Amirem Mansourem. Szykuje się kolejna ciekawa walka w ciężkiej w tym roku. Starcie dwóch prospektów (wiem, ze dziwnie to brzmi jak jeden z zawodników ma 41 lat), jeden wypada z obiegu. Bardzo chciałbym by doszło do tej walki, bo lubię Takama. Jest naprawdę solidnym pięściarzem, myślę, że przyszłość przed nim, a Mansour byłby dobrym testem, testem, który można oblać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 06:12 PM
Post: #14
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Jeżeli Mansour i Takam to są prospekci to ja jestem nie wiem kim........co nie zmienia faktu, że zapowiada się kolejna już fajna walka w HW, ja będę kibicował Takamowi i uważam, że powinien sobie z Mansourem poradzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 08:57 PM
Post: #15
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Samuel Peter jako bokser bardzo mi się kiedyś podobał . Ta jego pierwsza walka z Władem była niesamowita . Kiedy miał walczyć obronę z Vitem byłem pewien jego wygranej ale nie wiedziałem o kłopotach z nadwagą , która uniemożliwiła mu dobre występy również z Chambersem i ostatnio z Heleniusem . Widziałem w nim jeszcze promyk nadziei po walce z Aguilerą ale Wład już chyba na dobre wybił mi go z głowy - na 3 walkę z braćmi choćbym nie wiem jak bardzo się postarał to już nie zasłuży .
Poniżej mój "wycięty" filmik , który umieściłem na YT kilka lat temu .



[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 09:02 PM
Post: #16
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Walki Petera z Wladem i McCline'm ostatnio odświeżałem. Mógł się podobać. Dziś zapewne waży 150 kg i nawet nie myśli o boksie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 09:06 PM
Post: #17
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Martin
Taka jest HW. Szeroką czołówką wagi ciężkiej nie są, ale jakąś szeroką już chyba tak. Nie mówię, że zawojują wagę ciężką, Mansour nie ma na to żadnych szans, ale Takam? Stawiam go na dziś (nie wiem czy nie na wyrost) ponad Heleniusa czy Bojcowa. Chłopak ma potencjał, daje świetne walki, czemu nie nazwać go prospektem? Nie jest jeszcze taki stary - 32 lata, dobrze wygląda fizycznie, a że jeszcze nie przeszedł poważnego testu? Ma jeszcze czas, a walka z Mansourem takim byłaby jak najbardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2013, 09:18 PM
Post: #18
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Takam to jest dobry pięściarz. Jak dla mnie to taka lepsza wersja Setha Mitchella. Silny, krępy, potrafi sponiewierać rywala. Czekam na jakieś wyzwania dla niego. Póki co pas WBF dzierży.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 08:10 AM
Post: #19
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
(26-08-2013 09:06 PM)kubala1122331 napisał(a):  Takam? Stawiam go na dziś (nie wiem czy nie na wyrost) ponad Heleniusa czy Bojcowa. Chłopak ma potencjał, daje świetne walki, czemu nie nazwać go prospektem? Nie jest jeszcze taki stary - 32 lata

Ja również uważam go za ciekawą postać i uważam podobnie jak Ty, że może coś w HW zdziałać, ale nie mogę 32 letniego gościa nazwać prospektem bo dla mnie prospekt to młody chłopak góra do 25-26 roku życia....po prostu inaczej definiujemy słowo "prospekt"...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-08-2013, 08:20 AM
Post: #20
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Dla mnie prospekt to osoba, która ma szansę zdziałać coś w boksie, choć na razie jest nikim. Wiek nie ma żadnego znaczenia (choć 41 lat to sporoTongue)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: