Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Povetkin-Wawrzyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam. W związku z tym iż walka Povetkin-Wawrzyk zostanie udostępniona tylko i wyłącznie w płatnym systemie PPV szukam jakiegoś innego sposobu pooglądania tej walki. Oczywiście jednym z rozwiązań jest stream internetowy jednak przekaz takiego streama nie gwarantuje nam zbyt dobrej jakości obrazu. Natrafiłem jednak na informację jakoby walka miała być pokazana także na kanale ''Russia 2''. Czy takowy kanał jest dostępny na platformach cyfrowych czy tylko na satelitach? oglądaj już ktoś jakąś galę na tym kanale?
Nie ma tego kanału ani na CP ani na NC.
Russia 2 to kanał niekodowany (FTA), więc jeśli ktoś ma odpowiednią antenę, może oglądać go niezależnie od posiadanego pakietu cyfrowej tv (ja mam nc+ z anteną, którą mogę w razie potrzeby przestawić na Astrę). Jak to zrobić, łatwo znajdziecie w google. Polecam zwłaszcza forum Satkuriera, gdzie działam pod innym nickiemWink

Swoją drogą, dzisiejsza gala w Glasgow będzie transmitowana przez Al JAzeerę Sport, też kanał FTA.
@Maynard
Dzięki za odpowiedź.

@Sander
Wśród niekodowanych kanałów także?
Przeszukałem spis wszystkich kanałów i nic...
@Sander
To dupa... ja tego nie rozumiem... nie dość, że płacę abonament 39,90 zł i mam takie kanały jak Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Eurosport to ostatnio wykupiłem pakiet sportowy za 20 zł z takimi kanałami jak ESPN,Orange Sport, TVP Sports itd, ale mimo to muszę płacić 40 zł za walkę Wawrzyka ze sztucznym mistrzem Povetkinem....... takie rzeczy tylko w Polsce.
Ludzie na chleb nie mają a tu żeby walkę jakąś zobaczyć trzeba bulić 40 zł. Trochę rozsądku i szacunku do abonentów panie Kmita.
Do tego najbliższa gala KSW w PPV, Goły-Saleta w PPV, Zimnoch-Szpilka na bank PPV..
Jeszcze Pierwszą Miłość niech Polsat w PPV zapoda.
Panowie, lista kanałów swoją drogą, ale są jeszcze kanały nieobjęte umową z operatorem, które jednak nie są kodowane i można je odbierać przy pomocy anteny sat. Poszukajcie na końcu listy kanałów (pozycje powyżej 200, a nawet 400).

A na ppv za tę gównianą walkę Solorze wiele na pewno nie zarobią....
Coś takiego jak Russia Today to jest ale to jest kanał info ale Russia 2 nie.. Przynajmniej u mnie.
@Sander
Zgadza się, ale nie ma co porównywać gali KSW 23 z pojedynkiem Wawrzyk-Povetkin... obaj nie są nawet w 50 % tak sławni jak Pudzianowski. Nie wspominam już o Khalidovie czy Materli. To będzie dobra gala i akurat za to jestem skłonny zapłacić 40 zł PPV.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie