Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Szpilka vs Wach (10.11.20
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Stępień liczony w 4 rundzie...ale szybko się pozbierał. Zobaczymy co będzie dalej.
Co tutaj się wyprawia :-(

Suchocki szuka

Stępień musi zapanować nad psychika, wychodzi brak doświadczenia plus jego nadmiar u suchockiego
Skończyło się happyendem ale było ciężko w środkowej części walki. Suchocki pokazał, że przed Pawłem jeszcze sporo nauki. Bardzo dobry rywal jak na ten etap kariery Polaka.
Suchocki obnażył duże luki w wyszkoleniu Stępnia. No, ale jak w kółko obijał bumów, to postępów mu to nie dawało. Dzisiejszy rywal wartościowy.
Wartościowy test dla Pawła . Wygrał z problemami i z piereszym liczeniem w karierze. Jeśli Stępień wyciągnie wnioski widzę przed nim przyszłość. Ale do walk z czołówką trzeba trochę poczekać.

Co ten Szpila odpierdala

Gmitruk mistrzu

Wracająć do Stępnia , to fajna by było jakby jego kariera trochę przyspieszyła. Bo jeśli będzie dostawał od nowa kolejnych bumów to jeszcze skończy niestety jak Sęk czy Szymański. Ja bym widział teraz walkę na krajowym podwórku Matyją bądź Sękiem. Potem może Doudou Ngumbu. I po tej walce można myśleć co dalej.

Walki Szpili nie punktuję ale prowadzi jednak na punkty. To on aktywnością wygrywa rundy. Wach prawie wygrał przed czasem , ale z pozostałych rundach robi chyba za mało . Zobaczymy co bdz z końcówce bo walka równa, zresztą mój typ był taki , że Szpila wygra niejednogłośnie.
Ten Szpilka to jest jednak przesłaby. Wach niczym wóz z węglem przez 90% potyczki, a w rundach 7-3 dla Artura + punkt za kd.
Gdyby skleić z nich jednego boksera o energii i chęci Szpilki z warunkami Wacha to byłoby coś z tego. Jednego blokuje głowa i nastawienie, drugiego fizyczność.
Fantastyczna walka, czy nokdaun w ostatniej rundzie pozwoli zwyciężyć Mariuszowi? Raczej nie, ale gdyby to była 12 rundowa walka to chyba by skończył Artura przed czasem. Poczekajmy na werdykt.
1 punkcik ;-)
Minimalnie Szpilka...ale jak można było wypunktować 97-93???

Co tam się dzieje w tych Gliwicach......
będzie rewanż...….
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie