Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
29-05-2017, 04:31 PM
Post: #5411
RE: Piłka nożna ogólnie
Ostatnia kolejka rozstrzygnie kto mistrzem, kto w pucharach i kto spadnie. Boję się tylko, że jak Legiuni nie będzie szło to sędziowie pomogą....[odpukać].

Emocje będą też na zapleczu ekstraklasy, oprócz pewnej Sandecji, na głównego faworyta do powrotu do elity wyrósł Górnik Zabrze. Ja trzymam kciuki za Miedź Legnice.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-05-2017, 05:26 PM
Post: #5412
RE: Piłka nożna ogólnie
Miedź przypuszczam, że może wygrać z Sandecją, ale raczej nie wierzę, żeby Chrobry walczył z Chojniczanką kosztem awansu Miedzi. Inne zespoły z czuba też raczej grają z zespołami, które już "grają o pietruchę", więc trochę szkoda..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2017, 11:23 AM
Post: #5413
RE: Piłka nożna ogólnie
BOKS
Co ty gadasz? Górnik, Zagłębie i chyba Olimpia grają z zespołami, które walczą o utrzymanie, wiec walka będzie szła na noże.

Ja najbardziej kibicuje Górnikowi. 20 tysięcy ludzi przychodzi na drugą ligę, klub z takim potencjałem kibicowskim powinien grać w ESA.

Co do Ekstraklasy to ja życzę chyba Legii zwycięstwa. Nie wierze że Lech w obecnej sytuacji i formie jest w stanie ugrać chociaż oczko w Białymstoku. Wiadomo, optymalne byłyby dwa zwycięstwa gości, jednak o ile wygraną Lechii jestem w stanie sobie wyobrazić, to zwycięstwo Lecha będzie duża niespodzianka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2017, 11:38 AM
Post: #5414
RE: Piłka nożna ogólnie
Patrzę na tych, którzy są przed Miedzią:
1. Sandecja (6p przewagi nad 2. miejscem, 7 nad Miedzią)
2. Górnik z Wisłą Puławy, która faktycznie walczy o utrzymanie
3. Chojniczanka z Chrobrym, który i tak skończy na 11-12 miejscu

Nie wydaję mi się, żeby Górnik zaprzepaścił taką sytuację. Więc nawet nie zdziwi mnie, jeśli Miedź nie wygra tego spotkania, bo często ma takie wahania.

Btw Olimpia gra ze Zniczem, który nie gra o nic. No chyba, że wygra jakimiś 15 bramkami, to wskoczy na 16. miejsce (dalej spadkowe). Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2017, 01:56 PM
Post: #5415
RE: Piłka nożna ogólnie
Masz racje Smile Tyle że Chrobry grał też w te niedziele o pietruszkę i nie osczedzal Sosnowca : D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2017, 02:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2017 02:57 PM przez Wietnam.)
Post: #5416
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala uważasz pewnie że Legia może więcej ugrać w
eliminacjach ligi mistrzów niż Lechia czy Lech .?

A przy jej obecnej grze wcale tego nie widać, poza tym
szczęście w losowaniu już raczej śię skończylo to nie
będą Dundolki czy Trenciny.

Przy szansach które jeszcze ma Lech życzyć zwycięstwa Legii?? Fani Lecha tak myślą ?..

#Lechia do boju
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2017, 04:15 PM
Post: #5417
RE: Piłka nożna ogólnie
(30-05-2017 02:19 PM)Wietnam napisał(a):  Przy szansach które jeszcze ma Lech życzyć zwycięstwa Legii?? Fani Lecha tak myślą ?..

Kubala to taki nietypowy fan swojej drużyny...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2017, 05:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2017 05:42 PM przez kubala1122331.)
Post: #5418
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie zrozumieliście mnie. Pisałem, że oczywiście chciałbym wygranej Lechii i Lecha, tyle że w Lechu teraz dzieje się tyle złego, że ja nie wierzę w sukces w Białymstoku. Mówiąc dobitnie: spodziewam się porażki. Wtedy tylko wygrana Legii da Lechowi puchary. Więc tak, jeśli Lech ma przegrać z Jaga to wtedy kibicuje Legii, bo dzięki temu Lech będzie grał w Lidze Europejskiej. Jeśli natomiast Lech jakimś cudem strzeli pierwszy gola, to wtedy zaciskam piąchy za Lechię.

Mnie interesuje Lech, co mi to za różnica, że Legia nie będzie mistrzem, skoro najpewniej spowoduje to absencje Lecha w pucharach?

Inna sprawa, że jak mistrzem ma nie być Lech, to niech będzie Legia.

Wygląda to na skomplikowane, ale sytuacja jest tak dziwna, że inaczej tego opisać się nie da.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2017, 06:40 PM
Post: #5419
RE: Piłka nożna ogólnie
Aha chyba prawie rozumiem , życzysz Legii zwycięstwa bo
jednocześnie nie wierzysz w Lecha, a przy mistrzostwie Legii
Lech zagra w eliminacjach ligi europy.

Ale hallo hallo, przy twoim założeniu wtedy Lechia zostaje
w czarnej dziurze Tongue

Ponieważ będziemy wtedy na 4 miejscu, poradzę ci Kubala,
tak czy tak wszyscy kibicujemy Lechii w niedzielę.

Przy remisie albo zwycięstwie Lechii, Lech wygra z Jagą i ma
puchary albo mistrza i elimi LM. !!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2017, 08:23 PM
Post: #5420
RE: Piłka nożna ogólnie
(30-05-2017 11:23 AM)kubala1122331 napisał(a):  Co do Ekstraklasy to ja życzę chyba Legii zwycięstwa.

No to Kubala co nieco rozjaśniłeś sytuację, jednak twe powyższe zdanie zabrzmiało zaskakująco na kogoś kto mieni się kibicem Lecha...

(30-05-2017 11:23 AM)kubala1122331 napisał(a):  Nie wierze że Lech w obecnej sytuacji i formie jest w stanie ugrać chociaż oczko w Białymstoku.

Chodzi o to, że Rutkowski zaczął wpływać na decyzje Bjelicy co do składu np. zamiast Robaka w ostatniej kolejce ( tzn. Z Wisłą) miał zagrać Kownacki bo przyjechali go ogladać. No i podobno był dym między niektórymi zawodnikami a trenerem właśnie przez takie zachowanie. Ile w tym prawdy - nie wiem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości