Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
05-06-2013, 01:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-06-2013 01:44 PM przez BMH.)
Post: #301
RE: MMA
AFPL
Co do Silva Jones, to jakos mi umknela ta walka... inna sprawa, ze ja nie jestem fanem takich zestawien(w innym razie wymienilbym St-Pierre vs Silva), bo John jest w swoim absolutnym prime, a Spider NIE, choc naturalnie trzyma poziom. Dochodzi do tego roznica naturalnej przewagi fizycznosci(Jones byc moze przejdzie do HW, i mowi sie to juz od jakiegos czasu). Analogicznie do tej sytuacji, nie bylem zwolennikiem walki Mayweathera z Saulem, o ktorej wspomniales, choc przyjacie wyzwania przez Floyda jak najbardziej budzi respekt.

Co do tego, co kto bral w PRIDE, to tam dla wielu "zasluzonych" zawodnikow byla otwarta bramka na cudowne koksy... PRIDE pod tym wzgledem bylo bardzo tolerancyjne dla swoich najcenniejszych pupilkow.Wink Tam liczyla sie kasa, poziom widowiska, skakanie po glowach, ciosy pietami na facjate kiedy rywal lezy, to bylo normalka, cos jak pierwsze gale UFC, gdzie krytyka w Stanach byla tak duza, ze bylo organizowane protesty by zakazac tego sportu.
Rua vs Nogueira
http://www.youtube.com/watch?v=b-QqscPWwWI

Jedna z najlepszych walk MMA, jakie mialem okazje ogladac. Obaj slyna z swietnej stojki, Shogum duzo poswiacal sie treningom Chute Boxe(polaczenie kick boxu, muai thai, JJB), a Nogueira specjalizowal sie w boksie, i mial dobrze opanowane JJB, od ktorego specjalista byl jego brat blizniak. Walke kazdy moze zobaczyc i ocenic. Dla mnie-byc moze przez sentyment-, jedna z ciekawszych potyczek all time.

Rua vs Overeem I i II
http://www.youtube.com/watch?v=MF53dhkYmp4

http://www.youtube.com/watch?v=zPTUh1BOSkE

Nie moga na jutubie wygrzebac Rua-Henderson, a wlasnie ta walke, traktuje jako najlepszy pojedynek ostatniej dekady w UFC. Z takich ciekawszych, to trylogia Jackson vs Silva jest godna uwagi, dwie pierwsze walki byly w PRIDE, trzecia w UFC.... i jak wspomnial Pakman, Silva-Sonnen I to tez ciekawa walka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2013, 08:20 PM
Post: #302
RE: MMA
@BMH
Ogólnie na YT właściwie w ogóle nie ma walka UFC... władze tamtejszej organizacji skutecznie usuwają walki. Trochę to dziwne, ale co zrobić... UFC pod względem klimatu jest po prostu świetne. Walki na najwyższym poziomie, jest co oglądać. Dobrze, że mam Orange Sport chociaż ostatnio bardzo rzadko puszczają powtórki gal... rano ok. 8-9 w niedzielę nie zawsze mam siły żeby się obudzić i oglądać, wolę się wyspać. Później powtórek już chyba nie ma... kiedyś pamiętam to co nie włączyłem Orange Sport to było UFC... i dzięki wielkie za linki, jak będę miał chwilę czasu i siły to na bank obejrzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2013, 12:24 PM
Post: #303
RE: MMA
Kupił ktoś PPV na dzisiejszą galę KSW? Ja się poważnie zastanawiam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2013, 01:25 PM
Post: #304
RE: MMA
Nigdy nie wykupiłem tej usługi na żadne wydarzenie i prawdopodobnie nigdy jej nie wykupie. Dla zasady.
Na internecie zawsze gdzieś znajdziesz transmisje...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2013, 06:56 PM
Post: #305
RE: MMA
Ja miałem wykupić pierwszy raz w życiu, ale niestety zdecydowaną większością głosów 11 do 2 przegrałem na rzecz Top TrendySad Tak to się dzieje podczas zjazdu rodzinnego...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2013, 10:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2013 11:01 PM przez Splint3rPL.)
Post: #306
RE: MMA
Całkiem możliwe, że bym wykupił, ale ostatnio przejechałem się na PPV na galę Gołota - Saleta. Wykupiłem na Ipli, obejrzałem na streamie. Transmisja na Ipli po prostu nie działała (sprawdzałem na dwóch komputerach). Dlatego też dzisiaj również męczę się ze streamami. Co chwila stop-klatki, przycinki, słaba jakość... tragedia. Testowałem już z 10 streamów dzisiaj. Dopiero teraz trafiłem na jeden naprawdę płynny, więc Mameda obejrzę w całości (mam nadzieję).

PS. No i wykrakałem. Stream poszedł się je... relaksować.

PS2. No i pozamiatane. Niezła gala, szczególnie walka Materli. Mamed chwilę się z Melvinem pobawił i go udusił. Szkoda, że rywal nie zaatakował zbyt ostro, bo jestem ciekaw jak Khalidov poradziłby sobie w takiej sytuacji.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2013, 11:45 PM
Post: #307
RE: MMA
Obejrzałem sobie szybko dwie walki wiecziru na yt, jak jeszcze były. Moje przemyślenia nie zmieniły się, ring KSW za mały dla Khalidova, dostał solidnego rywala, spokojnie wygrał, naprawdę widzę go w UFC. Pudzian też zaprezentował się nie najgorzej, widać że cały czas robi postępy. Ale popełnił jeden błąd, który McCorkle bezwzględnie wykorzystał. Pudzian MŚ w MMA już raczej nie będzie, ale jeszcze parę walk może dać dobrych.

No i dowiedziałem się, że Włodarczyk z Czakijewem oficjalnie w PPV. Polska to naprawdę bogaty naród. W USA 3-4 gale MMA i boksu w PPV to w pół roku idą (UFC numerowane i walki Mayweathera i inne GENIALNE pojedynki), a u nas 3 gale to w miesiąc lecąTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2013, 08:02 AM
Post: #308
RE: MMA
Pudziana pobili Sad Sad

(08-06-2013 11:45 PM)kubala1122331 napisał(a):  Pudzian MŚ w MMA już raczej nie będzie
A żebyś się nie zdziwił, dziś różne tytuły "mistrza świata" w sportach walki można dostać za chleb i wodę.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2013, 10:17 AM
Post: #309
RE: MMA
Pudzian rzucił się na hura, dostał lewego prostego, na którego sam się nadział, zatańczył a Sean wykorzystał te sytuacje i wywrócił Mariusza... no a tam to już wiadomo co było. Ale oczywiście jak to Mariusz mówił ''dobrze się złożyło, że trenowałem boks, kick boxing, bo z Sean'em w parterze nie mam zamiaru walczyć'' . Logika Pudziana rozwala.

Walka wieczoru oczywiście należała do Materli. Ten gość jest wręcz niesamowity... z rozwaloną twarzą, bez sił zdołał pokonać Grove'a. Jest tak jak mówi ''może zabraknąć mu kondycji, techniki, ale charakteru nigdy mu nie zabraknie''.

Co do walki Mameda z Melvinem.... trochę Khalidov poskakał w stójce, ale wykorzystał słabość Manhoefa i go udusił. Niespodzianki nie było, tak jak myślałem. Zdecydowanie na dzień dzisiejszy lepszym zawodnikiem jest Grove.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2013, 12:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2013 01:25 PM przez BMH.)
Post: #310
RE: MMA
Wlasnie obejrzalem Mameda... klasa! KSW ma swojego Andersona Silve.
Widzialem tez Pudzianowksiego, szkoda chlopa, ale co zrobic... trudno jest w kilka lat "zlapac" umiejetnosci, by rywalizowac z doswiadczonymi zawodnikami.
W UFC spodziewana-choc dolujaca-porazka Nogueiry, i wygrana Sarafiana.Wink "Minotauro" przegral przez poddanie(armbar), a Daniel zakonczyl swoja walke duszeniem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości