Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Joshua
29-08-2017, 11:01 AM
Post: #431
RE: Anthony Joshua
A ja mam cichą nadzieję, że Sauerland nie dogada się ze swoim zawodnikiem i zamiast Pulewa zobaczymy... kogokolwiek innego. W zasadzie już nieważne kogo, byle tylko nie ten przechodzony Bułgar, którego Antek bez jakiejkolwiek historii nokautuje do piątej rundy. Takam to zdecydowanie lepsza kandydatura, jednak nie ma co robić sobie większych iluzji. Jak znam życie Pulew jednak przezwycięży strach przed nieuniknionym nokautem, wybierając tłustą wypłatę, jaką zawsze otrzymuje się za lanie od mistrza, szczególnie tak medialnego jak Joshua.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2017, 11:00 AM
Post: #432
RE: Anthony Joshua
Joshua vs Wilder to byłby ciekawy pojedynek
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-09-2017, 08:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2017 08:20 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #433
RE: Anthony Joshua
Eddie Hearn w kontakcie z Daną White, są rozmowy na temat walki w UFC z byłym mistrzem K-1 Alistairem Overeemem. Znowu się zaczyna.

https://twitter.com/Alistairovereem/stat...0994127872
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 09:35 AM
Post: #434
RE: Anthony Joshua
(03-09-2017 08:20 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Eddie Hearn w kontakcie z Daną White, są rozmowy na temat walki w UFC z byłym mistrzem K-1 Alistairem Overeemem. Znowu się zaczyna.

https://twitter.com/Alistairovereem/stat...0994127872
"W kontakcie" to oni sobie mogą być, jednak moim zdaniem na kolejną szopkę raczej się nie zanosi, a przynajmniej nie szybko. Po naszej stronie stoi bowiem kalendarz Smile Na razie Antek ma już zaklepaną walkę z Pulevem, którego odprawi 28 września. Tydzień wcześniej walczą Parker z młodym Furym a w listopadzie Wilder z Ortizem. Wynika z tego, że najlepsze pod względem kasowym, a przecież głównie o to w tym wszystkim chodzi, będą teraz starcia Joshuy ze zwycięzcami obu wyżej wymienionych walk.

Promocja takich dużych walk unifikacyjnych oraz przygotowania zawodników trwają z reguły jakieś pół roku, z czego wynika, że ewentualny cyrk może się odbyć najwcześniej w marcu 2019 roku, przy założeniu, że Antek wygra ze zwycięzcą walki Wilder - Ortiz, bo zarówno z Parkerem jak i Furym powinien poradzić sobie dość gładko. Dlatego na razie byłbym spokojny Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 06:12 PM
Post: #435
RE: Anthony Joshua
http://www.boxing.pl/forum/newsy/48635-o...rdiff.html

Antoni już Bryto-Nigeryjczyk? xD

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2017, 06:41 PM
Post: #436
Bug RE: Anthony Joshua
Antek chyba czuje więź z ziemią przodków. Ma nawet wytatuowany kontynent afrykański na ramieniu. Postawa godna szacunku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2017, 11:21 PM
Post: #437
RE: Anthony Joshua
Zgadzaćie się z twierdzeniem Larrego Holmes'a
Iż... http://www.bokser.org/content/2017/10/25...entsAnchor

LARRY HOLMES: JOSHUA ZNOKAUTOWAŁBY MIKE'A
TYSONA.

Ja sceptycznie podchodze do tej wypowiedzi, skoro
Anthony mógł mieć problemy z mniejszym i
nieskoordynowanym Whyte'm, to tym bardziej
prime Mike Tyson mógłby spokojnie go uśpić i
nawet szybko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2017, 12:16 AM
Post: #438
Bug RE: Anthony Joshua
Bardzo sceptycznie podchodzę do nabożnego traktowania dawnych gwiazd boksu jak Ali czy Tyson. Oni byli dobrzy w swoich czasach, ale to nie znaczy, że byliby faworytami z dzisiejszymi wieżowacami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2017, 11:10 AM
Post: #439
RE: Anthony Joshua
(25-10-2017 11:21 PM)Wietnam napisał(a):  Zgadzaćie się z twierdzeniem Larrego Holmes'a
Iż... http://www.bokser.org/content/2017/10/25...entsAnchor

LARRY HOLMES: JOSHUA ZNOKAUTOWAŁBY MIKE'A
TYSONA.
Ja takie wypowiedzi w ogóle ignoruję, gdyż są jedynie pustym gadaniem, którego jedynym celem jest skierowanie uwagi na mówiącego. Nie da się w żaden sposób zweryfikować, kto kogo by pokonał ba, nie uda się tego nawet zasymulować komputerowo, ani teraz ani nigdy w przyszłości, niezależnie od stopnia zaawansowania komputerów. Jeżeli podejść do tego naukowo, można oczywiście stworzyć bardzo dokładną symulację, przy uwzględnieniu wzrostu, budowy, siły, motoryki, techniki i wszelkich innych dostrzegalnych parametrów zawodnika a i tak wyniki będą niemiarodajne, gdyż nie da się uwzględnić czynnika psychicznego.

A taki czynnik jest równie ważny jak technika, warunki i talent. Gdyby był pomijalny, to zamiast wszystkich tych Kliczków i Lennoxów na tronie wagi ciężkiej zasiadałby niejaki Gołota Smile Podsumowując, tego typu wypowiedzi należy pomijać milczeniem, ewentualnie odsyłać mówiących do komentowania aktualnych walk. I to samo powinno się zaproponować panu Holmsowi, który jako komentator sprawdzi się o niebo lepiej niż w roli wróżki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2017, 12:05 PM
Post: #440
RE: Anthony Joshua
Trwają wstępne negocjacje i badanie gruntu przed unifikacjami.
Plan Hearna i Joshuy to 3 lutego - unifikacja z Parkerem, a na tej samej gali na undercardzie (pytanie czy się zgodzi) Wilder - Whyte.

Wilder mówi, że chce 7 milionów za walkę z Joshuą. Hearn odpowiada, że może o takiej kasie pomarzyć - najpierw Whyte za ok. 4 miliony, a później Joshua za 7-10 milionów.

Myślę, że Wilder może przyjąć taktykę podobną do Parkera i żądac niegodziwie wysokiej kasy za swój występ, tamując negocjacje. O ile Parker może zostać zatopiony przez wielu zawodników, o tyle Wilder ma perspektywę swojej własnej ligi (tak jak Stevenson w półciężkiej) i będzie obijał drugi sort bokserów przez dość długi czas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości