Ankieta: Jak zakończy się ta walka?
Ankieta jest zamknięta.
Diablo wygra przed czasem 30.43% 7 30.43%
Czakijew wygra przed czasem 13.04% 3 13.04%
Diablo wygra na punkty 13.04% 3 13.04%
Czakijew wygra na punkty 43.48% 10 43.48%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Czakijew
11-04-2013, 03:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2013 03:48 PM przez Sander.)
Post: #1
Włodarczyk vs Czakijew
bokser.org podaje:
[Obrazek: krzysztof_diablo_wlodarczyk_pas_wbc_2010_470.jpeg] [Obrazek: rachim_czakijew_470.jpeg]

Jak podaje portal AllBoxing.ru, mistrz olimpijski z Pekinu, niepokonany w zawodowym ringu Rachim Czakijew (16-0, 12 KO) zmierzy się 22 czerwca w Moskwie z mistrzem świata WBC wagi cruiser Krzysztofem ''Diablo'' Włodarczykiem (47-2-1, 33 KO).

- Kontrakt został podpisany. Rachim rozpoczął już przygotowania w górach, gdzie przebywa razem z Arturem Grigorianem - stwierdził Wiaczesław Karakasz, menadżer Czakijewa. Czekamy teraz na potwierdzenie ze strony obozu Polaka... Ostatni pojedynek Rosjanina miał miejsce w listopadzie zeszłego roku w Hamburgu, gdzie pokonał na punkty Andresa Taylora, ale nie zachwycił. Włodarczyk z kolei we wrześniu zeszłego roku w dobrym stylu odprawił Francisco Palaciosa (walka rewanżowa). O możliwości pojedynku ''Diablo'' z Czakijewem mówiło się od dawna.


Wolę to niż ewentualny skok do ciężkiej czy walkę z Fragomenim.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2013, 03:52 PM
Post: #2
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Moim zdaniem najlepsza walka z mozliwych dla Diablo, choc nie widze zbyt duzych szans na wygrana. Stawiam na Czakijewa. W kontrakcie musi byc klauza o rewanzu, co kiedys juz bylo pisane, wiec niezaleznie od wyniku, Wlodarczyk i Wasyl dobrzez wyjda na tym finansowo. Szkoda troche pasa, ale w mojej ocenie Krzysztof i tak wyciagna ze swojej kariery 200% tego, na co mial potencjal i umiejetnosci.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2013, 04:27 PM
Post: #3
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Wasilewski zaprzeczył jakoby został podpisany jakiś kontrakt... ale jeżeli taka walka rzeczywiście się odbędzie to będzie ciekawa. Jedna z ciekawszych w ostatnich latach z udziałem Włodarczyka. Obaj mają czym uderzyć. Mój typ to jednak Czakijew przed czasem... skoro Green potrafił podłączyć Włodarczyka to Czakijew zrobi to tym bardziej. Szkoda... z drugiej strony już przed drugą walką z Palaciosem myślałem, że to ostatnia walka Włodarczyka jako mistrz świata WBC. On jednak potrafił mnie zaskoczyć. Zobaczymy jak to będzie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-04-2013, 05:39 PM
Post: #4
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Oglądałem ostanie 5 walk Czakijewa i poza siłą fizyczną nie widzę w nim nic szczególnego. Ostatnia walka na gali K2 też mnie do niego nie przekonała. Nie wiadomo jak zaprezentuje się kondycyjnie. Nie walczył nigdy z bokserem z poziomu Diablo. Pierwsze rundy pewnie będą dla Rosjanina, ale od mniej więcej 7 rundy zacznie słabnąć, a w 10-11 skapituluje. Taki mój typ.

MASTRANGELO ! Pamiętaj o naszej umowie !

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-04-2013, 04:50 PM
Post: #5
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Moim Zdaniem to będzie łatwa wygrana Włodarczyka przez KO, ten Rakhim nie ma tak twardej szczęki i męczył się z jakimś Bumem. Więc Włodar jeśli będzie uważał na tułów i będzie aktywny, to kwestią czasu będzie ustrzelenie Ruska i znokautowanie go.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-04-2013, 05:10 PM
Post: #6
RE: Włodarczyk vs Czakijew
(17-04-2013 04:50 PM)Nixon napisał(a):  Moim Zdaniem to będzie łatwa wygrana Włodarczyka przez KO

Wymienisz jedna walke o tytul, gdzie Wlodarczyk wygral latwo? Obawiam sie, ze Czakijew go zdeklasuje.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-04-2013, 05:11 PM
Post: #7
RE: Włodarczyk vs Czakijew
z Fragomenim wygrał łatwo, Robinsonem, Palaciosem drugie starcie też gładko wygrał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-04-2013, 05:27 PM
Post: #8
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Bardzo interesuja mnie Twoje punktacje, zarowno walki z Robinsonem, jak i Palaciosem. Najwidoczniej inaczej rozumiemy chyba slowo gladko...Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-04-2013, 05:44 PM
Post: #9
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Walke z Robinsonem widziałem tylko raz i nie mogę obejrzeć jej na spokojnie, ale 116-112 lub 117-111 ją chyba punktowałem,ale chyba bardziej ten pierwszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-04-2013, 07:29 PM
Post: #10
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Na pewno Czakijew nie pokonał w lepszym stylu tego calego Taylora niż Diablo Robinsona. Nie rozumiem tej podniety Czakijewem. Rozumiem, mistrz olimpijski, ale to było 5 lat temu. Kompletnie niesprawdzony w zawodowstwie. Jak dla mnie to on jest słabszy niż choćby Troy Ross. Silny fizycznie, ale kondycyjnie może być słabo.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: