Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.17 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMA
28-05-2017, 10:57 AM
Post: #1221
RE: MMA
Ilosci komentarzy zaleza od atrakcyjnosci eventu dla przrcietnego niedzielnego kibica. Adamek - Kliczko a nawet Szpilka - Jennings to byly ogromne wartosci. A Adamek-Szpilka to byl kosmos ktorego dlugo nikt nie pobije.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 11:07 AM
Post: #1222
Bug RE: MMA
Dlaczego Różal chce od razu zwakować pas? Czyżby chodziło o "przekazanie" go bardziej perspektywicznemu Bedorfowi i uniknięcie walki pomiędzy dwoma medialnymi figurami tego cyrku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 11:26 AM
Post: #1223
RE: MMA
Nie widziałem nic z tej gali, ale jak dla mnie wygwizdanie Khalidova jednoznacznie potwierdza, że odbiorcami KSW jest banda januszów, która nie ma nic wspólnego ze sportem. Nie jestem wielkim fanem Mameda, ale dla mnie zachowanie wobec niego jest zwyczajnie nie na miejscu i świetnie zrobił wczoraj nie udzielając wywiadu.

Niech ucieka z naszego kurwidołka tam, gdzie dostanie szacunek na jaki zasługuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 11:28 AM
Post: #1224
RE: MMA
Obejrzalem teraz sam "wywiad" i w pelni zgadzam sie z Kubalą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 11:56 AM
Post: #1225
Bug RE: MMA
(28-05-2017 11:26 AM)kubala1122331 napisał(a):  odbiorcami KSW jest banda januszów
A może odbiorcami KSW jest banda coraz bardziej świadomych społecznie i sportowo obywateli (zwycięstwo islamisty było ponoć naciągane)?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 12:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2017 12:12 PM przez redd.)
Post: #1226
RE: MMA
Byłem na posiadówie u znajomych, którzy akurat wykupili ppv na to KSW. Marne to pocieszenie, gdy nie mogłem obejrzeć Brooka ze Spencem, ale nie powiem, KSW jest właśnie skrojone na takie bezbolesne oglądanie przy piwie i jedzeniu.

- Rozwaliło mnie, jak do pierwszej walki jakaś Rumunka wychodziła trzymając maskotkę. Ewa B. - patrz i ucz się!
- Janikowski krótko i na temat. Facet niewątpliwie moze namieszać.
- Wrzosek vs Koike - sportowo bardzo fajne zestawienie, ale Polak dostał szkołę.
- Gamrot vs Parke - Zacięta walka, na remis.
- Różalski vs Rodrigues - Nokaut pierwsza klasa. Zabawne było, że na filmiku przedstawiającym zawodników wykreowano to starcie, jako starcie satanisty z chrześcijaninem, więc patrząc na końcowy rezultat to całkiem zabawnie wyszło Smile
- Popek vs Koks - Miała być bitka jak pod sklepem i szybki wpierdol, co też się stało.
- Pudzian vs Kowalczyk - Jedyna walka Pudzianowskiego, która mi się spodobała. Zawalczył, jak weteran, metodycznie rozbijał rywala i wyrwał mu serce.
- Khalidov vs Mańskowski - I runda dla Mameda, II dla Borysa, III na remis. Czy był wałek? Tylko w punktacji 30:27 dla MK. A co do gwizdów, to łaska januszy na pstrym koniu jeździ. Jak wygrywał przez KO, wszyscy darli japę jaki to wielki nie jest; teraz, gdy jest trochę słabszy niż kiedyś, nagle sympatie się odmieniły. Do tego doszły względy ideologiczne, bo to przecież "Muslim", tak jakby nim wcześniej nie był. Co by nie pisać, facet b. dużo zrobił dla promocji polskiego MMA i wygwizdywanie go przy wyrównanej walce jest po prostu słabe. Ale to efekt uboczny popularności dyscypliny, która zaczęła przyciągać sezonowego, nieświadomego kibica, który jednak swoje wie.

Teraz jednak czas na prawdziwy sport i nadrobienie gali z Sheffield Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 12:11 PM
Post: #1227
RE: MMA
Tak, mieszajmy politykę w sport, wygwizdujmy na trybunach każdego sportowca innego wyzwania, fana innej partii politycznej. Ba, może będzie gitara, jeśli weźmiemy i takiego islamistę zabijemy!

Będziemy tacy nowocześni i świadomi!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 12:11 PM
Post: #1228
RE: MMA
Nie bylo naciagane a przynajmniej zaden z trzech portali nawet sie o tym nie zajaknal. Obaj zawodnicy z szacunkiem podeszli do werdyktu.
Problem w tym ze Mamed w ringu to zawodnik MMA i kogo obchodza jego poglady.
Mozna go nie lubic za to co robi poza ringiem, mozna narzekac ze niedawno dostal prezent w walce, ale gwizdac po wygranej na mega evencie tylko dlatego ze jest Muzulmaninem to przesada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 12:16 PM
Post: #1229
RE: MMA
Ja myślę po prostu, że niektórzy są tak zafiksowani na punkcie polityki, że chcą jej w każdej dziedzinie życia. To jest choroba psychiczna a dzisiaj ładnie to się nazywa "świadomością społeczną".

Żyjcie sobie w kurwidołku, gdzie polityka jest 24/7, mnie to lotto, każdy ma swoje zboczenia. Nie pakujcie jej jednak we wszystko co się da, bo są osoby, które chociaż na moment chcą od tego bagna odetchnąć, choćby oglądając sport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2017, 12:20 PM
Post: #1230
Bug RE: MMA
(28-05-2017 12:10 PM)redd napisał(a):  Do tego doszły względy ideologiczne, bo to przecież "Muslim", tak jakby nim wcześniej nie był.
Wcześniej o tym się nie mówiło przez ignorancję januszy, którzy po prostu nie wiedzieli, że w Czeczenii wyznaje się Islam. Znam takich, którzy kiedyś myśleli, że Czeczeńcy są prawosławni Smile Do tego doszedł kryzys z "uchodźcami" i te wszystkie masakry, które otworzyły ludziom oczy. No i ten hymn Al-Kaidy. Im mniej muzułmanów w Polsce, tym bezpieczniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości