Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
11-11-2017, 07:23 PM
Post: #6031
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
Robak to nie jest ten poziom, niestety. Ja nie widzę go zupełnie w reprezentacji Polski. Ogólnie to mam wrażenie, że my mamy problem akurat w tym momencie i ja się cieszę, że teraz, a nie w Rosji. No sorry, już drugi raz chyba tak się nie zdarzy, że trójka naszych czołowych napastników będzie w rozsypce z różnych względów (Lewy i Milik kontuzja, Teo pogubiony). Do Rosji jeszcze dużo czasu, nie ma co zakładać, że cała trójka będzie niedostępna, bo prawdopodobieństwo jest bardzo małe.
Nawet jeśli... To ja widzę najbardziej Kownackiego, który do czerwca powinien być jeszcze lepszy niż teraz. Jeszcze nie skreślam Świerczoka. Debiuty zawsze są trudne. Z Meksykiem podobno ma wyjść w pierwszym składzie, zobaczymy co wtedy pokaże.

RSC
No wreszcie w miarę z sensem gadasz, jednak potrafisz. Gratulację. Zgadzam się z tym, że Lech w Zabrzu był zupełnie bezradny i zgadzam się, że Górnik na dzisiaj najzwyczajniej w świecie zasługuje na lidera, bo jak słusznie zauważyłeś, nawet, jeśli Lechowi dopisać cztery punkty z Lechią i Wisłą, wciąż byłoby to maksymalnie drugie miejsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 07:42 PM
Post: #6032
RE: Piłka nożna ogólnie
W kadrze na Meksyk zabraknie jak potwierdził dziś Nawałka, : Grośickiego, Glika, Krychowiaka, Lewego i
Boruca rzecz jasna. Pierwsza trójka opuściła dziś zgrupowanie.

Jak poinformował portal Łączy nas Piłka, Nawałka podjął decyzję "po zapoznaniu się z raportem medycznym, rozmowie
z zawodnikami i ze względu na dużą intensywność meczów w klubach".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 09:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2017 09:57 PM przez RSC-2.)
Post: #6033
RE: Piłka nożna ogólnie
kubala1122331

Górnikowi też należałoby doliczyć punkty .
Przynajmniej za Cracovię i Jagę.

[Ale należałoby też odjąć]


Lepiej skupię się na 1 lidze.
Bo ta ekstraklasa i reprezentacja to dla mnie zbyt wysoki poziom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 10:18 PM
Post: #6034
RE: Piłka nożna ogólnie
No z Cracovią jak najbardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2017, 06:38 AM
Post: #6035
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale ja nie jestem kibicem Górnika.
To tylko drużyna z mojego regionu i dlatego się nią troszeczkę interesuję.
Dlatego też, czy Górnik będzie pierwszy w tabeli ,czy drugi ,czy piąty jest mi obojętne.
Podobnie zresztą jak Lech.

Z drużyn z mojego regionu nie "lubię" tyko Ruchu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2017, 01:35 PM
Post: #6036
RE: Piłka nożna ogólnie
4 liga Polonia vs Legia II leci na tvp regionalnej.
RSC jeśli tak lubisz niższe ligi.

Piszę to oczywiście w gwoli informacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2017, 02:32 PM
Post: #6037
RE: Piłka nożna ogólnie
Mysle ze predzej zachecilbys go meczem Tychy - Sosnowiec. Co by nie mowic gol Tyszan na 1:1 to stadiony swiata Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2017, 02:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2017 02:41 PM przez Martin.)
Post: #6038
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
RSC kibicuje drużynom ze swojego regionu. Warszawskie klimaty go raczej nie będą interesowały.
Swoją drogą to nie wiem jak można kibicować kilku lokalnym klubom (pomijając oficjalne zgody i układy)

To tak jakbym miał przykładowo interesować się losami Zagłębia Lubin. Toż to jakiś kompletny nonsens.
No chyba, że jest się typowym "januszem".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2017, 02:42 PM
Post: #6039
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja z kolei nie rozumiem, jak mogą być dwa kluby w jednym mieście i się nienawidzić. Chodzisz z kimś do szkoły, jesteście przyjaciółmi, ale niestety, barwy klubowe się nie zgadzają, to zostaje tylko kosa w żebra Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2017, 02:45 PM
Post: #6040
RE: Piłka nożna ogólnie
(12-11-2017 02:42 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ja z kolei nie rozumiem, jak mogą być dwa kluby w jednym mieście i się nienawidzić. Chodzisz z kimś do szkoły, jesteście przyjaciółmi, ale niestety, barwy klubowe się nie zgadzają, to zostaje tylko kosa w żebra Tongue

To pogadaj z kibicami w Łodzi, Krakowie, Trójmieście.
Albo z tymi z Madrytu, Mediolanu, Dortmundu/Gelsenkirchen a najlepiej z tymi z Glasgow lub Stambułu, Wink to zrozumiesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości