Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
15-08-2013, 11:34 AM
Post: #611
RE: Piłka nożna ogólnie
Pakman
Polska jest słaba, ale nie przesadzaj. San Marino to poziom Mazowsza Grójec, to nie jest poważna piłka. Inna sprawa to Czarnogóra, która jest już solidną ekipą. Ale ostatnio mają coś kryzys, więc myślę, że i tu powinniśmy wygrać. Schody zaczną się dopiero w październiku, gdzie możemy wszystko przegrać, lub... wszystko wygrać jak zagramy tak zdyscyplinowanie przez cały mecz jak przez pierwsze dziesięc minut meczu z Danią. Wydaje mi się, że do takiego poziomu powinniśmy dążyć, bo wyglądało to najlepiej za kadencji W. Fornalika. Lepiej nawet niż w meczu z Anglią. Jednak to było tylko 10 minut...

Sander
Ja będę bronił wczoraj Szczęsnego. Numerem jeden jest dla mnie Boruc w kadrze, ale Wojtek nie zawinił przy bramkach, a parę razy dupę nam uratował.
Dużo nowych twarzy... Mam nadzieję, że to nie jest jednorazowy wybryk, a tych twarzy będzie coraz więcej. Kamiński z Lecha nawet dziś powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji, a Waldek go jeszcze nawet nie sprawdził. Myślę też, że z kilkoma piłkarzami jak: Mierzejewski, Rybus, Grosicki powinniśmy się na razie pożegnać, bo może są bardziej doświadczeni od Klicha, Zielińskiego, Soboty, Wszołka, Pawłowskiego, Koseckiego, ale niestety prezentują słabsze dyspozycje czysto piłkarskie. Szczerze, to liczyłem na jeszcze więcej młodych, ale mam też na uwadze mecz wtorkowy młodzieżowej reprezentacji, mecz bardzo ważny, z trudnym rywalem i być może trenerzy uznali, że tam bardziej przydadzą się ci zawodnicy, niż w sparingu pierwszej drużyny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 07:15 PM
Post: #612
RE: Piłka nożna ogólnie
Pakman ogolnie hejtuje Polska pilke - i czemu sie dziwic?! Chlopak ma calkowita racje - Ja nie ogladam ani polskiej klubowej ani polskiej narodowej. Poziom jest tragiczny. Popieram jego aktywnosc w tej dziedzinie w calosci - wczorajszy mecz z Dania niczego nie zmienia.

Bramkarze - kazdy z polskich bramkarzy jest dobry - ale obrona to jakas katastrofa - goscie nie potrafia zatrzymac akcji albo spokojnie wyprowadzic pilki do pomocnikow, tylko wybijaja na pale.

Z innej beczki - Lewandowski? Kazdy go atakuje, ze nie strzela bramek w narodowej - trudno, zeby strzelal, jezeli pomocnicy albo mu nie podaja, albo podaja kiedy jest juz za poźno.

[Obrazek: tumblr_mf54wmcN3n1s0e9apo1_500.gif]
Oppan Gangnam Style!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 08:22 PM
Post: #613
RE: Piłka nożna ogólnie
(15-08-2013 07:15 PM)Umkwatata napisał(a):  Z innej beczki - Lewandowski? Kazdy go atakuje, ze nie strzela bramek w narodowej - trudno, zeby strzelal, jezeli pomocnicy albo mu nie podaja, albo podaja kiedy jest juz za poźno.

Bzdura. Lewandowski po prostu nie przykłada się do gry w reprezentacji i tyle. Co to znaczy, że nie dostaje podań? Dostaje tylko w kadrze nie gra na 100% swoich możliwości. Nawet w sytuacjach sam na sam (Irlandia) czy strzałach z kilku metrów (Mołdawia) nie potrafi strzelić bramki. Dobrze, że został pożegnany gwizdami, może sie chłop wreszcie weźmie za siebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 01:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2013 01:09 AM przez Umkwatata.)
Post: #614
RE: Piłka nożna ogólnie
Sugerujesz sabotaż? Dla Niemcow wszystko na maksa, a dla Polski slania sie po boisku?

Dobra tam - Brazylia w towarzyskim meczu przegrala 0:1 z ze Szwajcarią wczoraj.
W ten weekend inauguracja Premier League (o tak) i Primera Division (znowu to samo co roku - Real i Barca) oraz 2. kolejka Ligue 1 (rowniez OK) - nie ma polskiej ligi na szczescie Big Grin
A w srodku tygodnia start bojow o LM i LE - bedzie ... ciekawie dosyc Wink

[Obrazek: tumblr_mf54wmcN3n1s0e9apo1_500.gif]
Oppan Gangnam Style!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 01:28 AM
Post: #615
RE: Piłka nożna ogólnie
Umkwatata
Ale jest Puchar PolskiTongue i nie mów mi, że odpuścisz sobie takie mecze jak Rozwój Katowice - Legia, Zagłębie Sosnowiec -Wisła czy Termalica - Lech?
Nie wiem czemu, ale w el LM ciekawi mnie mecz Szachtior - Celtic. Wyczuwam sensację?Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 07:42 AM
Post: #616
RE: Piłka nożna ogólnie
(16-08-2013 01:04 AM)Umkwatata napisał(a):  Dla Niemcow wszystko na maksa, a dla Polski slania sie po boisku?

Nawet ślepy zauważy różnicę pomiędzy Lewandowskim w Borussii a Lewandowskim w kadrze. Chyba nie oglądasz meczów reprezentacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 09:46 AM
Post: #617
RE: Piłka nożna ogólnie
Różnica jest, ale wątpię, by Robert odpuszczał mecze. Wkurza mnie jak się mówi, że ma słabszych partnerów, bo co by Robert zrobił, gdyby grał w polskiej okręgówce. Partnerzy jeszcze słabsi, podań jeszcze mniej. Wydaje mi się, że Lewy w reprezentacji za bardzo wraca się do środka boiska i tam stara się rozgrywać piłkę. Nie wiem z czego to wynika, ale dla mnie Robert powinien kręcić się wokół pola karnego i tam czekał na piłki. A jeśli już gra tak naprawdę jako playmaker to może wystawmy go na "10", bo tak naprawdę reprezentacja pozbawiona jest snajpera. Taki Messi też w Argentynie nic nie grał, uważano, że robi łaskę przyjeżdżając na kadrę, ale przyszedł nowy trener, Alejandro Sabella, i Messi wygląda już lepiej, nie rewelacyjnie ale lepiej. Wydaje mi się, że trenerzy nie potrafią wkomponować Roberta w drużynę, tylko starają się, żeby gra kręciła się wokół niego. Ale piłka to taka drużyna, gdzie gra jedenastu chłopa, a jeden choćby najlepszy, nic nie zdziała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 10:00 AM
Post: #618
RE: Piłka nożna ogólnie
(16-08-2013 09:46 AM)kubala1122331 napisał(a):  Różnica jest, ale wątpię, by Robert odpuszczał mecze.

To co wg Ciebie jest przyczyną tak fatalnej postawy Lewandowskego w kadrze?
Grając w Zniczu Pruszków miał o wiele słabszych partnerów a bramki strzelał.
Jeśli nie podejście to co? Robercik nie może się wkomponować w drużynę...biedactwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 10:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2013 10:15 AM przez BESTIA.)
Post: #619
RE: Piłka nożna ogólnie
(16-08-2013 09:46 AM)kubala1122331 napisał(a):  Wydaje mi się, że Lewy w reprezentacji za bardzo wraca się do środka boiska i tam stara się rozgrywać piłkę. Nie wiem z czego to wynika, ale dla mnie Robert powinien kręcić się wokół pola karnego i tam czekał na piłki.

Problem w tym że wtedy prawie wcale tych piłek by nie dostawał.
http://www.youtube.com/watch?v=1K9rtK8uRrg

Robert nie gra źle, zawsze koło niego jest 2,3 i stwarza okazje dla innych przykład 3 gol z Danią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2013, 10:06 AM
Post: #620
RE: Piłka nożna ogólnie
(16-08-2013 10:00 AM)Martin napisał(a):  
(16-08-2013 09:46 AM)kubala1122331 napisał(a):  Różnica jest, ale wątpię, by Robert odpuszczał mecze.


Grając w Zniczu Pruszków miał o wiele słabszych partnerów a bramki strzelał.

Dokładnie o tym samym pomyślałem.
W klubie Robert gra o pieniądze. O kontrakty reklamowe, rozpoznawalność na świecie i transfer do klubu gdzie ustawi się na całe życie. A kadra? Może tu złapać jedynie kontuzję i pokopać się po nogach z jakimiś Mołdawianami (bez obrazy). Sukcesy i wielkie pieniądze mu nie grożą w reprezentacji a i negatywnego wpływu na jego wizerunek na świecie słaba gra dla kraju nie ma.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości