Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Szpilka vs Wach (10.11.20
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Szpilka kilka razy był w tej walce "podłączony", a w ostatniej rundzie po nokdaunie słaniał się na nogach. Trzeba być Wachem, żeby nie skończyć tak osłabionego przeciwnika.
Kwestia punktacji tej walki, to kwestia tego, co uważamy za ważniejsze: ilość trafionych ciosów (Szpilka), czy panowanie w ringu (Wach). To jest dylemat, który powtarza się w bardzo wielu walkach, a sędziowie punktują raz tak, a drugi raz inaczej.
czy Wach panował w ringu owszem podłaczał rywala , ale po za tym niewiele robił . Szpilka oprócz tego , że trafiał to jednak kontrolował walkę . Po za momentami , gdzie pajacował. Szpila był podłączany w dużej mierze na właśnie życzenie.

96:93, 95:94 to uczciwe werdykty , zwycięstwo Wacha było by lekko na siłe jednak. Ten wprawdzie podłaczał Szpilę ,ale w danych rundach , w pozostałych Szpla go punktował . Nie powiedziałbym , że Wach panował . Miał swoje momenty ,Szpilka mu ułątwiał jak mógł a i tak nie wykorzystał szansy. Gdy nie beznadziejne pajacowanie ze strony Artura wygrał by tą walkę pewniej.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie