Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
14-11-2017, 04:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2017 04:41 PM przez Martin.)
Post: #6051
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak już tak Wietnam wspominasz to zobacz jaką pake mieli Włosi w 1994 roku podczas MŚ w USA.
Tam to dopiero były nazwiska.

Mi makaroniarzy nie szkoda kibicowałem wczoraj Szwedom choć trzeba przyznać że turniej bez Italii będzie jakiś niepełny...od kiedy oglądam futbol to jeszcze nie widziałem MŚ czy ME bez udziału reprezentacji Włoch.

Chociaż przypomniałem sobie, że nie było Włochów na ME w Szwecji w 1992 roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2017, 05:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2017 05:50 PM przez Wietnam.)
Post: #6052
RE: Piłka nożna ogólnie
W 94' miałem trzy i pół roku Tongue ale pakę rzeczywiście
mieli potężną, Roberto Baggio i inni.Mam ten mundial
z USA na płycie DVD.


Z reprezentacji które nie pojadą na mundial
można naprawdę ułożyć grupe śmierci:

Włochy, Holandia, Chile, USA.

A jest jeszcze Wybrzeże Kości Słoniowej czy Walia.
na rezerwie tej grupy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2017, 05:58 PM
Post: #6053
RE: Piłka nożna ogólnie
@Wietnam

A ja już w tym czasie chodziłem na dziewczyny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2017, 07:34 PM
Post: #6054
RE: Piłka nożna ogólnie
Co do porownan to nie ma o czym pisac. Wlosi w latach 98-2010 to byla paka w ktorej taki as jak Del Piero nigdy nie gral pierwszych skrzypiec bo byl otoczony przez innych tuzow jak Totti czy Pirlo.
Italia ma niesamowity potencjal i fantastyczny element trenersko-supportujacy. Odnowa biologiczna, lekarze, fizjoterapeuci itd. Juz w 2012 byla mowa ze sklad jest slaby a doszli do finalu euro. Do Francji pojechali bez wiekszych nadziei a przeszli Hiszpanow wykladajac sie na karnych z Niemcami. Ale wtedy byl Conte i sztab.
Teraz ten sam sklad, dwa lata bardziej dojrzaly ale bez cudów w ataku z beznadziejnym trenerem potyka sie na Szwecji. Nie dosc ze kadra slaba jak w ostatnich latach to jeszcze z Venturą...

Co do 94 tam Wlosi jechali z minorowymi nastrojami bo Baggio zglaszal kontuzje i w grupie ledwo sie przeslizgneli ( Irlandia, Meksyk i Norwegia, wszyscy po 4 pkt). Potem Baggio odpalil i wlasciwie sam zrobil przejscie do finalu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2017, 08:21 PM
Post: #6055
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciekawi mnie, że wiele osób cieszy się z awansu Szwecji... kierujecie się względami czysto sportowymi?
To Szwecja stanęła nam na drodze do awansów na Euro 2000/2004. Może nie tak bezpośrednio stanęła, ale bardzo się przyczyniła. Pierw w 2000r. w meczu o pietruchę ograła nas bodajże 2-0, przez co umożliwiła awans anglikom. W 2004r. odpuścili Łotwie, która sensacyjnie przeszłą baraże.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2017, 09:17 PM
Post: #6056
RE: Piłka nożna ogólnie
Wiesz, kibicowanie słabszym. Poza tym Włosi nie mają dobrego PR, wszak to mordercy futbolu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2017, 09:52 PM
Post: #6057
RE: Piłka nożna ogólnie
(14-11-2017 08:21 PM)Wit napisał(a):  Ciekawi mnie, że wiele osób cieszy się z awansu Szwecji... kierujecie się względami czysto sportowymi?

Tu nie chodzi tyle o Szwecję co o ...Włochy.
Gdyby makarony grały z Duńczykami, Norwegami , Finami czy kimś tego pokroju to też bym im kibicował z starciu z Włochami.
A reprezentacja Szwecji jako taka to mi wisi i powiewa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2017, 10:45 PM
Post: #6058
RE: Piłka nożna ogólnie
Dania jedzie na Mundial.

Rewanż Irlandia vs Dania 1:5
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2017, 11:00 PM
Post: #6059
RE: Piłka nożna ogólnie
Moim zdaniem Dania ma większy potencjał, ale obawiałem się twardych Irlandczyków. Reasumując nie spodziewałem się, że Dania ich aż tak rozjedzie. Eriksen w niesamowitym gazie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2017, 01:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2017 02:13 PM przez Wietnam.)
Post: #6060
RE: Piłka nożna ogólnie
Australia przedostatnim uczestnikiem Mundialu. W rewanżowym spotkaniu z Hondurasem u siebie
wygrali 3:1. Pierwszy mecz 0:0.

Teraz czekamy tylko na Peru albo Nową Zelandie.W pierwszym meczu padł remis 0:0
rewanż w Limie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości