Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
04-10-2017, 04:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2017 04:17 PM przez Wietnam.)
Post: #5871
RE: Piłka nożna ogólnie
Mieliśmy problemy w Warszawie z Armenią bez
Mkhitaryana, ledwo wygrywając 2:1, pamiętamy
jak oni mieli sytuację na 2:1, a jak będzie teraz
w Erwańiu z Armenią i Mkhitaryanem w składzie?

Ważny mecz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2017, 04:17 PM
Post: #5872
RE: Piłka nożna ogólnie
@Wit
O jakich Ty piszesz kibicach?

Gdyby wywalono ze stadionów tą hołotę to na ich miejsce przyjdą tzw. pikniki.

Często ludzie z zasobnym portfelem z wnukami którzy w klubie zostawią więcej pieniędzy niż ten cały sektor zwany żyletą , a w innych klubach młynem, blaszokiem, wiarą Lecha czy jeszcze inaczej.

W Anglii Margaret Thatcher wywaliła ze stadionów wszelkie kluby kibica , ultrasów i inne związki kibicowskie.
I czy kluby na tym ucierpiały?
Czy stadiony są puste?

Nie.
I w Polsce należy zrobić to samo.
Tylko w Polsce nie ma takiego odważnego jak w Anglii "Żelazna Dama"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2017, 05:42 PM
Post: #5873
RE: Piłka nożna ogólnie
(04-10-2017 04:17 PM)RSC-2 napisał(a):  Gdyby wywalono ze stadionów tą hołotę to na ich miejsce przyjdą tzw. pikniki.

Gdyby to, gdyby tamto......człowieku o czym Ty piszesz. Pikiniki przyjdą tylko wtedy gdy polskie kluby będą prezentować poziom taki lub chociaż zbliżony jak kluby z Niemiec, Hiszpanii czy Anglii. Jeśli chcesz na to przykłady to podam Ci ile zechcesz. Gdyby wywalono kibiców to na mecze nie chodziłby nikt. Bo większość tych pikników chodzi nie dla tej marnej kopaniny, która ma miejsce na boisku tylko dla atmosfery i opraw, które są robione przez prawdziwych fanów. Ale chyba nie ma co dyskutować z gościem, który sprawia wrażenie jakby ostatni raz na stadionie był z 10 albo 15 lat temu, prawda?

(04-10-2017 04:17 PM)RSC-2 napisał(a):  W Anglii Margaret Thatcher wywaliła ze stadionów wszelkie kluby kibica , ultrasów i inne związki kibicowskie.
I czy kluby na tym ucierpiały?
Czy stadiony są puste?

Nie.
I w Polsce należy zrobić to samo.

Czy wg Ciebie istnieje obecnie problem zadym na stadionach podczas meczów? Ciekawy jestem Twojej odpowiedzi. Twoja odpowiedź na to pytanie wyjaśni czy jesteś w "temacie".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2017, 05:56 PM
Post: #5874
RE: Piłka nożna ogólnie
Piknik nie przyjdzie na mecz przegrywającej drużyny. Wiem na przykładzie "cioć i wujków". Ciekaw jestem odpowiedzi na post Martina, bo ten fajnie opisał to, o czym rozmawiamy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2017, 11:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2017 11:34 PM przez RSC-2.)
Post: #5875
RE: Piłka nożna ogólnie
@Martin.

Anglia jest przykładem .

Jej przykład daje Ci odpowiedź.

Przecież nie chodzi o "wywalenie" z trybun wszystkich którzy obecnie chodzą.

W przypadku niektórych klubów może być to grupa kilkunastu czy kilkudziesięciu osób.
Reszta będzie chodzić dalej na mecze.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Obecnie nie ma problemu zadym.
Ale wielu nie chodzi np. z dziećmi na mecze bo pamiętają stare czasy i nie są pewni czy coś się zmieniło.
Rozmawiałem z wieloma osobami i zapewniałem ich że spokojnie mogą pójść na mecz i nic im się nie stanie.
To robili dziwną minę i nie dowierzali mi że tak jest.

Zresztą podobnie mówiłem w czasach gdy zadymy zdarzały się na stadionach.
Jeżeli ktoś nie chciał w tym uczestniczyć to siadał w innym miejscu i włos mu z głowy nie spadł.
Uważałem ,że nawet wtedy było na stadionie bezpiecznie.

Ale nie wszyscy to wiedzieli.
Oglądając zadymę w telewizji mieli własne zdanie . Nigdy nie byli na stadionie , sytuację znali z mediów i mieli własne zdanie.
Wiele razy przekonywałem znajomych że to nie jest tak jak przekazuje telewizja czy prasa i spokojnie mogą iść ze mną na stadion i nikomu nic nie zagraża.

Obecnie na niektórych nowych stadionach widać zmiany np. Tychy, Zabrze.
Ale na wielu stadionach atmosfera jest jak dawniej, Sosnowiec Chorzów ,Katowice.


Problem znam od podszewki i nie musisz mnie sprawdzać ,czy jestem w temacie.

Niedawno zajrzałem z ciekawości mecz jednej z łódzkich drużyn.

Tam nic się nie zmieniło. Jest jak dawniej.
W Krakowie też nie jest lepiej.

A to że tylko na trybunach jest spokojniej to jeszcze za mało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2017, 11:59 AM
Post: #5876
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak tam panowie ; nikt się nie interesuje, dziś już
awans na mundial,czy czekamy na poniedziałek?

Mecz dziś będzie ciężki, ciężki teren, spora
indywidualność w składzie Armenii, wiadomo
o kogo chodzi, ale myślę że po ciężkim meczu
wygramy 2-0 bramki w drugiej połowie,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2017, 01:00 PM
Post: #5877
RE: Piłka nożna ogólnie
Awans dziś zależy od Czarnogórców i Duńczyków. Zakładam jednak, że Duńczycy będąc na takiej fali jak obecnie przejadą się po zawodniakch z Bałkanów i będą groźni do samego końca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2017, 04:08 PM
Post: #5878
RE: Piłka nożna ogólnie
(04-10-2017 11:27 PM)RSC-2 napisał(a):  Problem znam od podszewki i nie musisz mnie sprawdzać ,czy jestem w temacie.

Widzę, że faktycznie jesteś w temacie, ale z Tobą jest taki problem, że fajne i rzeczowe wpisy przeplatasz nieraz takimi głupiutkimi. Stąd moje pytanie.

(05-10-2017 11:59 AM)Wietnam napisał(a):  Jak tam panowie ; nikt się nie interesuje, dziś już
awans na mundial,czy czekamy na poniedziałek?

Oby dziś, ale mam obawy bo nie lubię takich wyjazdowych spotkań z Kazachstanami, Azerbejdżanami, Mołdawiami czy właśnie Armeniami. Bo to jest zawsze dla takich ekip jak Polska trudny teren. No i myślę, że rozpędzona Dania puknie dziś Czarnogórę dlatego awans mocno wątpliwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2017, 07:08 PM
Post: #5879
RE: Piłka nożna ogólnie
6:1 brawo! Widzisz Wietnam jesteśmy silni, a takie mecze jak z Danią się zdarzają Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2017, 07:31 PM
Post: #5880
RE: Piłka nożna ogólnie
Przyznam jestem zadowolony .

Mocno dziś. Lewy dopracował wolne jak jedenastki.

W niedzielę może być nawet remiśik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 116 gości