Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
22-07-2013, 08:11 PM
Post: #361
Bug RE: MMA
(22-07-2013 06:53 PM)Sander napisał(a):  @AFPL
Nie pierwszy raz uderzasz w Czeczenów pisząc 'mają to we krwi'. Znasz jakiegoś Czeczena? A może samego Mameda? Odważne tezy więc pytam.
Chyba każdy naród lubi kasę, ale Czeczeni wyjątkowo lubią łatwą kasę. Jakiś czas temu przeprowadzono badanie wśród uchodźców z Łomży i się okazało, że na 1000 Czeczenów legalnie pracowało 2 (dwóch).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2013, 08:35 PM
Post: #362
RE: MMA
To akurat żaden argument bo w Polsce to większość obcokrajowców pracuje na czarno. Sam znam chyba około setki Ukraińców czy Rosjan, którzy w naszym krają pracują nielegalnie. A uwierz mi, że mam prawo znać, bo już od dziecka poznawałem ludzi pracującycj w gospodarstwie rolnym mojego dziadka. Teraz kiedy sami prowadzimy taką działalność mam jeszcze większe horyzonty poglądoweTongue A taki "ruski" to same wygody dla właścicieli. Niewiele im do życia potrzeba i są szczęśliwi, że zarabiają 50 zł dziennie, a robotni są tacy, że 2 Polaków jednego Ruska nie przebijeTongue
Mam nadzieję, że w razie czego kolega kantemir (nie wiem czy odwiedza nasze forum jeszcze) się nie obraziSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2013, 08:48 PM
Post: #363
Bug RE: MMA
(22-07-2013 08:35 PM)kubala1122331 napisał(a):  Sam znam chyba około setki Ukraińców czy Rosjan, którzy w naszym krają pracują nielegalnie.
Z tym że Ukraińcy przyjeżdżają tu popracować, zarobić i wrócić z pieniędzmi do siebie, a Czeczeńcy tylko siedzą na zasiłkach, których niejeden potrzebujący OBYWATEL Polski mógłby pozazdrościć. Nie mówiąc już o stopniu kryminalizacji tego narodu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2013, 11:40 PM
Post: #364
RE: MMA
AFPL
Mam dobry przyklad, ktory powinien Ci nieco rozjasnic... Zobacz na takiego Krzyska Soczynskiego(powiniens znac jego duzo walk, bo jest to kawal zawodnika), tyle lat walczy w Stanach, jest wszechstronny, efektowny, utalentowany,, i jest znany(byl w jeden z edycji TUF), i gdzie jego walka o tytul? ?
Ze wzgledu na atrakcyjnosc walk "Polski eksperyment", na ogol wystapowal na konkretnych galach, ma chlopak renome, ale walki o pas jak nie bylo tak nie ma. Ty zamiast sie troche rozeznac w temacie, to krytykujesz zlego Kalidova, bo... ani to Polak, ani Czeczen, bo dobrze zarabia, bo walczy z past prime zawodnimami, albo takimi ktorzy juz nie sa na kontrakcie z UFC... slabe to jest, trudno zeby walczyl z faciami, ktorzy ten kontrakt wciaz maja.Big Grin
Jezeli tak lubisz Mameda, to dlaczego tylko jemu sie dostaje, narzekasz, ze ludzie go kochaja, i uwazaja za mega wymiatacza... no ku*wa wiesz jak to komiczni brzmi? Dlaczego nie piszesz tego samego o Blachowiczu, czy Materli??

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2013, 06:13 AM
Post: #365
RE: MMA
Ja nie wnikam jak Czeczeni żyją w Polsce i co robią ale wrzucenie wszystkich do jednego worka to pójście na łatwiznę. To tak jakby w USA nie darzyli sympatią Błachowicza i argumentowali to np tak : 'to Polak, pijak i złodziej, ma to we krwi'.
Nie każdy Polak to złodziej, nie każdy Czeczen to cwaniak chcący się łatwo dorobić i za wszelką cenę.
To, że 100 Czeczenów leży, pobiera zasiłek i sobie egzystuje w Polsce to nie znaczy, że Mamed też by tak chciał lub to popiera . Pazerność płynąca we krwi? Nie wiem, nie wiem..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2013, 08:40 AM
Post: #366
RE: MMA
@Sander
Ale ja nie biorę wszystkich do jednego wora tylko zwróciłem uwagę na osobę Khalidova, który widać, że jest dziany na kasę. Epizody w M jak miłość, jakieś reklamy, talkshow'y i co myślisz, że to ''przygoda'' dla niego? proszę Cie... napisałem już dlaczego uważam, że Mamed jest chciwy. Musisz przeczytać moje wcześniejsze posty.

@BMH
Ale co ma do tego Soszyński? on nigdy wielkim talentem nie był. Solidny zawodnik, gwiazda, charakterystyczny wygląd w końcu to ''polish experiment'', ale nigdy nie osiągnął poziomu, na którym mógłby zawalczyć o tytuł mistrza świata. Zwłaszcza w kategorii tak mocno obsadzonej jak jego. Dobrze, że wspomniałeś o Krzyśku, on nigdy nie był taką gwiazdą w Polsce jak jest teraz Khalidov. On jest wręcz anonimowy a mogę się założyć, że w ew. konfrontacji Mamed-Soszynski to Krzysiek sprowadziłby fanów i samego Mameda na ziemię (jego to nawet dosłownie...). Dlaczego nie piszę tak o Materli czy Błachowiczu.... oni nie osiągnęli jeszcze takiej popularności jaką ma Mamed i nie jestem pewny czy w ogóle kiedyś osiągnął. Nie powiem, Materla jest znany, ale nie tak jak Mamed, w sumie jego popularność wzrosła gdy zaczęli mówić coś o jego walce z Khalidovem. Poza tym uważam, że taki Błachowicz czy Materla zasługują na dużo, dużo większy szacunek niż Mamed. Błachowicz góralska krew, silny chłop daje super walki, zostawia serce w ringu jak np. w walce z Sokodżu (nie wiem jak to się piszę Big Grin ) , Materla to już w ogóle.... o tym nie trzeba pisać bo ten chłopak to jest ewenement w KSW. A pokonuje wcale nie gorszych zawodników niż Mamed.... Wallace, pokonany jeszcze szybciej niż przez Mameda, Kendall Grove pokonany po mega ciężkiej i wyrównanej walce, ale za to był dużo, dużo lepiej przygotowany niż z Mamedem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2013, 09:07 AM
Post: #367
RE: MMA
Stary to, że mu proponują epizod w eMce czy jakiejś reklamie to zarzut do niego? To on biegał wg Ciebie za reżyserami prosząc o role? Proponują to korzysta i zarabia. KSW nie płaci tak jak np Kliczko w boksie, że dostajesz 1-2 mln euro i jesteś ustawiony.. Występ w reklamie oznaką pazerności..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2013, 10:17 AM
Post: #368
RE: MMA
(23-07-2013 08:40 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Solidny zawodnik, gwiazda, charakterystyczny wygląd w końcu to ''polish experiment'', ale nigdy nie osiągnął poziomu, na którym mógłby zawalczyć o tytuł mistrza świata. Zwłaszcza w kategorii tak mocno obsadzonej jak jego.

Bzdura! Jakby wygral z Vera, to najprawdopodoniej dostalby taka walke. No i co?Wink

(23-07-2013 08:40 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Dobrze, że wspomniałeś o Krzyśku, on nigdy nie był taką gwiazdą w Polsce jak jest teraz Khalidov.

Ale piszesz banaly... jak mialby byc tu gwiazda dla laikow??Huh Przeciez u nas MMA to wciaz sport malo popularny, a Krzysiek nigdy tu nie walczyl. Anonimowy? Dla niedzialnych fanow tak, dla ludzi co sie interesuja, to wiedza kim on jest, i jak walczy. Zreszta sam Soczynski byl chyba trenerem przed ktoras z gal KSW, wiec nawet mniej zorientowani mogli sie dowiedziec cos wiecej.
Ja nie pisze o niedzialnych kibicach, tylko o zorientowanych fanach, a tacy Krzyska dobrze kojarza.

(23-07-2013 08:40 AM)AdamekFightPL napisał(a):  On jest wręcz anonimowy a mogę się założyć, że w ew. konfrontacji Mamed-Soszynski to Krzysiek sprowadziłby fanów i samego Mameda na ziemię (jego to nawet dosłownie...).

Ciekawe, ciekawe... Mameda wysylasz na sile do UFC, bo inaczej zarzucasz mu ze jest dorobkiewiczem, i obija emerytow, a teraz robisz z Soczynskiego(o ktorym wyzej pisales ze nigdy nie osiagna poziomu by walczyc o pas), kogos kto sprowadzilby Mameda na ziemie.. Wiec po co ten Khalidov w UFC, skoro Krzysiek ktory jest dla Ciebie lepszym zawodnikiem nigdy nie wlaczyl na poziomie mistrzowskim??RolleyesRolleyes Takie rzeczy tylko potwierdzaja, jak zle zyczysz Mamedowi, i wymagasz rzeczy-Twoim zdaniem- niemozliwych, a w gruncie rzeczy niepotrzebnych dla kariery Polskiego Czeczena.

Moze jeszcze wystaw Mameda do Jonesa. Przeciez zarowno Soczynski, jak i Jones, to zupelnie inna waga... wiec nie dziwne, ze 10/15 kilko ciezszy gosc moglby wygrac z mniejszym...

(23-07-2013 08:40 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Dlaczego nie piszę tak o Materli czy Błachowiczu.... oni nie osiągnęli jeszcze takiej popularności jaką ma Mamed i nie jestem pewny czy w ogóle kiedyś osiągnął.

Popularnosc... hajsy.... slawa... uwielbienie niedzialnej publikiBlush Zacznij Ty ogladac walki, a nie czytac onety, bo to jest beka. AFPL, co to glupie argumenty?Huh
Jezeli dla Ciebie wyznacznikiem tego czy ktos powinien byc w UFC jest nie talent/umiejetnosci tylko populranosc, to zanizasz poziom dyskusji kolego. W innym razie moglbym pisac, zeby Najman i Pudzian jechali do UFC, bo przeciez sa popularni wsrod laikow, nawet bardziej niz Mamed.
Akurat Blachowicz, to poziom bardzo zblizony do Kchalidova, a powolywanie sie na popularnosc etc, to jest oczywisty laicyzm. Jak juz pisalem, Twoje zabiegi w temacie Mameda sa na poziomie postow M.S w temacie Adamka.
Twoje argumebnty, to slawa, milosc publiki, pisk dziewczyn... nie talent, czy mozliwosci, bo Ty jasno dajesz do zrozumnienia,a ze Twoim zdaniem Polak nie mialby szans, ale niech jedzie do UFC, bo inaczej jest pazernym na hajs ani to Polakiem ani Czeczenem.Confused

(23-07-2013 08:40 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Nie powiem, Materla jest znany, ale nie tak jak Mamed, w sumie jego popularność wzrosła gdy zaczęli mówić coś o jego walce z Khalidovem. Poza tym uważam, że taki Błachowicz czy Materla zasługują na dużo, dużo większy szacunek niż Mamed.

To ich szanuj bardziej, wymaganie tego od mas jest wlasnie hejtem niskich lotow. To tak jakby ktos napisal, ze trzeba bardziej kochac, i szanowac Wlodraczyka, Wacha, czy Prokse niz Adamka.Big Grin Ku*rwa jak to w ogole brzmi.Rolleyes
Pogrubine zdanie, to jest tragedia czlowieku, nie wiem jak w ogole mozesz podpierac sie takimi bzdurami, i co to ma wspolnego z cala dyskuja?

(23-07-2013 08:40 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Błachowicz góralska krew, silny chłop daje super walki, zostawia serce w ringu jak np. w walce z Sokodżu (nie wiem jak to się piszę Big Grin ) , Materla to już w ogóle.... o tym nie trzeba pisać bo ten chłopak to jest ewenement w KSW. A pokonuje wcale nie gorszych zawodników niż Mamed.... Wallace, pokonany jeszcze szybciej niż przez Mameda, Kendall Grove pokonany po mega ciężkiej i wyrównanej walce, ale za to był dużo, dużo lepiej przygotowany niż z Mamedem...

Mozesz tak sadzic, jednak wiekszosc ludzi co jest w temacie, powie, ze Mamed jest lepszym zawodnikiem, i wiecej udowdnil.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2013, 10:19 AM
Post: #369
RE: MMA
@Sander
To nie jest oznaka pazerności. Człowieku, przeczytaj moje wcześniejsze posty to będziesz wiedział... poza tym KSW płaci Mamedowi taką kasę, że na prawdę nie musi występować w reklamie. To, że go krytykuje to znaczy, że jestem jakimś hejterem jego? psychoantyfanem? przecież ja też oglądam jego walki, specjalnie dla niego wykupuje te zakichane PPV. Gdyby tak wstawić teraz w tych wszystkich postać zamiast Mameda Adamka to rozmowa wyglądała by zupełnie inaczej.... dziwne bo to jego nazywa się hipokrytą. Oczywiście, zarobić to nie grzech, zwłaszcza gdy robi się to legalnie, ale chęć zarobienia jeszcze większej ilości kasy to już chciwość. Tak na prawdę w sporcie wszyscy są chciwi więc nie wiem skąd te oburzenie gdy w ten sposób mówię o Khalidovie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2013, 10:24 AM
Post: #370
RE: MMA
Przy*ierdalanie sie do tego, ze Mamed zarabia dobrze w Polsce i ma tu tysiace fanow, jest tak samo bezzasadne, jak przyj*banie sie o podobne rzeczy do Kliczkow... czego Niemcy, a nie np. USA? Odpowiedz jest prosta, bo zarowno Mamed, jak i barcia walcza tam gdzie moga dobrze zarobic, zarabiaja tu dobrze, bo maja cale masy fanow, sa popularni, i nikt o zdrowych zmyslach nie wysyla ich tam, gdzie nikt ich nie chce ogladac.
Tylko o ile Ukraincy to rasowi dominatorzy, i najlepsi zawidnicy swojej dywzji, to Mamed jest gwiazda lokalna, i nie w glowie mu pieprzenie glupot, ze bedzie walczyl o pasy najlepszych organziacji MMA. Jezeli tego nie roumiesz, to chyba musisz po prostu dosrosnac i poznac lepiej ten biznes, bo na dzis dzien wiekszosc Twoich wywoadow, to jakies chore proby wmownia mi, ze popularnosc(i to jeszcze w Polsce) jest bardziej w cenie niz sam talent i umiejetnosci.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości