Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
28-03-2014, 11:03 AM
Post: #31
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
*Carlos Takam na dobre zadomowił się w szerokiej czołówce wagi ciężkiej. Po dobrej walce zremisował z Mikem Perezem

*30 letni Gbenga Oloukun ma już za sobą 28 zawodowy pojedynek. 22 marca przegrał na punkty z Agitem Kabayelem podczas gali w Turcji. Werdykt ten jest w mojej opinii bardzo gospodarski...

*Treningi wznowił Samuel Peter - pojawił się na sali z olbrzymia nadwagą co nie ułatwi mu powrotu. Latem powinien przypomnieć się kibicom

*Więzienie opuścił Ike Ibeabuchi - wielki niespełniony talent. Podobno zamierza wrócić na ring. Jednak po tak długiej przerwie i 40 - stce na karku może być mu bardzo ciężko zaprezentować się choćby solidnie...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 09:17 PM
Post: #32
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
6 czerwca na terenie Francji, Carlos Takam vs Tony Thompson.
Fajne zestawienie, ale jeśli Tony nie przygotuje się lepiej niż na Solisa, to będzie miał kłopoty i bolesny wieczór...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2014, 06:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2014 03:15 PM przez TomaszX.)
Post: #33
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Takam wie jak skracać dystans i myślę że dobierze się do Thompsona podobnie jak do Granta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2014, 06:59 PM
Post: #34
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Takam, zakonczy przygode Thompsona z boksem.. byc moze ujrzymy czasowke na Tonym. Kazdy inny rezultat niz zdecydowana wygrana Carlosa, bedzie dla mnie zakoczeniem. Mnie Thompson nie przekonal z grubym Solisem, i podejrzewam, ze Takam udowodni ambitnemu weteranowi, ze najwyzsza pora juz pomalu konczyc.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2014, 08:14 PM
Post: #35
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
@BMH
Tak samo myślałem przed walką z Price'em...no ale faktycznie jestem też tego zdania, że pojedynek z Carlosem może być dla Thompsona ostatnim poważnym...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 12:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2014 12:39 PM przez kubala1122331.)
Post: #36
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Carlos to nie Price. Twardy zawodnik, który nie wywraca się od podmuchu wiatru. Mnie zaimponował w walce z Grantem, gdzie moim zdaniem udowodnił swój talent. Z Perezem tylko to potwierdził, choć nie punktowałem tej walki, to wydawało mi się, że był minimalnie lepszy.

Ale Tony to cwaniak jest. Jego nigdy nie postawię na straconej pozycji. Czekam na walkę, kolejny fajny pojedynek w HW. Ostatnio dzieje się bardzo dużo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 03:53 PM
Post: #37
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Wiesz @kubala na mnie walka Takama z Grantem to nie zrobiła zbyt dobrego wrażenia.
Carlos był tam dość ospały i długo nie mógł przełamać Michaela, któy był zdecydowanie słabiej dysponowany niż choćby w walce z Adamkiem. Jednak Takam z walki z Perezem to już było to Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 05:08 PM
Post: #38
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Nie wiem czy szczęka Price'a była jakoś mocno testowana przed Thompsonem (podłączył/położył go ktoś wcześniej?). Ba, raczej była mowa, że jest twardszy od Fury'ego.
Więc akurat stawianie Price w roli faworyta z Thompsonem to było coś normalnego. Jak Takam zrobi formę z Pereza to samą dyspozycją fizyczną może załatwić Tygrysa. Z drugiej strony, może Thomps jak na szczwanego lisa przystało pomyślał sobie "aaaa... walczę z Solisem, ten grubcio formy nie zrobi, to ja też nie muszę, opykam go na stojąco"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 06:03 PM
Post: #39
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Thompson z walki z Solisem nie ma szans z Takamem, bo ten siły ma więcej niż Kubańczyk, więc pykanie bez gardy powinno być spokojnie wykorzystane przez Kameruńczyka. Ale ja bym całkowicie Thompsona nie przekreślał, w końcu zaskakuje ostatnio nieustannie (choć dla mnie z Solisem wcale nie wygrał).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2014, 06:28 PM
Post: #40
RE: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Sander
Grant to doświadczony i twardy skurczybyk. Masz rację, że nie zaprezentował wtedy Takam mistrzowskiego poziomu, ale widać było, że jest to bardziej perspektywiczny zawodnik niż jakiś pompowany prospekt. Wtedy tak naprawdę po raz pierwszy widziałem Kameruńczyka i byłem nawet pod wrażeniem. Ogólnie, podobało mi się, choć do doskonałości sporo oczywiście brakowało.
Prawdziwy egzamin miał z Perezem i go zdał na piątkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości