Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Pacquaio przed czasem
Pacquaio na punkty
Horn przed czasem
Horn na punkty
Będzie remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacquiao - Horn (2.07.2017)
02-07-2017, 01:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2017 01:19 PM przez Terminator.)
Post: #81
RE: Pacquiao - Horn (2.07.2017)
Akurat w tych niższych limitach ma się to do siebie że nie wiele jest bokserów którzy przez całą karierę przywiązany jest do jednej kategorii, jest dużo przypadków gdzie ktoś jest przybyszem z lżejszej wagi. W ten sposób można obalić rekord każdego boksera i powiedzieć że walczył z mniejszymi a nie naturalnymi półśrednimi np. taki Thurman wygrywał z przybyszami z niższych wag jak Garcią (LWW), Guerrero (LW), Diaz (LW) to samo Porter: Malignaggi, Diaz, Broner, Alexander. Pacquiao nawet kiedy brał jakiegoś przybysza z niższej wagi to i tak w momencie walki był od niego mniejszy/lżejszy, jedyny wyjątek to Marquez którego rozmiary były porównywalne.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 01:34 PM
Post: #82
RE: Pacquiao - Horn (2.07.2017)
Przywiązanie do jednej kategorii to jedno.
W półśredniej była po prostu patologia, w której większość walk mistrzowskich toczyli zawodnicy lżejsi. To o czym piszesz to właśnie sprzątanie kategorii wagowej przez Maidanę, Thurmana, Portera i Brooka, którzy najpierw pozbyli się chudszych zawodników (Alexander, Malignaggi, Broner. Potem przyszedł nam Spence, a z tych lekkich zawodników został tylko Pacquaio, Marquez i Bradley boksujący między sobą i tworzący jakby osobną ligę.

Ja tam go nie krytykuje, robił limit konkretnej kategorii, walczył z kimś kto robił limit konkretnej kategorii - jest ok.
Ale po prostu trafiła kosa na kamień i w końcu prawdziwy półśredni z krwi i kości okazał się kimś na kim filipino się zadławił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 01:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2017 02:12 PM przez Terminator.)
Post: #83
RE: Pacquiao - Horn (2.07.2017)
Cytat:Może Bob przestał płacić albo zmniejszył stawki i się obrazili. Młodych początkujących zawodników jak Murata trochę szkoda bo czemu oni winni, ale akurat Pacquiao nie raz się ślizgnął, a teraz to do niego wraca, także balans jako taki jest zachowany.

Jaki balans zachowany? Pacquiao sie ślizgał... chyba odwrotnie, to on raczej miał pecha do sędziów. Z Sanchez powinien wygrać przez TD. Z Marquezem w pierwszej walce został pozbawiony wygranej, przez tak na prawdę błąd w druku, czyli 10-7 za pierwszą rundę. Z Bradleyem - wiadomo wał dekady. Po walce z Mayweatherem też pojawiło się wiele analiz które pokazywał że wygrana Moneya nie była taka oczywista a już na pewno nie taka wyraźna jak na kartach punktowych. Jedynym bokserem który wypunktował Pacquiao bez żadnego "ale" był Morales w pierwszej walce.

Cytat:Ale po prostu trafiła kosa na kamień i w końcu prawdziwy półśredni z krwi i kości okazał się kimś na kim filipino się zadławił.

No, okazał. Wymęczone zwycięstwo z 38-latkiem przy pomocy sędziów. Pac z przed paru lat zrobiłby sobie z Horna worek treningowy.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 01:52 PM
Post: #84
RE: Pacquiao - Horn (2.07.2017)
(02-07-2017 01:44 PM)Terminator napisał(a):  No, pokazał. Wymęczone zwycięstwo z 38-latkiem przy pomocy sędziów. Pac z przed paru lat zrobiłby sobie z Horna worek treningowy.

Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 01:59 PM
Post: #85
RE: Pacquiao - Horn (2.07.2017)
(02-07-2017 01:44 PM)Terminator napisał(a):  "Po walce z Mayweatherem też pojawiło się wiele analiz które pokazywał że wygrana Moneya nie była taka oczywista a już na pewno nie taka wyraźna jak na kartach punktowych"

OFICJALNIE OGŁASZAM, ŻE UŻYTKOWNIK TERMINATOR ZDETRONIZOWAŁ UŻYTKOWNIKA @WIETNAM. GRATULUJĘ TYTUŁY NAJWIĘKSZEGO FANBOY'A MP NA FORUMKU HeartHeartHeartHeart

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 02:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2017 02:07 PM przez Terminator.)
Post: #86
RE: Pacquiao - Horn (2.07.2017)
Co do compubox to jak zwykle należny podchodzić do tych statystyk z dystansem, mogą być przekłamania na korzyść Pacquiao + 9 runda w której nazbierał punktów. Jednak na pewno można się zgodzić sie z tym że Horn atakował na bardzo niskiej skuteczności, sporo jego akcji to wiatraki przy linach bite po gardzie lub w powietrze gdzie kończyło się to w sposób że biceps Horna zatrzymywał się szyi Pacmana w duszącym uchwycie

Cytat:OFICJALNIE OGŁASZAM, ŻE UŻYTKOWNIK TERMINATOR ZDETRONIZOWAŁ UŻYTKOWNIKA @WIETNAM. GRATULUJĘ TYTUŁY NAJWIĘKSZEGO FANBOY'A MP NA FORUMKU HeartHeartHeartHeart

szkoda że Precise Presenter usunął swój kanał na youtube (wygrana Warda go chyba mocno dobiła), był tam bardzo dobry materiał związany z walką May-Pac gdzie wyśmiewał compubox i punktacje sędziów w tej walce

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 02:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2017 02:08 PM przez Wietnam.)
Post: #87
RE: Pacquiao - Horn (2.07.2017)
(02-07-2017 01:52 PM)BOKS napisał(a):  
(02-07-2017 01:44 PM)Terminator napisał(a):  No, pokazał. Wymęczone zwycięstwo z 38-latkiem przy pomocy sędziów. Pac z przed paru lat zrobiłby sobie z Horna worek treningowy.

Huh

I co cie tak zdziwiło w wypowiedźi @Terminatora?? ....

(02-07-2017 01:59 PM)KrychuTMT napisał(a):  
(02-07-2017 01:44 PM)Terminator napisał(a):  "Po walce z Mayweatherem też pojawiło się wiele analiz które pokazywał że wygrana Moneya nie była taka oczywista a już na pewno nie taka wyraźna jak na kartach punktowych"

OFICJALNIE OGŁASZAM, ŻE UŻYTKOWNIK TERMINATOR ZDETRONIZOWAŁ UŻYTKOWNIKA @WIETNAM. GRATULUJĘ TYTUŁY NAJWIĘKSZEGO FANBOY'A MP NA FORUMKU HeartHeartHeartHeart

Obejrzyj walkę a potem się wypowiedz trollu. Zobaczymy jak będziesz sapał po porażce
swojego cesarza z Conorem. .. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 02:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2017 02:22 PM przez KrychuTMT.)
Post: #88
RE: Pacquiao - Horn (2.07.2017)
@Terminator
Akurat, że compubox to gówno się zgodzę. Dobitnie to widać po statystykach walki MP vs Horn. Co do walki TBE z MP 116-112 dla FMJ to najniższy wymiar kary dla Pinoya, nawet @Wietnam tak punktował. XD
@Wietnam
Obejrzałem i widziałem równą walkę po której widać, że MP to nie jest taki sam zawodnik, bo w prime Horna by odesłał na OIOM. 115-113 dla Horna to dobra punktacja deal with it. Cesarz Floyd tak zbije Conorka, że Rudy nie wróci do pełnej sprawnościXD Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 02:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2017 02:29 PM przez Wietnam.)
Post: #89
RE: Pacquiao - Horn (2.07.2017)
117-111, 116-112 dla Horna od sędziów to jest równa walka nie to jest przekręt, Pacquiao wygrał 115-113.

Arum znalazł sobie nowego pupila, Horn podpisał z Top Rank. Dziadek chce doić z Australii, i tyle.
Już raz to zrobił po pierwszej walce z Bradleyem.Tylko że wielkogłowy się nie sprzedał za dobrze.

No cóż Manny z szacunkiem nie protestował po walce to jest oznaka honoru, trzeba brać rewanż
odegrać się na Hornie i Arumie oraz zakończyć karierę, bo już nie ma za bardzo Manny szans
z zawodnikami typu Thurman czy Crawford. Niepotrzebne było te 147 funtòw.

@ Krychu, za mocno mnie poniosło sorry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 02:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2017 02:35 PM przez Terminator.)
Post: #90
RE: Pacquiao - Horn (2.07.2017)
Ja mam też mam wygraną Floyda w tamtej walce. 115-113 to jest moja aktualna punktacja ale remis tez nie byłby żądny skandal. Jednak nie ma co wracać. Chciałem stwierdzić że Pacquiao w swojej karierze przy bardziej sprzyjających punktowych mógłby mieć 3-4 wygrane więcej w swoim rekordzie

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: