Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
21-12-2017, 11:50 AM
Post: #1841
RE: Polityka ogólnie.
Polityka zagraniczna kaczyńskiego zaczyna przynosić efekty.
Dzięki neokomunistom z pis-u Polska straci przez to grube miliardy z ue. To tak co do tematu szkodników i zasłużonych.

Notariusz duda wczoraj się pogrążył. Podporządkowanie partii sądów dla dobra narodu, to śmiech w twarz. Kpina. Te psychole z pis-u niszczą wszystko. Niedługo trzeba będzie się spowiadać władzy, że chodzisz po 22 po ulicy. Ale my zdaniem kaczora nie potrzebujemy zachodu, Unii Europejskiej, bo tam gender i islam. I nie będzie Niemiec pluł nam w twarz! Ani swojej technologii sprzedawał! Łada też fajna bryka i na chuj komu zachodnia myśl techniczna. Sami sobie poradzimy.

Jak dzieci jednego z drugim fana neokomunistów z Pisu, zaczną się uczyć o roli Jarosława w obaleniu komunizmu i o odwiecznej przyjaźni słowiańskich narodów Polski i Wszechrusi, a do tego porządku pilnowała będzie uzbrojona OT Antoniego i każda TV będzie jak TVPis, to będzie za późno. I nasze dzieci, albo stąd słusznie spierdolą, albo będą jak kiedyś my ryczeć: sowieci do domu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2017, 01:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2017 01:46 PM przez Metzger.)
Post: #1842
Bug RE: Polityka ogólnie.
(21-12-2017 11:50 AM)Martin napisał(a):  Dzięki neokomunistom z pis-u Polska straci przez to grube miliardy z ue. To tak co do tematu szkodników i zasłużonych.
Czyli widzisz tylko pieniądze? Fakt, możliwe, że stracimy pewne pieniądze, ale stoimy przed szansą wygrania czegoś znacznie ważniejszego.

(21-12-2017 11:50 AM)Martin napisał(a):  Podporządkowanie partii sądów dla dobra narodu, to śmiech w twarz.
Dlaczego nie protestujesz przeciw upolitycznieniu sądów w Niemczech, Holandii, Szwecji itp? Im można, a nam nie?

(21-12-2017 11:50 AM)Martin napisał(a):  Te psychole z pis-u niszczą wszystko. Niedługo trzeba będzie się spowiadać władzy, że chodzisz po 22 po ulicy. Ale my zdaniem kaczora nie potrzebujemy zachodu, Unii Europejskiej, bo tam gender i islam. I nie będzie Niemiec pluł nam w twarz! Ani swojej technologii sprzedawał! Łada też fajna bryka i na chuj komu zachodnia myśl techniczna. Sami sobie poradzimy.
Tak! I jeszcze zawrzemy strategiczny sojusz z Koreą Pn., przyjmiemy doktrynę Dżucze, wystąpimy z UE i z NATO, Duda złoży hołd Putinowi, wprowadzimy listy obecności na niedzielnych mszach i będziemy klękali przed pomnikami Premiera Tysiąclecia.

Martin, do kurwy nędzy! Czy ty naprawdę nie zauważasz, że w całej tej histerii zacząłeś już popadać w śmieszność?

(21-12-2017 11:50 AM)Martin napisał(a):  Jak dzieci jednego z drugim fana neokomunistów..
Zrozum w końcu jedno: nikt tu nie czci Kaczyńskiego, nikt nie chce stworzyć polskiej Korei czy PRL 2.0. Chodzi o to, że są rzeczy ważne i ważniejsze, a tak się składa, że tą najważniejszą dostrzega, NIESTETY, tylko PiS (z liczących się ugrupowań).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2017, 03:00 PM
Post: #1843
RE: Polityka ogólnie.
Metzger

Jest XXI wiek i nie zamierzam cofać się do drewnianych chatek. Kasa nie wyklucza honoru, a szansę to my mamy na to by wszystko, cały dorobek ostatnich niemal 30 lat zaprzepaścić. Ale widzę, że gwałci swoim wyborcom pis mózgi doszczętnie.
Skoro tak wyborcom pisu i samemu kaczyńskiemu unia przeszkadza, niech nie wsiadają do nowego tramwaju czy autobusu bo jest dofinansowany przez unię, niech nie chodzą po równych chodnikach bo są dofinansowane, nic tylko na bezludną wyspę bo tam nie ma nic z unii, pod warunkiem że na łeb nie zjebie się samolot z krajów unijnych. Kamczatka czeka, tylko się tam zakopać i będą ideologicznie się rozwijać nie zaprzątając sobie głowy unią i sądami.

Samodzielność to we współczesnym świecie mit. Choćby nie wiem jak dany kraj był potężny, wzajemne zależności są tak duże, ze nawet najwięksi typu Chiny, USA nie są samodzielni w tym sensie, że mogą robić zawsze, co im się podoba. Tym bardziej Polska - malutki w skali świata kraj, który bez sensownych sojuszy nic nie znaczy. Wolę te sojusze mieć w zachodniej Europie niż na wschodzie kontynentu czy w Turcji, bo mimo wszelkich wad zachodni system wartości pasuje mi bardziej niż wschodni. PIS ciągnie nas na wschód myśląc, że możemy być jaką hybrydą z wschodnim/autorytarnym systemem władzy i z drugiej strony szczęśliwym, rozwijającym się i innowacyjnym społeczeństwem. Tak to nie działa. Po pierwsze żaden zarządzany autorytarnie kraj (z partią rządzącą mającą wszystkie instytucje pod kontrolą) nie jest jednocześnie krajem zadowolonych i swobodnie rozwijających się obywateli.
Jak ktoś chce żyć wg konserwatywnych reguł, może i zawsze mógł tak żyć w Polsce. Jak ktoś ma liberalne podejście w tych sprawach też powinien móc tak żyć. A PIS ma koncepcję, żeby wszyscy żyli wg ich wersji dobrego życia.

W każdym ustroju i każdej partii są złodzieje. Tak jak w każdej grupie zawodowej są kurwy i kanalie. Ale jak złodziej jest dodatkowo psycholem to już jest niebezpieczne. A tu dodatkowo chce się z kraju i z ludzi zrobić marionetki na sznurku i inwigilować każdego w każdym obszarze życia i wszystko mało ważne bo ściągalność vatu wzrosła. Ale spadła aktywność firm i inwestycji oraz wzrastają rozliczenia pod stołem czego efekty przyjdą w niedługim czasie. Dlatego głośno mówię tym umysłowym inwalidom NIE.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2017, 07:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2017 07:29 PM przez KrychuTMT.)
Post: #1844
RE: Polityka ogólnie.
"Skoro tak wyborcom pisu i samemu kaczyńskiemu unia przeszkadza, niech nie wsiadają do nowego tramwaju czy autobusu bo jest dofinansowany przez unię, niech nie chodzą po równych chodnikach bo są dofinansowane, nic tylko na bezludną wyspę bo tam nie ma nic z unii, pod warunkiem że na łeb nie zjebie się samolot z krajów unijnych."
Dlaczego mieliby przestać? Co jest złego w wykorzystywaniu Zachodu? Oni sami zbudowali swoją potęgę na wyzysku innych państw ( w tym POlski), więc teraz nasza kolej, żeby na nich żerować.

"w obaleniu komunizmu"
Takie coś nigdy nie miało miejsca w historii POlski. W POlsce wygrali komuniści i ludzie którzy zagrali rolę "opozycji", a przegrały miliony Polaków.

"a do tego porządku pilnowała będzie uzbrojona OT Antoniego"
Aktualnie to w Europie Zachodniej uzbrojone patrole policji i wojska muszą pilnować bezpieczeństwa obywateli.

"neokomunistów z Pisu"
Tutaj możemy się zgodzić, pisowcy mają ogromny udział ( traktat lizboński) w tworzeniu Stanów Zjednoczonych Europy. Każdy kto popiera UE w obecnej formie jest neokomunistą, tylko większość nie jest tego świadoma.

"Tak to nie działa. Po pierwsze żaden zarządzany autorytarnie kraj (z partią rządzącą mającą wszystkie instytucje pod kontrolą) nie jest jednocześnie krajem zadowolonych i swobodnie rozwijających się obywateli."
W Libii, Egipcie czy Syrii to by ładnie się uśmiali.

"Jak ktoś chce żyć wg konserwatywnych reguł, może i zawsze mógł tak żyć w Polsce. Jak ktoś ma liberalne podejście w tych sprawach też powinien móc tak żyć. A PIS ma koncepcję, żeby wszyscy żyli wg ich wersji dobrego życia."
Czyli PIS robi dokładnie to samo co EU, tylko uderza w poglądy dominujące w Brukseli.

Jak dobrze, że mieszkam w ciemnogrodzie i postępowi Europejczycy jeszcze nie zdążyli mnie ucywilizować. Dziwie się, że taki nowoczesny Europejczyk ( nie jakiś polski faszysta czy katolicki oszołom) marnuję swój drogocenny czas i potencjał intelektualny w prowincji POlska.
https://www.wykop.pl/link/4072031/szwecj...lzenstwie/
https://www.wykop.pl/link/4073667/szwecj...i-szwecji/
http://www.dailymail.co.uk/news/article-...areas.html
https://www.thesun.co.uk/news/5135404/un...now-white/
https://www.wykop.pl/link/4065491/francj...imigracji/
http://sport.tvp.pl/35250798/kontrowersy...przeprasza

Warto również zobaczyć jacy ludzie walczą o "demokracje" w POlsce : https://www.wykop.pl/link/4074201/wybil-...on-gnebil/

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2017, 07:53 PM
Post: #1845
Bug RE: Polityka ogólnie.
(21-12-2017 03:00 PM)Martin napisał(a):  Jest XXI wiek i nie zamierzam cofać się do drewnianych chatek. Kasa nie wyklucza honoru, a szansę to my mamy na to by wszystko, cały dorobek ostatnich niemal 30 lat zaprzepaścić...
Widzisz tylko dwie skrajności: albo dobrowolne poddanie się dyktatowi oświeconego Zachodu, albo zerwanie z nim wszelkich związków i powrót do epoki kamienia łupanego. A ja przecież nawet nie jestem za wyjściem z UE! Ja jestem za pozostaniem w Unii i wykłócaniu się z aroganckimi jej członkami, aż zrozumieją, że jesteśmy PARTNEREM i nie musimy bezdyskusyjnie przyjmować ich wartości, tylko możemy te wartości WSPÓŁTWORZYĆ! Będzie ich to bolało, zranimy ich poczucie własnej zajebistości, ale nie mamy innego wyjścia. Nie da się szanować kogoś, kto nie szanuje sam siebie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2017, 08:44 PM
Post: #1846
RE: Polityka ogólnie.
(21-12-2017 07:28 PM)KrychuTMT napisał(a):  Dlaczego mieliby przestać? Co jest złego w wykorzystywaniu Zachodu? Oni sami zbudowali swoją potęgę na wyzysku innych państw ( w tym POlski), więc teraz nasza kolej, żeby na nich żerować.

No właśnie w tym sedno, że traktuje się Zachód jak wroga a nie partnera. Stąd takie rozumowanie, że trzeba ich wykorzystywać. A nie lepiej współracować?

(21-12-2017 07:28 PM)KrychuTMT napisał(a):  W POlsce wygrali komuniści i ludzie którzy zagrali rolę "opozycji", a przegrały miliony Polaków.

Ja bym powiedział, że miliony Polaków wygrały, ale byli też tacy co przegrali to prawda. Komuchy i solidaruchy to jedna banda podzielili się łupami, ale summa summarum po latach Polska na przemianach ewidentnie zyskała.

(21-12-2017 07:28 PM)KrychuTMT napisał(a):  Aktualnie to w Europie Zachodniej uzbrojone patrole policji i wojska muszą pilnować bezpieczeństwa obywateli.

W tej sprawie nie ma dyskusji, rację ma Pis żeby tego bydła nie wpuszczać.

(21-12-2017 07:28 PM)KrychuTMT napisał(a):  pisowcy mają ogromny udział ( traktat lizboński) w tworzeniu Stanów Zjednoczonych Europy. Każdy kto popiera UE w obecnej formie jest neokomunistą, tylko większość nie jest tego świadoma.

Nie ma co straszyć ludzi wizją Stanów Zjednoczonych Europy. To się nie uda z bardzo wielu względów choćby patrząc na genezę powstania USA i państw europejskich, historii, kultur, religii etc. Nie ma się co przejmować jakimś pierdolniętym Schulzem.

(21-12-2017 07:28 PM)KrychuTMT napisał(a):  W Libii, Egipcie czy Syrii to by ładnie się uśmiali.

No w Syrii na pewno...

(21-12-2017 07:53 PM)Metzger napisał(a):  Ja jestem za pozostaniem w Unii i wykłócaniu się z aroganckimi jej członkami, aż zrozumieją, że jesteśmy PARTNEREM i nie musimy bezdyskusyjnie przyjmować ich wartości, tylko możemy te wartości WSPÓŁTWORZYĆ! Będzie ich to bolało, zranimy ich poczucie własnej zajebistości, ale nie mamy innego wyjścia. Nie da się szanować kogoś, kto nie szanuje sam siebie.

No to myślimy podobnie tylko chcemy inaczej ten cel osiągnąć.
Do czego to doszło żebym ja musiał cytować postkomucha(!) Cimoszewicza: - "Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc, mówi „nic mi nie zrobicie". To o polityce pis-u wobec UE. Taką postawą do pożądanych rezultatów nie dojdziemy, ale te pisowskie przygłupy nigdy tego nie zrozumieją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2017, 09:22 PM
Post: #1847
Bug RE: Polityka ogólnie.
(21-12-2017 08:44 PM)Martin napisał(a):  No właśnie w tym sedno, że traktuje się Zachód jak wroga a nie partnera. Stąd takie rozumowanie, że trzeba ich wykorzystywać. A nie lepiej współracować?
Bardzo powszechna postawa "nowoczesnych Europejczyków" - poddańcze traktowanie Zachódu jako grupy wyższych, oświeconych podmiotów o nieskazitelnej moralności, którym na myśl nie przyjdzie wykorzystywanie kogokolwiek.

(21-12-2017 08:44 PM)Martin napisał(a):  No to myślimy podobnie tylko chcemy inaczej ten cel osiągnąć.
Do czego to doszło żebym ja musiał cytować postkomucha(!) Cimoszewicza: - "Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc, mówi „nic mi nie zrobicie". To o polityce pis-u wobec UE. Taką postawą do pożądanych rezultatów nie dojdziemy, ale te pisowskie przygłupy nigdy tego nie zrozumieją.
No widzisz? Wyśmiewając próby wywalczenia minimum autonomii stawiasz Polskę na pozycji petenta, który musi przyjąć czyjeś warunki. Myślisz, że taką postawą zyskasz na Zachodzie szacunek? O nie, zyskasz jedynie szczerą pogardę i nieszczere zapewnienie, że jesteś bardzo europejski. Oczywiście zgadzam się, że działania PiS-u są na tym polu bardzo niezgrabne, ale CHOCIAŻ W OGÓLE SĄ.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2017, 12:11 AM
Post: #1848
RE: Polityka ogólnie.
A ja w końcu zaczynam mieć nadzieję, że w ciągu kilku lat się z tą durną, marksistowską Unią pożegnamy. Pieniędzy i tak już niedługo nie będzie, sami coraz bardziej zaczynamy się do tego interesu dorzucać a w zamian dostajemy głównie marksizm-dżenderyzm-lesbianizm i inne bzdury (a niedługo pewnie i prezent w postaci sympatycznych przybyszów z Bliskiego Wschodu i Afryki). Przełomem był Traktat Lizboński, od tego czasu zaczął się w Unii totalitaryzm.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2017, 10:48 AM
Post: #1849
RE: Polityka ogólnie.
Mimo wszystko Unia to europejska ekstraklasa i nie powinniśmy się z niej dać wypchnąć do czasu, aż się sama rozleci. Bez wolnego handlu z Niemcami nasza gospodarka może stoczyć się do poziomu Ukrainy i o tym powinniśmy pamiętać. Trzeba przy tym działać pragmatycznie, nie wdając się w ideologiczne polemiki z unijną lesbokomuną. Np. wylać trochę krokodylich łez nad losem "biednych uchodźców", przyjąć z piętnastu ze wszelkimi honorami, a następnie dać po pół litra wódki na drogę i dyskretnie pokazać, którędy z powrotem do Niemiec.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2017, 12:28 PM
Post: #1850
Bug RE: Polityka ogólnie.
(22-12-2017 10:48 AM)Hugo napisał(a):  Mimo wszystko Unia to europejska ekstraklasa i nie powinniśmy się z niej dać wypchnąć do czasu, aż się sama rozleci.
Doprecyzowałbym - powinniśmy być w Unii tak długo, jak będzie to przynosiło Polsce realne profity. Jak tylko bilans wkładów i zysków spadnie do około zera, to powinniśmy wyskoczyć z tego pociągu. Po co siedzieć w nim aż dojedzie do przepaści?

(22-12-2017 10:48 AM)Hugo napisał(a):  Bez wolnego handlu z Niemcami nasza gospodarka może stoczyć się do poziomu Ukrainy
Wyjście z Unii jeszcze nie oznacza wyjście ze strefy wolnego handlu. Wszystko jest kwestią negocjacji. Ale na razie musimy zbudować jakiś potencjał negocjacyjny, bo poprzedni rząd uważał, że takowy nie jest Polsce potrzebny, a Polska jest od przytakiwania św. Zachodowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości