Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze rankingi
05-07-2013, 04:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2013 04:38 PM przez tysiok.)
Post: #61
RE: Nasze rankingi
Znalazłem przypadkowo na swoim dysku taki zrzut ekranu ze stycznia 2008 :
[Obrazek: lmul.jpg]

[Obrazek: Solis.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2013, 04:49 PM
Post: #62
RE: Nasze rankingi
Woods, Pavlik, Sam Peter!
Eh, łza się w oku kręci Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2013, 09:48 PM
Post: #63
RE: Nasze rankingi
Szkoda Wiliamsa gdy go pierwszy raz zobaczyłem pomyślałem nowy Thomas Hearns.Ciekawe jak tam sobie radzi teraz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2013, 01:44 PM
Post: #64
RE: Nasze rankingi
Krótkie komentarze do poszczególnych bokserów z mojego rankingu P4P:

1)Floyd Mayweather - tutaj komentarz akurat jest chyba zbędny, więc tylko napiszę, że na razie moim zdaniem jest nie do pobicia, a walką z "Duchem" udowodnił, że pomimo wieku ciągle jest w kapitalnej dyspozycji i pierwsze miejsce w takich rankingach jak najbardziej ma zasłużone.
2)Andre Ward - zwycięstwo w Super Six, bardzo ważna walka z Dawsonem, którego po prostu zdeklasował. Rywali pokonuje bardzo pewnie i pomimo nudnego dla wielu stylu (chociaż ja akurat uwielbiam go oglądać) to jest kapitalny zawodnik, któremu długo nikt nie zagrozi.
3)Juan Manuel Marquez - moim zdaniem wygrał z Pacquiao wszystkie 4 walki, ostatnio zrobił to jednak w sposób niepodważalny. Głównie tą wygraną zagwarantował sobie tak wysoką lokatę, bo Filipińczyk to przecież klasa sama w sobie.
4)Guillermo Rigondeaux - ma na koncie tylko jedno zwycięstwo z zawodnikiem klasy P4P, ale za to jakie! Gładko wygrywając z rewelacyjnym "Filipińskim błyskiem" (który był wtedy czołówką takich rankingów, miał na koncie zunifikowane mistrzostwo, wiele bardzo wartościowych zwycięstw i do tego okrzyknięty był "bokserem roku 2012") kubański geniusz pokazał, że jak najbardziej zasługuje na miejsce w czołówce takich rankingów.
5)Timothy Bradley - tak wysoka lokata może wielu wydać się kontrowersyjna, ale moim zdaniem zasłużenie pokonał Pacquiao (punktowałem minimalnie na jego korzyść), a do tego ma szereg innych, bardzo ważnych zwycięstw (Alexander, Peterson, Abregu) stąd piąta lokata. Jeśli wygra z Marquezem, to trafi jeszcze wyżej.
6)Nonito Donaire - wiele bardzo wartościowych zwycięstw w ostatnich latach (nazwisk chyba nawet nie trzeba przypominać). Tutaj nawet nie ma co tłumaczyć, pomimo porażki z "Szakalem" to nadal jest fantastyczny bokser.
7)Abner Mares - świetny zawodnik z dobrym resume, dla mnie bardzo ważna jest jego wygrana (nieznaczna, bo nieznaczna, ale jednak wygrana) nad wspaniałym Moreno (moim zdaniem jedno z najważniejszych zwycięstw Abnera), stąd 7 lokata.
8)Manny Pacquiao - nie mogę umieścić go wyżej ze względu na na dwie porażki w ostatnich walkach (nawet pomimo tego, że byli to rywale klasy absolutnie światowej). Biorąc pod uwagę jego bardzo solidne resume, to jeśli wygra z Riosem, będę myślał nad ewentualnym umieszczeniem go wyżej.
9)Sergio Martinez - dla wielu pewnie za nisko, ale taką lokatę uznałem za najodpowiedniejszą. Z Murrayem wygrał ledwo, ledwo, do tego widać niestety że "Maravilla" jest już past prime. Ciężko wymagać od niego najwyższej dyspozycji, ale to wciąż jest światowa czołówka.
10)Władimir Kliczko - nie sposób nie docenić długiego, nieprzerwanego panowania na tronie wagi ciężkiej i bezproblemowych zwykle kolejnych obron pasów, ale ze względu na niski poziom rywali (chociażby Wach, Mormeck) nie mogę go umieścić wyżej.

I "poczekalnia":
- Carl Froch - pomimo wielu wygranych walk z bardzo solidnymi przeciwnikami, wyraźnie przegrał 3 z 4 walk z NAJLEPSZYMI rywalami (czyli Direllem, Wardem i pierwszą walkę z Kesslerem, pokonał natomiast Bute) i nawet udany rewanż na Duńczyku jak dla mnie nie wystarczy do załapania się do czołowej dziesiątki. Jeśli jednak w najbliższym czasie Froch zanotuje jakąś cenną wygraną, to wtedy droga do TOP10 stanie otworem.
- Lucas Martin Matthysse - pomimo świetnej dyspozycji i niszczenia (chyba można to już tak nazwać) kolejnych rywali nadal brakuje mi jakiejś "kropki nad i", aby umieścić Lucasa w dziesiątce P4P. Jeśli jednak pokona Garcię, miejsce tutaj ma pewne.
- Witalij Kliczko - tu bardzo krótko: wykluczyła go długa nieaktywność, jeśli dojdzie do walki ze Stivernem i wygra ją, to wtedy poważnie rozważę umieszczenie go w czołowej dziesiątce.
- Giennadij Gołowkin - tu podobnie jak z Matthysse: brakuje mi "kropki nad i", zwycięstwa z kimś z najwyższej półki. Ale jestem pewny, że niebawem Kazach takowe zanotuje, bo naprawdę ciężko w średniej znaleźć kogoś, kto mógłby mu realnie zagrozić (chociaż mam swojego kandydata: Dmitrija Piroga, jeśli ten wróciłby na ring, ale musiałby najpierw zrzucić rdzę po długiej przerwie i być w najlepszej możliwej dyspozycji, co biorąc pod uwagę trapiące go kontuje może być niestety trudne).
- Danny Garcia - bardzo wartościowe zwycięstwa nad Khanem, Moralesem x2 i Judahem (nawet pomimo pewnych problemów), ale nadal nie jestem jakoś przekonany do umieszczenia go w TOP10. Nie chodzi tu o brak "kropki nad i", jak w przypadku Matthysse czy Gołowkina, ale po prostu subiektywne odczucia. W razie wygranej nad Argentyńczykiem nawet nie będzie o czym mówić i miejsce w dziesiątce ma pewne.

Na dalszych lokatach mam jeszcze Romana Gonzaleza czy Mikeya Garcię i mam nadzieję, że niebawem będę mógł rozpatrywać umieszczanie ich na coraz wyższych lokatach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 08:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2013 08:33 AM przez BMH.)
Post: #65
RE: Nasze rankingi
TOP 10 HW 2013
1. K1
2. K2
3. Povetkin
4. Haye
5. Fury
6. Pulev
7. Stiverne
8. Abdusalamov
9. Jennings
10. Cunningahm

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 09:01 AM
Post: #66
RE: Nasze rankingi
Ranking w porządku, ja bym go ustawił niemal identycznie, ale Cunningham na 10 miejscu w ciężkiej... Chłopie, jego bilans w HW to 0-2, jak można takiego zawodnika umieścić w top 10, choć sam wiem, że zaprezentował się w tych walkach całkiem dobrze. Ale je przegrał...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 09:08 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2013 09:13 AM przez Szakal.)
Post: #67
RE: Nasze rankingi
(27-07-2013 09:01 AM)kubala1122331 napisał(a):  Ranking w porządku, ja bym go ustawił niemal identycznie, ale Cunningham na 10 miejscu w ciężkiej... Chłopie, jego bilans w HW to 0-2, jak można takiego zawodnika umieścić w top 10, choć sam wiem, że zaprezentował się w tych walkach całkiem dobrze. Ale je przegrał...
Steve Adamka wysoko wypunktował, tylko okradli go ze zwycięstwa. Fury'emu też dawał bardzo trudny pojedynek. Moim zdaniem 10 lokata dla Steve'a jest jak najbardziej w porządku.
-------
[EDIT] Byłbym zapomniał. Oficjalny bilans "USS" w HW to nie 0-2, tylko 1-2. Gaverna przecież pokonał ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 09:14 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2013 09:37 AM przez BMH.)
Post: #68
RE: Nasze rankingi
O ile HW robilem intuicyjnie, tak tu juz mam znacznie lepsze rozeznanie. Cruiser ostatnio kilka razy zmienialem, wiec ostatecznie.
TOP 10 CW 2013
1. Jones
Pobil Denisa ktorego cenilem najwyzej... szok!
2. Huck
Boli mnie to i to bardzo, ale starm sie byc uczciwy... imponuje mi charkterem, jak i doborem rywali.
3. Lebedev
Do walki z Jonesem moj nr.1 CW, oszukali go z Huckiem, zdemolowal Alekseeva, wierze, ze powroci na szczyt.
4. Wlodarczyk
Wciaz jest mistrzem, i choc sadze, ze niejeden z tej dyszki moglby oszukac Kyla, to ostatnimi obronami pasa Diablo mnie zaskoczyl
5. Hernandez
Zupelnie nie przypomina mi swoim stylem tych "rasowych" Kubanczykow... jednak na tapecie Cunningham, to musi robic wraznie.
6. Afolabi/Arslan
Trzy rowne walki z Huckiem, ma Brytol potencjal i duze umiejtnosci. Arslan zdominowal Hucka, tam kazdy wynik inny niz wygrana Firata, to bezczelny wal!
7. Ross
Solidniak, rowna walka z Hernadezem, szybka czasowka z Cora.
8. Koyde
Jakos po wygranej z Tarverem zagina chlopak w akcji... szkoda
9. Chambers
Na ten moment prezent, po walce-mam nadzieje wygranej w dobrym stylu-pojdzie wyzej. Jezeli jeszcze 2 lata bedzie forma jak w HW, to widze szanse na pas-scisly top.
10. Czakijew
Wierze, ze wroci mocniejszy, i madrzejkszy o lekcje od Polaka, potencjal duzy, teraz trzeba lapac doswiadczenie.



(27-07-2013 09:01 AM)kubala1122331 napisał(a):  Ranking w porządku, ja bym go ustawił niemal identycznie, ale Cunningham na 10 miejscu w ciężkiej... Chłopie, jego bilans w HW to 0-2, jak można takiego zawodnika umieścić w top 10, choć sam wiem, że zaprezentował się w tych walkach całkiem dobrze. Ale je przegrał...

Rozumiem Twoje obiekcje, juz Ci mowie czym sie kierowalem. Na poczatku sie zastanowilem co jest wiecej warte, i widze to tak... nieoficjalna wygrana Steave'a nad Adamkiem, gdzie USS zabral Polaka do szkoly, i swietna walka z Furym daje wiecej Amerykaninowi, niz np. dyskusyja wygrana Adamka z Eddiem ktory 11 rund walczyl jedna reka(oczywsicie wygrana Adamka to zaden walek, ale walka byla do bolu rowna), i walek na Cunnie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 09:37 AM
Post: #69
RE: Nasze rankingi
SZAKAL
Dzięki za uwagę, kompletnie zapomniałem o tej walceTongue

BMH
Nie miałem na myśli akurat Polaka, ale wydaje mi się, że tacy pięściarze jak Thompson (dwa zwycięstwa z faworyzowanym Price'm), Chisora (wygrana nad groźnym Scottem) czy Wilder mimo braku dobrych rywali (podobnie jak znajdujący się na twojej liście Jennings) na to bardziej zasługują. Ale przyjmuję oczywiście twoje argumenty, bo są one bezdyskusyjne i przy znacznej sympatii do USS są one jak najbardziej wystarczające.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 09:43 AM
Post: #70
RE: Nasze rankingi
@BMH
Twój numer 1 w cruiser w ostatniej walce był na dopingu..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości