Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
12-06-2017, 01:32 PM
Post: #51
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
@Chapson
Czyli jeszcze bardziej absurdalny przypadek.
Gram ze 400zł te dwa zakłady. Adamka odwołują. Wygrywam 359zł?

Gdzie my żyjemy. :|

@Martin
Ogólnie gram sobie od czasu do czasu. Bardzo łatwo się wciągnąć. Ja sobie grywam właśnie takie mniejsze sumki i tłumaczę to sobie tym, że np. nie byłem nigdzie w barze na piwie ostatnio, więc nic się nie stanie jak sobie wydam te 5zł na buka, a zawsze to ciekawiej się ogląda. No i 17zł już jest OK, ale 9... xd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2017, 09:17 PM
Post: #52
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Wtedy te 41 zł zabiera państwo, takie reguły ustawy "hazardowej".

Co do gali, nowy rywal dla Sulęckiego, od klasę gorszy od poprzedniego. Może i bardziej wytrzymały, ale to raczej zapowiada nudne obijanie do jednej twarzy, może jakiś nokaut w końcowych rundach.
O ile Jerkić mógł być groźny o tyle Bonnelli... cóż, z zawodnikami z dodatnim bilansem walczył 4 razy z czego 3 razy wygrał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2017, 09:39 PM
Post: #53
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
To już zaczyna zakrawać na kpinę! Początkowi rywale w miarę na poziomie, ale już 3 kolejna zmiana zdecydowanie na gorsze. Przy czym Damian Ezequiel Bonelli to już jest po prostu obciach. Zobaczcie na YT, gdzie ten facet w ogóle do tej pory walczył. Jak nie sala gimnastyczna w szkole, to jakiś polowy ring ze sznurkami zamiast lin rozbity gdzieś pod lasem (może wiejskie dożynki, a może przy grillu). Bonelli to 39-letni bumobijca reprezentujący poziom gorszy od "groźnych Słowaków" niegdyś masowo występujących na galach Wasilewskiego. Bokser zasadniczo wagi półciężkiej, któremu 2 razy udało się zbić do średniej, a w super półśredniej nigdy nie walczył. Jeżeli zbije, to będzie miał kondycję na pół rundy. Michi Munoz to przy nim El Gigante.

Ale największa żenada to uzasadnianie przez Pinderę w Puncherze, że nic się nie stało, bo rywal podobnej klasy, co Jerkić. Jak ekspert od boksu może mówić takie rzeczy? Bonelli ma się do Jerkicia, jak Letr do Szpilki. Z tego PBN7 zaczyna się robić jedno wielkie gówno. Sulęcki - Jerkić i Głowacki - Howard to dla mnie były 2 najciekawsze walki. Teraz to już nie ma czego oglądać, a tym bardziej w PPV.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2017, 10:00 PM
Post: #54
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
@Hugo
Było kiepsko a teraz po zmianach to ja nie wiem jakim trzeba być "mądrym" by to oglądać a jeszcze "mądrzejszym" by za to zapłacić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2017, 10:29 PM
Post: #55
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Haha, super, teraz mam do wygrania 6,30. XD Dziękuję Pan Borek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2017, 10:36 PM
Post: #56
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Haha no faktycznie robi się niebezpiecznie dla Ciebie Wink
Na przyszłość - warto poszukać czegoś w ofercie specjalnej, wygrana na punkty/przed czasem, albo zakłady na liczbę rund to dużo lepsze kursy niż takie 1.07 na czyste zwycięstwo np. Sulęckiego

Co do samej gali to teraz czekam na zamianę Sillakha i rewanż Masternaka z Rubenem Angelem Mino Wink a dla Adamka też się znajdzie jakiś Matias Vidondo albo Rafael Zumbano Love.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2017, 10:37 PM
Post: #57
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
To był przykład Chapson. Głowę i Adamka właśnie grałem kolejno do 5.5 i 10.5 rundy. Niech zmienią jeszcze Adamkowi, chociaż odzyskam 4zł. xd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2017, 10:52 PM
Post: #58
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Ten Bonelli, czy ten Turas to zwykle bumy z zadatkami może
na Journeymanów najwyżej, poważni zawodnicy nie biorą
pojedynków na dwa tygodnie przed galą.

A oni byli na telefon u Borka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2017, 08:17 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2017 08:29 AM przez Gogolius.)
Post: #59
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Krótki wywiad z trenerem Adamka.
http://sport.se.pl/sporty-walki/boks/tom...00917.html

Poniżej natomiast wywiad z Miszkinem. I w sumie wyjaśniła się sytuacja "mistrzowskiej szansy Adamka", o której dużo osób tak gada. Ludzie biorą pod uwagę półpaśca WBA i Fresa Oquendo. No to się zgodzę, Adamek może zostać jeszcze mistrzem świata Big Grin
https://pogongu.wordpress.com/2017/06/12...y-sciezki/

Co do tych zmian rywali Polaków to średnio mnie to interesuje bo galę raczej zignoruję w całości, ale źle się dzieje, że rywale tak się wykruszają a zastępstwa są słabsze od pierwszych nazwisk, ale ciężko powiedzieć żeby to była wina organizatora. Lepiej żeby Sulęcki jednak wyszedł na ten ring niż odwoływał potyczkę.

Swoją drogą jak ktoś kupił PPV jakiś czas temu gdy obowiązywała oryginalna wersja karty walk, a teraz są takie zmainy to może domagać się zwrotu pieniędzy?

Miszkin stawia na Sillacha w walce z Masternakiem. Ja wiem, że Mateusz nie ma oka tygrysa i szponu modliszki, ale nie trzeba być szczególnie bojowym, żeby rozbić kogoś takiego jak Sillach. Chyba.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2017, 10:14 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2017 10:19 AM przez Martin.)
Post: #60
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
(13-06-2017 08:17 AM)Gogolius napisał(a):  Swoją drogą jak ktoś kupił PPV jakiś czas temu gdy obowiązywała oryginalna wersja karty walk, a teraz są takie zmainy to może domagać się zwrotu pieniędzy?

Od korporacji "filantropa"? żartujesz chyba.
Pieniądze zobaczysz jak świnia niebo, nadzieja w tym ze Januszki nie zdążyły jeszcze tego badziewia wykupić bo Januszki często robią to na ostatnią chwilę. A im mniej będzie tych "pożytecznych idiotów" tym lepiej. Może w końcu pójdą po rozum do głowy, nie będzie w ogóle ppv i nastanie normalność. Ale nad tym trzeba cały czas pracować i ludzi uświadamiać by nie robili z siebie frajerów. Niektórym już tak poryło dekle ze próbują (np przy dobrej karcie walk) bronić ppv bo się gala nie zbilansuje albo nie starczy na wypłaty dla zawodników............. że też takie idiotyzmy tylko w boksie.*

* Wróc. "Filantrop" blokował i tym samym zabijał nie tylko boks. Ja proponuje tym co płacą podwójnie zrobić w ppv teleexpress. Ale to nie polsat. To nie wiem co tam jest na tym polsacie bo go w ogóle nie oglądam, niech no ja zerknę, o już wiem "Trudne sprawy" w ppv! (Jak ktoś głupi to niech płaci).


To gadanie trenera Adamka o mistrzostwie świata to ja nie wiem chyba tylko pozostało spytać, czy jest na sali lekarz?
I tak będą ogłupiać ludzi przy okazji każdej jego walki z jakimś przeciętniakiem by nabić złotówek Kmicie i spółce. Dramat...

Sillach faworytem w starciu z Masternakiem wg mnie nie będzie. Nawet przy bliskiej walce decyzja i tak pójdzie na konto Polaka, a nokaut jest chyba dosyć wątpliwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: