Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
30-05-2017, 09:08 PM
Post: #5421
RE: Piłka nożna ogólnie
Sheriff mistrzem Mołdawii. Dzięki temu Lech będzie
rozstawiony w III rundzie el. LE, o ile w niej zagra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2017, 01:14 AM
Post: #5422
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Samo zdanie wyrwane z kontekstu nie wygląda najlepiej, Ale po argumentacji myślę, że jest okej.

To co się dzieje teraz w Lechu to ogólnie syf koła i mogiła. Wielki Pan Piłkarz kapitan Srałka myślał że może kolejnego trenera rozstawiać po kątach. Tylko, że nie pyklo i zrobił się konflikt. Bjelica odebrał mu opaskę i postawił się. Ktoś będzie musiał odejść, albo Srałka albo trener. Ja liczę, że tym razem zarząd zaufa trenerowi i da mu pelne poparcie. Zarabia najwięcej w klubie, więc jest na to spora szansa. Moja idealna wizja Lecha w przyszłym sezonie? Lech bez starych wyjadaczy bez charakteru, którzy uważają się za wielkie gwiazdy i zwolnili już m.in. Skórę - Trałki, Pawłowskiego i Robaka. Fajnie by było też, jakby odszedł Kownacki. Lubię go, ale on się męczy w Lechu, a Lech się męczy z nim. Sytuacja, kiedy został wygwizdany w meczu z Wisła, dla mnie żenada.

Wtedy byłby spokój w szatni, wokół klubu byłaby czysta atmosfera, a ja bym się lepiej czuł nie musząc kibicować takiemu komuś jak Srałka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2017, 05:45 AM
Post: #5423
RE: Piłka nożna ogólnie
Sytuacje że piłkarz rządzi trenerem są w Polsce regułą.

Gdyby zarząd Zagłębia Sosnowiec od razu wywalił ze składu Dudka a zostawił na stanowisku trenera Mandrysza to dzisiaj Zagłębie miałoby awans z dużą przewagą na pozostałymi.

Kilka meczów gry przeciwko trenerowi to strata kilkunastu punktów.

Dziś w Zagłębiu nie ma ani Dudka ani Mandrysza.
Ale jest już za późno.

Oby tylko Legia nie została mistrzem Polski.
Legia to największa menda w polskiej piłce.
Nigdy jej nie kibicuję nawet w europejskich pucharach.
Kibicuję jej tylko w jednym meczu naszej ekstraklasy.
Z Ruchem Chorzów , bo Ruchu nie cierpię bardziej.

Ale w przyszłym sezonie mam to z głowy.

[A kubale za taki wpis gdyby to dotarło to wyrzuciliby ze stadionu Lecha na zbity pysk]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2017, 10:17 AM
Post: #5424
RE: Piłka nożna ogólnie
RSC
Nie wiem czy wiesz, ale w obu klubach są też w miarę normalni kibice, którzy potrafią rozmawiać na argumenty. Zresztą, czy to, że chce, żeby Lech grał w pucharach to coś nienormalnego?

Co do Sosnowca to masz akurat 100% racji. Dudek zachował się zenujaco. Nie wiem jak normalny piłkarz może zarzucać trenerowi, że robi zbyt dokładne oprawy meczowe?! Reakcja zarządu i wywalenie Mandrysza jasno pokazało, że dalej w naszej lidze rządzą piłkarze. Ale czy to dziwne, skoro trenerów zmienia się jak rękawiczki bez zastanowienia? Osobiście cieszę się, że Zagłębie prawdopodobnie nie awansuje. Właśnie przez tą sytuację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2017, 02:43 PM
Post: #5425
RE: Piłka nożna ogólnie
http://katowickisport.pl/pilka-nozna/kat...12455.html

W przypadku walkowerów za ten okres, Miedzianka wskakuje na drugie miejsce Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2017, 03:02 PM
Post: #5426
RE: Piłka nożna ogólnie
Bardzo chciałbym aby tabela wyglądała tak :

1.Lechia
2.Lech
3.Legia
4.Jaga

Co ty na to @Kubala ? Wink

Nice 1 Liga. Tutaj liczyłem na Olimpię Grudziądz, ale porażką
z GKSem praktycznie całkowicie przekreślili sobie szansę
z 2 miejsca spadli na 7.

1.Nowy Sącz
2.Górnik

I będzie super.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2017, 03:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2017 03:25 PM przez kubala1122331.)
Post: #5427
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
Taki scenariusz jest niemozliwy. Jak Lechia miałaby zostać mistrzem, to Lech musiałby być czwarty. Innej możliwości nie ma. Nie kupuje tego xD

1. Lech
2. Lechia
3. Legia
4. Jagiellonia

I możliwe i całkiem sympatyczne Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2017, 03:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2017 03:43 PM przez Wietnam.)
Post: #5428
RE: Piłka nożna ogólnie
Ten scenariusz też mi nie będzie przeszkadzał, w końcu Puchary dla Lechii Smile .W Warszawie trzeba zagrać kapitalny
mecz, wyłączyć Odidje, no i u nich nie zagra Kucharczyk
który przeszedł operację wczoraj.

Wyniki dwóch spotkań z Legią w lidze nie były dobre, w Gdańsku przegrana 1:2 a w Warszawie 0:3 , no ale do
trzech razy sztuka, jesteśmy w formie, 4:0 z Jagą 4:0
z Pogonią, bez przegranej po podziale.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2017, 05:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2017 05:39 PM przez RSC-2.)
Post: #5429
RE: Piłka nożna ogólnie
(31-05-2017 10:17 AM)kubala1122331 napisał(a):  ...., że dalej w naszej lidze rządzą piłkarze.


Nieco inaczej sprawa wyglądała w Górniku.
Tam wywalono klikę Kwieków, Danchów,Plizgi i Koszników...........
Nie mieli oporów nawet w stosunku do Dancha który był niemal ikoną Górnika, i kapitanem.

Postęp widać gołym okiem.
------------------------------------------------------------------------
Byłe "ekstraklasowe gwiazdeczki" grające w 1 lidze nie mają interesu ,aby awansować.

Mają przyzwoity kontrakt, pełne "startowe" bo grają we wszystkich meczach bo przecież sami ustalają skład wyjściowy i do tego nie muszą intensywnie trenować , i jeszcze rządzą klubem i trenerem.
Awansując zespół mógłby zakontraktować nowych zawodników ,a więc konkurencję dla owych "gwiazdeczek"
W Ekstraklasie mogliby stracić miejsce w składzie co wiąże się z niższymi zarobkami.

Doskonałym przykładem takiego stanu jest GKS Katowice.

Co sezon mają za cel awansować do ekstraklasy.

Przed każdym sezonem jest hasło "Ekstraklasa ,albo Śmierć"

A awansu jak nie było tak nie ,ma.
Szok.
Jak można przegrać rywalizację z Sandecją, czy Chojniczanką?
Tylko zawodnicy znają odpowiedź na to pytanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2017, 08:44 PM
Post: #5430
RE: Piłka nożna ogólnie
A ja wam mówie że mistrzem zostanie Jagiellonia Białystok.

W każdym bądź razie, byle nie Legia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości