Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
10-03-2017, 09:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2017 09:33 PM przez Martin.)
Post: #4991
RE: Piłka nożna ogólnie
Teraz jak na dłoni widać ile racji miał Rumak i że to nie było żadne ujadanie z jego strony, a rzeczowe przedstawienie sytuacji - żenujące transfery personalnie, żenujący tryb ich przeprowadzenia, fatalnie zestawiona kadra, niepoważna sytuacja z wygasającymi kontraktami 3/4 drużyny i absurdalne wymagania walki o puchary, gdy kadra wygląda jak wygląda.
Urban nie tyle powinien być teraz zwolniony (bo to oczywiste), co nikt nie powinien być aż tak głupi by choćby pomyśleć o jego zatrudnianiu.

Niech Matysek zapierdala do Grudziądza i ściąga Wrąbla, niech im odda Pawełka i tego pajaca z dzisiaj. Jakby się nie udało niech ściągają jakiegoś bramkarza bez kontraktu. Czeka nas bardzo trudna walka o utrzymanie, ale emocje za to będą do końca.

I słówko o frekwencji. Ja wiem ze piątek godz 18 to kiepska pora (sam ledwo zdążyłem) ale 6 tysięcy na meczu to jest dramat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2017, 09:45 PM
Post: #4992
RE: Piłka nożna ogólnie
Rumak to najlepsze, co mogło się wam trafić. Ja sam nie wiem, czy go trochę nie przeceniam, ale wydaje mi się, że on naprawdę wiele potrafi. W Lechu wielu wspomina go jako najgorszego trenera w tym wieku, a ja analizowałem to na wszystkie możliwe sposoby i nie mam pojęcia skąd ten wniosek. OK, w pucharach była kompromitacja na każdym kroku, ale to on przez trzy lata zapewniał Lechowi pewne i solidne miejsce w środku tabeli, to on wprowadził do drużyny Kędziorę, Linetty'ego czy Kownackiego, z których obecnie korzysta nawet Bjelica. Te puchaty to wyrzut na sumieniu, ale trzy lata pracy Rumaka oceniam 3.5/6.

Urban to z kolei najgorsze, co wam się mogło trafić. Gość zbudował karierę na mistrzostwie z Legią, kiedy miał taki skład, że pierwszy lepszy trener powtórzyłby to osiągnięcie. Inne kluby? Lubin - o mały włos spadłby z nim z ligi, gdyby sterów w końcu nie przejął Bajor; Osasuna - również walka o utrzymanie, a po odejściu Janka awans, no i Lech - fajnie wyszedł z kryzysu, ale jak przyszło samemu przygotować drużynę, było bardzo źle.

O zarządzaniu/transferach w Śląsku to nawet nie wspomnę, bo to śmiech na sali. Swoją drogą co jest nie tak z Matyskiem? Co oglądam z nim wywiad, gada o tym, że Śląsk będzie "polski", że teraz będzie stawiał na Polaków. Przychodzą transfery. Są wszyscy... tylko nie Polak Smile

Lech 3:1, pięknie! Utrzymać to koniecznie i za tydzień w Poznaniu nie zaprzepaścić tego startu w meczu z fatalną Łęczną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2017, 10:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2017 11:12 PM przez Wietnam.)
Post: #4993
RE: Piłka nożna ogólnie
(10-03-2017 09:26 PM)Martin napisał(a):  Niech Matysek zapierdala do Grudziądza i ściąga Wrąbla, niech im odda Pawełka i tego pajaca z dzisiaj. Jakby się nie udało niech ściągają jakiegoś bramkarza bez kontraktu. Czeka nas bardzo trudna walka o utrzymanie, ale emocje za to będą do końca.

Wrąbla w ostatnim meczu w Grudziądzu obserwowali
skauci Villareal i kilku zespółw z Francji.



Lech props, Bjelica robi mega robote .

Kuba oglądałeś dzisiejszy mecz widzę, ładne bramki?
jednak 1 :4 się skończyło.Lech imponuje skutecznością.

Ja mówię od początku albo Lechia albo Lech mistrzem
muszą być.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2017, 03:37 PM
Post: #4994
RE: Piłka nożna ogólnie
Druga bramka stadiony świata, pozostałe to po prostu fajne, wypracowane zagrania. Lech mi imponuje. Teraz Łęczna, żeby tam się nie potknąć i będzie bajka. Wszystko mówi, że na Bułgarskiej z Górnikiem nic się nie może stać, ale historia już nieraz pokazała, że takie mecze potrafią być cholernie trudne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2017, 05:39 PM
Post: #4995
RE: Piłka nożna ogólnie
Z Ekipami z końca tabeli zawsze są cięższe spotkania
co między innym doświadcza ostatnio Legia która
z taką Arką ledwie jedną bramką wygrała a z Ruchem
w pape.

Lech muśi właśnie uważać najbardziej na takie zespoły
muszą wychodzić do nich na pełnej motywacji bo
te zespoły będą walczyć o utrzymanie na pełnej
mocy.

Ale Lech u siebie się po Łęcznej przejedzie za duża
forma są w gaźie i są podbudowani tymi zwycięstwami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2017, 07:34 PM
Post: #4996
RE: Piłka nożna ogólnie
Lechia to nie jest materiał na mistrza przyznaje, nie potrafią
grać na wyjazdach...

Ruch od pokonania Legii w gaźie, idzie po trzecie zwycięstwo
z rzędu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2017, 08:49 PM
Post: #4997
RE: Piłka nożna ogólnie
Lechia dramat na wyjeździe...

Jagiellonia przegrywa u siebie z Koroną. Ojojoj <3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2017, 06:25 PM
Post: #4998
RE: Piłka nożna ogólnie
Sędziowie już nie pomagali po nagonce na sędziego
spotkania w lidze mistrzów i Barca dziś uległa z
Deportivo na wyjeździe 1:2. Ułatwia zadanie Realowi
w marszowaniu po tytuł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2017, 11:05 PM
Post: #4999
RE: Piłka nożna ogólnie
Real Madryt pokonał Betis 2:1 i odzyskał fotel lidera ligi
hiszpańskiej. Królewscy co prawda dopisali na swoje konto
trzy punkty, ale zagrali bardzo przeciętnie. Madrytczyków
ponownie uratował Sergio Ramos, którego gol w 81. minucie
dał ostatecznie Realowi zwycięstwo.

Ramos jest niemożliwy. Ile on razy już ratował Real włącznie
z finałem ligi mistrzów. Kapitalny przy stałych fragmentach
zawodnik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 03:44 PM
Post: #5000
RE: Piłka nożna ogólnie
Dopiero teraz się zorientowałem, jak Śląsk Wrocław dał ciała z Piastem Gliwice. Szkoda by było Śląska na drugą (pierwszą) ligę.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości