Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giennadij Gołowkin
09-01-2017, 03:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2017 03:29 PM przez Wietnam.)
Post: #421
RE: Giennadij Gołowkin
Abel Sanchez potwierdził że GGG w przyszłym roku będzie
już boksował w kategorii super średniej.

To też jakiś znak że walka z Alvarezem jest trochę bliżej.
bo przecież w super średniej się nie zmierzą.

Co do samych przenośin nie ma w tej kategorii rywala
dla Kazacha, dopiero w półćiężkiej są rywale , no ale
wiemy że GGG nie jest już boksersko najmłodszy
aby zdążyć jeszcze wiekiem i prime na tą kategorie,.

Rywale w super średniej kto może mieć z Triple G jakiekolwiek
szansę?

DeGale, Eubank, Direllowie ?
Nie widzę takich po prostu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2017, 03:32 PM
Post: #422
RE: Giennadij Gołowkin
Myślę, że Gołowkin miałby ciężko z Callumem Smithem, który (chociaż nie ma jeszcze pasa) jest dla mnie najlepszym bokserem SMW.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2017, 08:18 PM
Post: #423
RE: Giennadij Gołowkin
DeGale w formie sprzed roku tez dalby mu mega trudna walke.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2017, 09:53 PM
Post: #424
RE: Giennadij Gołowkin
Jestem przekonany, że Gołowkin bezproblemowo wygra z Jacobsem, podobnie jak o tym, że w 2017 (i pewnie nigdy) do jego walki z Canelo nie dojdzie. Co do zmiany kategorii na super średnią od 2018, to już pewności nie mam. Na pewno większych problemów z limitem 160 funtów Gołowkin nie ma i nie wiadomo, czy kiedykolwiek będzie miał. Motywem przejścia do SMW byłby natomiast brak godnych rywali w MW. W średniej GGG obił już wielu i po Jacobsie o godnych rywali będzie coraz trudniej. Przyjrzyjmy się:
Cotto - nie jest prawdziwy średnim, więc raczej będzie boksował w niższej kategorii
Saunders - przypadkowy mistrz, który ostatnio bardzo słabo wypadł i zastanawia się nad zakończeniem lub przerwaniem kariery
Lee - teoretycznie ciekawy rywal, ale praktycznie raczej kolejna szybka ofiara, choćby z racji niepewnej szczęki
Quillin - znokautowany przez Jacobsa, co podważa sens jego walki z Gołowkinem, jeśli ten pokona jego pogromcę
Soro - chyba jednak wybierze niższą kategorię, a ostatnio zademonstrował słabą formę
Heiland, Korobow, Churcydze, Sulęcki, Derewianczenko, Murata, bracia Falcao, Johnson - wszystko dobrzy bokserzy, ale z niewielkimi szansami na przetrwanie bodajże 6-7 rund z Gołowkinem
Brant, Aleem, Quigley, Douglas - osiagną szczyt swoich możliwości za jakieś 2-3 lata, na dziś nie ma o czym gadać
Eubank - to byłby zdecydowanie najciekawszy rywal, ale on już niebawem ma zadebiutować w super średniej

Sytuacja zmieni się jednak całkowicie, jeśli do średniej trafi Jermall Charlo, na co się zanosi. Pięściarz, który znakomicie sprawdził się w SWW i którego warunki fizyczne predestynują do MW. To, co odróżnia go od wszystkich w/w potencjalnych rywali Gołowkina (z wyjątkiem Eubanka), to fakt, że potrafi on przyjąć, a nawet przyjąć i oddać. Jest przy tym znacznie bardziej technicznie zaawansowany od Eubanka. Można powiedzieć, że to jedna półka wyżej. Już dzisiaj oceniałbym jego szanse na pokonanie Gołowkina na jakieś 30%, a za rok to może być 50%. Ponieważ lubię oglądać bokserów boksujących w optymalnych dla siebie kategoriach, dlatego życzyłbym sobie, aby Gołowkin zaczekał w średniej na Jermalla. Niech obaj stoczą po 2-3 walki (wliczając w to Jacobsa dla GGG), a w 1 połowie 2018 stworzą nam widowisko na miarę walki 5-lecia. Pomarzyć dobra rzecz.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2017, 12:22 PM
Post: #425
RE: Giennadij Gołowkin
Ja z zapytaniem.
Ostatnio bardzo dużo w boksie mówi się o dopingu, oczywiście z racji tego, że wielu bokserów wpada na testach na ich obecność.

Nie widziałem jednak nigdy informacji o dopingu, która byłaby chociaż w najmniejszym stopniu powiązana z GGG. On normalnie bada się i zalicza te wszystkie testy "na czystość"? Bo momentami to nie potrafię zrozumieć jak to jest, że taki np. świetny Curtis Stevens ładuje w niego, a Kazach nic, gdzie przecież innych bokserów Stevens wręcz paraliżował swoimi ciosami.
https://www.youtube.com/watch?v=iTYe9TSTsz0

Nie, że coś insynuuje, ale wygląda to dla mnie nieludzko. W tej walce Stevens wcale nie trafiał wiele mniej power punchów, a jak skończył on, a jak wyglądał Golovkin jest bardzo wymowne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2017, 01:43 PM
Post: #426
RE: Giennadij Gołowkin
GGG jest mistrzem WBC -> jest w clean boxing program -> jest testowany.

GGG jest nieludzki. Geny, rasa, budowa ciała - kilka razy już czytałem opinie kilku lekarzy, że Golovkin (jak i jego brat) ma bardzo dużą siłę mięśni i gęsty kościec. I założę się, że to normalne w tamtej części świata: taki Provodnikow doskonałym przykładem. Golovkin naprawdę sparował z półciężkimi i naprawdę przesuwał Kovaleva po ringu. I naprawdę jest wyjątkowo silny. Fizycznie to talent w boksie raz na ileś tysięcy.
Myślę, że on akurat szprycować się nie musi, szczególnie że jakoś wybitnie muskularny nie jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2017, 11:35 PM
Post: #427
RE: Giennadij Gołowkin
Według Łomaczenko to Gołowkin jest liderem P4P.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2017, 01:51 AM
Post: #428
RE: Giennadij Gołowkin
Gołowkin w walce z Jacobsem idzie po swój 24 nokaut
z rzędu.

Rekordzistą pod względem ilośći nokautów z rzędu jest Amerykanin Lamar Clark w latch (1958-1960)

44 z rzędu wygrane pojedynki przez KO
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2017, 10:52 AM
Post: #429
RE: Giennadij Gołowkin
Mayweather kpi z Gołwkina

Floyd Mayweather Jr jest przekonany, że mimo długiego
rozbratu z boksem byłby w stanie pokonać uważanego dziś
przez wielu za najlepszego boksera globu Gienadija Gołowina
(37-0, 33 KO).

- GGG? Raczej LLL, bo przegrałby ze mną trzy razy [Lose - ang.
porażka] - stwierdził "Money" w rozmowie z Fighthype.com.

- Gołowkin jest dobrym puncherem, ale gdybym potrenował
Danny'ego Jacobsa, to mógłby zaboksować z Gołowkinem
jeszcze lepiej. Danny Jacobs dał wspaniałą walkę, jest
świetnym zawodnikiem, Gołowkin też jest świetny, to było
dobre zestawianie - stwierdził były lider rankingów P4P.

- Ja mówiłem już, że wrócę z emerytury tylko dla walki z
Conorem McGregorem, ale gdybym nadal był w grze to, wiecie
co bym zrobił z Gołowkinem, dałbym mu niezły wycisk -
zapewnił Floyd Mayweather Jr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2017, 10:56 AM
Post: #430
RE: Giennadij Gołowkin
Wietnam myślałem, że napiszesz o tym:
Cytat:
Charlo bliżej walki z Gołowkinem, wystąpi w eliminatorze WBC?


Jak informuje ESPN Deportes, prezydent federacji WBC Mauricio Sulaiman dał zielone światło dla walki eliminacyjnej o pozycję oficjalnego pretendenta do mistrzowskiego pasa kategorii średniej pomiędzy Jermallem Charlo (25-0, 19 KO) i Jorge Sebastianem Heilandem (28-4-2, 15 KO).

Będący jednym z największych talentów bokserskich młodego pokolenia Charlo w swoim ostatnim występie znokautował niepokonanego wcześniej Juliana Williamsa, broniąc po raz trzeci pasa IBF dywizji super półśredniej.

Pas czempiona WBC wagi średniej należy aktualnie do Gienadija Gołowkina (37-0, 33 KO). Kazach, dzierżący także trofea organizacji IBF i WBA, w czerwcu ma spotkać się w boju unifikacyjnym z mistrzem WBO Billym Joe Saundersem (24-0, 12 KO), zaś na wrzesień planowana jest hitowa konfrontacja "GGG" z Saulem Alvarezem (48-1-1, 34 KO). źródło

I to jest pojedynek, którego już teraz nie mogę się doczekać! Uważacie, że młodość ma szansę wziąć górę nad doświadczeniem? Czy też Jermall ma na razie zbyt małe umiejętności?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: