Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
15-06-2013, 09:53 PM
Post: #331
RE: MMA
Evans wygra przez ciosy w parterze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2013, 08:24 AM
Post: #332
RE: MMA
(15-06-2013 09:53 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Evans wygra przez ciosy w parterze.

To bylaby historyczna chwila, bo Hendo nigdy nie dostal czasowki po ciosach... jak przegrywal, to albo decyzja, albo submission.

Co do samej walki, to wygral Rashad na punkty, ale pojedynek praktycznie rowny. Ja na kartce mialem remis.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2013, 05:13 PM
Post: #333
RE: MMA
@BMH
Co myślisz o takim zawodniku jak Shane Carwin ? do momentu przegranej z Lesnarem miał rekord 12-0 a na rozkładzie min. Waina, Gonzaga i Mira. Zauważyłem na sherdogu, że Shane nie walczy już od 2011 roku, wiesz może czy zakończył karierę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2013, 07:40 PM
Post: #334
RE: MMA
niestety Shane Carwin zakończył karierę z powodu problemów zdrowotnych,szkoda bo to był jeden z moich ulubionych zawodników
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 01:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2013 01:22 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #335
RE: MMA
@YuuriBoxing
Aha, dzięki za odpowiedź Smile

Gala KSW 24 zapowiada się jeszcze ciekawiej jeżeli chodzi o Undercard niż 23!! Pudzianowski, Bedorf-Nastula, Waluś-Thompson, Różalski, Materla i Kowalkiewicz!!! czyli aż 3 walki o pas mistrza KSW. Już się nie mogę doczekać.
Żeby było tego mało na gali wystąpią również tacy zawodnicy jak Mańkowski, Jewtuszko, Azhiev.... gala marzenie. To jest dopiero królewskie rozdanie a nie KSW 23 Big Grin za taką galę to ja jestem skłonny zapłacić 40 zł PPV. W ogóle uważam, że KSW jako jedyna federacja w Polsce może pozwolić sobie na transmisję w PPV....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2013, 04:03 PM
Post: #336
RE: MMA
"Waluś-Thompson"

Thompson powinien go natrzaskać bez problemu. IMHO, Waluś to nieporozumienie. Całe kilogramy nadwagi i zero kondycji...

Ogólnie ksw nie wzbudza u mnie żadnych emocji. Ale walkę Nastuli chętnie obejrzę bo kibicowałem mu od zawsze, jeszcze za czasów olimpijskich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 05:42 PM
Post: #337
RE: MMA
@BMH
A co myślisz o takim zawodniku jak Mirko Cropcop. Na pewno go znasz... kto go nie zna, legendarny zawodnik. Dał całkiem dobrą walkę z Emelianeką, który był przecież w swoim prime. Pokonał także, jego młodszego brata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 06:12 PM
Post: #338
RE: MMA
Jeśli mogę się wtrącić... Wydaje mi się, że Chorwat ogłosił zakończenie kariery. Crocop jest dla mnie legendą sportów walki. Był jednym z nielicznych zawodników sportów walki, obok boksu oczywiście, których znałem przed walką Pudziana w MMA. Na nim uczyłem się zasad MMA i dowiedziałem się o co w tym sporcie chodzi, i choć bakcyl MMA nie zaraził mnie tak jak bakcyl bokserski to zawsze będę Crocopa wspominał jako legendę. Fantastyczny fighter.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 06:18 PM
Post: #339
RE: MMA
Te jego kopnięcia.. Żywa legenda. Filipović to był jeden z niewielu których oglądałem przed boomem na KSW.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2013, 06:26 PM
Post: #340
RE: MMA
(27-06-2013 05:42 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @BMH
A co myślisz o takim zawodniku jak Mirko Cropcop. Na pewno go znasz... kto go nie zna, legendarny zawodnik. Dał całkiem dobrą walkę z Emelianeką, który był przecież w swoim prime. Pokonał także, jego młodszego brata.

Mirko, to mega solidna firma jezeli chodzi o sztuki walki. Filipovica, to widzialem zdecydowana wiekszosc walk, wiec moga o nim pisac, i pisac.Wink Zarowno w K1, jak i MMA byl wymiataczem(zdecydowanie wiecej widzialem go w MMA), a jego high kick, byl swego czasu bronia, ktorej obawiali sie wszyscy jego rywale.
Generalnie ten Cro Cop ktory walczyl w UFC, to byl zdecydowanie past prime, wiec nie dziwi, ze przegrywal walke za walka. Smutne jest to, ze kilka lat wstecz, to Mirko ciezko nokautowalby gosci z ktorymi zaliczyl "plecy" w klatce.
Jezeli interesuje cie jakas konkretna walka ktorej nie ma sieci, to pisz, moge ja strescic w kilku zdaniach hehe, bo w tym temacie jestem naprawde dobrze zorietowany.
Co do dalszej kariery, to nie dam sobie uciac reki, ale wydaje mi sie, ze Mirko bedzie walczyl rewanz z Alexandrem Emelianenko(jak smigalem po Rosyjskich stronach MMA, to obilo mi sie to o oczy), ktory po odejsciu Fiodora, jest jedna z najjasniejszych gwiazd w Rosji.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości