Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Povetkin-Wawrzyk
14-05-2013, 05:35 PM
Post: #21
RE: Povetkin-Wawrzyk
Do wifi to odpada, bo u mnie niestety wifi to marzenie, nawet jak zakładałem CP to gość nie mógł złapać sygnałuSmile A wypad do pubu, gdybym mieszkał blisko jakiegoś to bym się nie zastanawiał. No ale najwyżej nie obejrzę, PPV na pewno nie wykupię. Ale jeszcze mam transfer może starczy do piątkuSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2013, 06:58 PM
Post: #22
RE: Povetkin-Wawrzyk
W ogóle sam pomysł, żeby to starcie puszczać w PPV to paranoja. Kto ma przyciągnąć niedzielnych kibiców? Wawrzyk? A kto go zna? Ludzie w większości kojarzą Gołotę, Saletę, Adamka, Najmana (aż głupio mi go wypisywać obok poprzedników, ale jest medialny) i Szpilkę. Nawet Włodarczyk, mistrz świata WBC nie jest w Polsce super popularny.
Gdyby Wawrzyk walczył z Kliczką, to może on przyciągnąłby ludzi. A tak... Povietkin to nie jest prawdziwy mistrz świata, do tego w Polsce raczej anonimowy. Taką walką można by trochę Andrzeja wypromować, a nie blokować to wszystko PPV. Ale ja tam się nie znam, w telewizji pracują przecież ludzie, którzy są specjalistami. Widocznie to im się opłaca.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2013, 07:19 PM
Post: #23
RE: Povetkin-Wawrzyk
To co piszesz Splint3rPL jest całą prawdą, ale Andrzej sam może się wypromować tą walką i mam nadzieję, że to uczyni. Kiedyś w OS podawali dane, że Starcie Tytanów Głażewski - Jones sprzedało się 200 sztuk. Nie wierzę w to, ale później sam Borek strasznie to skrytykował i stwierdził, że PPV zabija potencjał marketingowy boksu, który robi się coraz popularniejszy, a takie walki jeszcze bardziej by go spopularyzowały.
Ja tam mogę walki nie oglądać, byleby Andrzej wygrał, a przynajmniej dał dobrą walkę, będzie śledził pewnie tysiące relacji live i znajdę jakieś forum np. kiedyś boxtime.xaa i będę czekał na świeże relacje oglądającychSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2013, 08:27 PM
Post: #24
RE: Povetkin-Wawrzyk
taa? ciekawe, Borek pisze że ppv jest bardzo dobre dla boksu, ale i tak moja opinia jest zgoła odmienna, ppv tylko na walki pokroju Kliczko vs Polak, za mma to bym dał maksymalnie 10 zł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2013, 08:36 PM
Post: #25
RE: Povetkin-Wawrzyk
PPV nie jest złe samo w sobie...
Ale w Polsce cena tej usługi jest skandaliczna. Gdyby to było 10-15 zł to kupiłbym i na Adamek vs Kliczko i Adamek vs Walker i Wawrzyk vs Powietkin. Ale 40 zł??? Wolne żarty.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2013, 09:13 PM
Post: #26
RE: Povetkin-Wawrzyk
(14-05-2013 08:27 PM)krab13 napisał(a):  taa? ciekawe, Borek pisze że ppv jest bardzo dobre dla boksu

Nie wiem, może ostatnio zmienił front, ale kiedyś oglądałem z nim wywiad gdzie skrytykował PPV i to dość brutalnie

Oczywiście PPV nie jest złe samo w sobie, cena jest wysoka, ale to jeszcze nie jest główny powód dla którego tego nie kupię. Gdybym widział, że kasa idzie na sprowadzenie lepszych zawodników na WBN i poziom boksu czy MMA by rósł, to bym się skusił, albo gdyby polsat kupił nowe ciekawe prawa. Ale kiedy polsat cały czas traci swoje najlepsze produkty, LE, LM, ostatnio boks też na OS, a gale WBN są dalej tak kiepskie jak ta co Janik walczył w walce wieczoru, to nie będę napychał sakiewek panom właścicielom tylko kupię sobie np. 25 tanich browarów z biedronki i wyjdę na tym zdecydowanie lepiejSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2013, 06:36 AM
Post: #27
RE: Povetkin-Wawrzyk
(14-05-2013 07:19 PM)kubala1122331 napisał(a):  Kiedyś w OS podawali dane, że Starcie Tytanów Głażewski - Jones sprzedało się 200 sztuk.
A Lewandowski z KSW mówił, że wynik PPV tamtej gali był dobry.

Ale to się nie ugadnie. Oficjalnych bezsprzecznych prawdziwych wyników przecież nikt nie poda.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2013, 09:03 AM
Post: #28
RE: Povetkin-Wawrzyk
Dwa razy polsat ogłosił wyniki PPV - po walce Kliczko - Adamek i po KSW 20. Oba te produkty sprzedały się dobrze, więc myślę, że jak nie podają, tzn. że te wyniki nie były zbyt satysfakcjonujące.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: