Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Szpilka vs Wach (10.11.20
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Mariusz Wach (33-3, 17 KO) Artur Szpilka
Zovaczymy co obaj pokazą .Jeśli chodzi o taktykę zawalczy tak jak w ostatnich walkach, szybki , punktujący z doskoku. No jest ten problem z psychiką. Wach z kolei w ostatnich walkach pokazał , że nieco zaczął coś boksować . Jeśli tutaj ponownie to pokaże to Szpilka będzie miał problemy.
Mój typ: Szpilka punkty niejednogłośnie
średnia, 10 rund: Maciej Sulęcki (26-1, 10 KO) vs Jean Michel Hamilcaro (25-9-3, 6 KO)
Maciek szybko , perfekcyjnie, dokładnie. Walka nie potrwa długo , ale Maciek coś tam walnego zaprezentuje.

Mój typ: Sulęcki 3 runda
junior średnia, 10 rund o pas WBC: Ewa Piątkowska (11-1, 4 KO) vs Ornella Domini (13-1, 3 KO)
półciężka, 10 rund: Paweł Stępień (11-0, 10 KO) vs Dimitrij Suchocki (23-6, 16 KO)
Stępień szybkie Ko i jedziemy dalej
Stępień 2 Runda
półciężka, 6 rund: Marek Matyja (14-1-1, 6 KO) vs Remigiusz Wóz (11-3, 6 KO)
Matyja pewnie , nie wiem czy wyrobi się przed nokaut, raczej nie. Nie jestem zwolennikiem talentu Matyi. Wogółe rywal nie wiele wnosi mu do kariery.
Matyja Punkty
ciężka, 6 rund: Łukasz Różański (9-0, 8 KO) vs Eugen Buchmueller (13-3, 10 KO)
Hmm.. rywal wygrał 13 pojedynków w tym aż raz poonał zawodnika z dodatnim bilansem ( chociaż tamten wszystkie walki przegrał przed czasem) . Dwie porażki punktowe i jedna przez Ko z Zhangiem. Polak powinien to wygrac szybko i przed czasem. Jeśli bdz się męczył no to nie najlepiej widze jego przyszłość.
Różański 3 runda
junior średnia, 8 rund: Przemysław Zyśk (8-0, 3 KO) vs Igor Fanijan (16-16-3, 8 KO)
Rywal journeyman , ale wytrzymały i coś potrafiący. Na pewno rywal lepszy niż jakiś węgier.Polak wygra to na punkty. Jednak ważniejszy będzie styl, czy wygra łatwo i przyjemnie, czy będą jakieś problemy. Na pewno ta walka będzie jakimś wyznacznikiem
Zysk punkty
Dobrze, że Ali przypomniał, iż na tej gali są jeszcze inni zawodnicy. Szkoda tylko, że w większości walk rezultaty są oczywiste. Zgadzam się z typami Alego na 100%, choć tego, w których rundach znokautują przeciwników Stępień i Różański, to bym nie zakładał.
Fajne nazwiska po lewej, szkoda, że kolejna gala, gdzie przez 5 godzin oglądasz obijanie bumów. Bez historii. Nadrobię sobie w godzinkę na tygodniu szybkie nokauty Polaków, bo szkoda mi tracić na to pełny wieczór, tym bardziej, że równolegle jest "solidna" konkurencja.
Poszło info w necie że Wach z kontuzją będzie walczył
Spadki kursów widoczne
Na ważeniu jeden biceps Wacha nienaturalnie wygląda
To co wygadują amatorzy z TVP Sport na temat Szpilki jest dla nich kompromitujące.
Dwaj wazeliniarze nie wiedzą co mówią.
Obydwaj są śmieszni.
Sulęcki w drugiej rundzie zlał Hamilcaro, wcześniej Matyja wygrał w trzeciej, a Różański w pierwszej. Niby nie oglądam, a nic jeszcze nie przegapiłem... Szkoda.
Tradycyjna gala KP w myśl zasady "nasi biją bumów".
Sprawnie idzie gala w Gliwicach, jak dotąd wygrywają wszyscy według planu. Rywala nie znokautował tylko Zyśk ale wygrał bezdyskusyjnie na punkty. Teraz będą walczyć panie zatem można spokojnie przełączyć na ekstraklasę...
Ewa opłaciła walkę podbitym okiem i ogólnie walczyła jakoś tak nieskoordynowanie, ale to nie przeszkodziło wyraźnie wygrać pojedynku.
W sumie mimo wszystko mam wrażenie, że Piątkowska boksuje gorzej niż 2-3 lata temu. Jest więcej chaosu, mniej precyzji.
Na razie Polacy idą gładko, sulecki i Różański zdemolowali swoich rywali. Maryja także wygrał pewnie. No Wóz jednak się nie przygotował. Zwycięstwem Stępniak w 2 rundzie troche przecholowalem, suchocki może rozbity ale to zawodnik o wielkich umiejętnościach coś z stylu sillacha.

I w sumie dobrze. Polak ma okazję się wykazać
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie