Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
07-04-2018, 11:25 AM
Post: #51
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Też mi się tak wydaje, no nielogicznym by było robienie PPV, gdyby im się to nie opłacało. Zrobili dwa razy z jakichś gal zagranicznych, nie sprzedało się, migiem się wycofali. Ale skoro @Martin mówi, żeby Polsat otworzył oczy to znaczy, że ma jakieś dodatkowe informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 11:56 AM
Post: #52
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Martin po prostu hejtuje PPV z zasady Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 12:20 PM
Post: #53
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Gala Borka jak na polskie warunki jest całkiem dobra. Zapłacę te 40 zł.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 01:24 PM
Post: #54
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Nie tylko Martin.

Żadne galę w Niemczech, Sauerlanda czy wcześniej K2
z Kilczkami nie były robione dla Niemców w ppv.

Władka Kliczko Wielkiego mistrza, przedtem jego brata
Witalija też wielkiego mistrza zawsze można było zobaczyć
na RTL, Niemcy sobie oglądali, a w Polsce wielki past prime
Adamek w ppv no ludzie jak można takie coś propsować?
"Doją was przez was. "

Abonament płacić za polsat i jeszcze ppv.

Nie dziękuję wybieram przed telewizorkiem TVP i Najmana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 02:09 PM
Post: #55
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
(07-04-2018 09:09 AM)kubala1122331 napisał(a):  Martin
Czy myślisz, że całe zespoły marketingowców, biznesmenów decydują się na PPV od, nie wiem, pięciu lat, skoro wykupuje je "paru gamoni"? Bo jak dla mnie to im się to musi opłacać finansowo.

Ale ja mam tylko wątpliwości, czy by kodowali wszystko co mają (ME w piłce, MŚ w siatkówce, tenis, zaraz LM i LE), gdyby im się to nie opłacało. A może kodują, chociaż tracą?

Pewnie wychodzą na zero, może nawet na lekkim plusie ale kokosów to z tego nie mają, a polsat koduje wszystko co może nie dlatego że tracą tylko dlatego że żerują na głupocie innych i są chciwi.

(07-04-2018 11:25 AM)kubala1122331 napisał(a):  Też mi się tak wydaje, no nielogicznym by było robienie PPV, gdyby im się to nie opłacało. Zrobili dwa razy z jakichś gal zagranicznych, nie sprzedało się, migiem się wycofali. Ale skoro @Martin mówi, żeby Polsat otworzył oczy to znaczy, że ma jakieś dodatkowe informacje.

Informacje są takie, że polsat nigdy nie pochwali się tymi wynikami bo próbują z uporem maniaka robić ppv na coraz więcej rzeczy. By "nauczyć" swoich telewidzów płacić za coś podwójnie. A że głupoli nie brakuje to....Hurra polsat będzie miał Ligę Mistrzów, ale i tak nie obejrzysz jak dodatkowo nie zapłacisz...I tak się właśnie Polacy dają dymać.

(07-04-2018 11:56 AM)Gogolius napisał(a):  Martin po prostu hejtuje PPV z zasady Wink

Nie hejtuje tylko krytykuje. Ale masz rację, krytykuję ppv właśnie z zasady. Bo to jest z gruntu fałszywa i złodziejska forma okradania telewidzów.

(07-04-2018 12:20 PM)Hugo napisał(a):  Gala Borka jak na polskie warunki jest całkiem dobra. Zapłacę te 40 zł.

Gala Lara vs Hurd jak na światowe warunki jest całkiem dobra. Ale ja nie zapłacę 40 zł bo płacę co miesiąc i jako abonent nc+ obejrzę to w Canal+Sport bez dodatkowej złodziejskiej opłaty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 05:05 PM
Post: #56
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Cytat:Pewnie wychodzą na zero, może nawet na lekkim plusie ale kokosów to z tego nie mają, a polsat koduje wszystko co może nie dlatego że tracą tylko dlatego że żerują na głupocie innych i są chciwi.

Trudno, żeby prywatna telewizja nie chciała zarabiać Tongue A czy nie mają kokosów? Z moich informacji wynika, że żadna gala w otwartym paśmie nigdy nie zarobiła co ta, która została średnio sprzedana w PPV. Nawet jeśli miliony oglądały ją na otwartym Polsacie.
I tu nawet nie chodzi o kupowanie przez osoby prywatne. Na samych barach i kawiarniach zarabiają niebotyczne pieniądze. W zeszłym roku przeszedłem się po barach na osiedlu, trzy bary w promieniu kilometra, wszystkie trzy pokazywały galę w PPV.

Cytat:Hurra polsat będzie miał Ligę Mistrzów, ale i tak nie obejrzysz jak dodatkowo nie zapłacisz.

No hurra hurra, bo wolę obejrzeć kilka meczów w otwartych pasmach niż żadnego, jak to zrobiła mnie nc+, zamykając Ligę Mistrzów tylko dla siebie przez większość czasu Tongue

Cytat:Ale ja nie zapłacę 40 zł bo płacę co miesiąc i jako abonent nc+ obejrzę to w Canal+Sport bez dodatkowej złodziejskiej opłaty.

A ten twój argument akurat zawsze mnie śmieszy :v Polsat niedobry, robi PPV, za karę wezmę nc+, obejrzę tam 12 gal (taki pakiet kupiło nc+), a nie ponad 50 na Polsacie, bo jedną galę robią w PPV! Big Grin

Mnie tym razem zostanie właśnie taki bar. Tylko jedno piwo trzeba zamówić, a ostatnio brzydzę się alkoholem Sad Ale gdybym miał możliwość, byłbym tym głupkiem, który wykupi PPV (po raz trzeci w historii), moim zdaniem, ta gala na to zasługuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 05:51 PM
Post: #57
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Jak każdy widz wolę oglądać za darmo (tj. w ramach płaconego rocznego abonamentu), niż płacić dodatkowo PPV. Trzeba jednak wziąć pod uwagę drugą stronę medalu, czyli jak wyglądają bezpłatnie dostępne gale boksu. W Polsce mieliśmy przez wiele lat układ pomiędzy Polsatem i Knockout Promotions, który takie gale do oglądania zapewniał. Jednak ich jakość była żenująca, co ludzie w końcu dostrzegli i zaczęli protestować przeciwko nie kończącemu się obijaniu bumów skutkującemu też marnowaniem polskich talentów bokserskich. Jeżeli trzeba dobrej klasy bokserom zapłacić, to PPV nie dziwi. Wolę oglądać dobry boks za 40 zł, niż badziewie za darmo. Z tym, że wymagania odnośnie płatnych gal muszą być odpowiednio wysokie. Uważam, że zbliżająca się gala Borka w Częstochowie jest historycznie drugą (po gali Kliczko vs Adamek we Wrocławiu) godną tego, żeby od ludzi domagać się PPV za oglądanie. Poprzednie PBN-y nie były tego warte. Ta też nie będzie, jeśli pojawia się jakieś zmiany na gorsze w ostatniej chwili, co w przeszłości się zdarzało.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 06:40 PM
Post: #58
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
(07-04-2018 05:51 PM)Hugo napisał(a):  Uważam, że zbliżająca się gala Borka w Częstochowie jest historycznie drugą (po gali Kliczko vs Adamek we Wrocławiu) godną tego, żeby od ludzi domagać się PPV za oglądanie. Poprzednie PBN-y nie były tego warte. Ta też nie będzie, jeśli pojawia się jakieś zmiany na gorsze w ostatniej chwili, co w przeszłości się zdarzało.
Przypomnę, że gala Adamek - Szpilka była podobna do tej teraz, a na pewno okazała się lepsza niż się zapowiadała, więc nie stawiałbym tak pewnie tej z Częstowchowy na drugim miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 06:52 PM
Post: #59
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Dla mnie gala Adamek - Szpilka była ciut lepsza nawet na papierze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2018, 08:21 PM
Post: #60
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Adamek - Szpilka dobrze się oglądało, ale z perspektywy wygląda to inaczej. Konkretnie 2 bokserów, którzy na tej gali zabłysnęli, okazało się niewiele wartymi "papierowymi tygrysami". Chodzi o Sołdrę i Syrowatkę. A więc w rzeczywistości na tej gali boksowało 4 bokserów o przyzwoitej wartości tj. Sulęcki, Proksa, Adamek i Szpilka. W Częstochowie chyba jednak można ich się doliczyć więcej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości