Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Denis Bojcow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
RoyJonesJr
Ja myślę, że teraz Bojcow jest łakomym kąskiem dla większości młodych pięściarzy i dla tych, którzy chcą jeszcze wypłynąć na szerokie wody. W sumie nazwisko ma niezłe, kiedyś coś tam znaczył, a teraz, myślę, po kontuzji te jego nie wybitne umiejętności, jeszcze zostały nadwątlone.
Orientuje się ktoś kiedy Denis wraca na ring?
Martin
Ma wrócić z Lepaiem 23 listopada w eliminatorze wbo.
Świeżo co kontuzji doznał więc na teraz ciężko powiedzieć. Walka z Leapaiem odwołana. Swoją drogą Leapai i eliminator WBO to ponury żart. Pasek Asia Pacific go wywindował niesamowicie. Facet ma 33 lata a tłucze się z takimi bumami..
Team Bojcowa wiedział co robi odmawiając walki z Chisorą. Jego rozwój od dłuższego czasu stoi w miejscu. Chyba osiągnął swoje maximum.

PS Jestem pozytywnie zaskoczony sprawiedliwym werdyktem sędziów.
Odkąd obejrzałem jego 2-3 ostatnie walki a było to jakieś dwa miesiące temu to wiedziałem, że już nic z tego nie będzie.
Tak wtedy jak i dziś wyglądał koszmarnie.
Walki nie widziałem, jest sens czyhać na nagranie? Bo już się zdążyłem naczytać, że prócz nokdaunów to raczej kiszka?
Walke widzialem od chyba 6 rundy... Denis wygladal jak bum. Powaga, to co zobaczylem, to bylo straszne. Wstydu facio nie ma, zeby wychodzic w tak gownianej formie do ringu.
Porażka Bojcowa potwierdziła, że Rosjanin już nic wielkiego w boksie nie osiągnie. Sorry, ale jeśli ktoś taki jak Lepai wygrywa (zasłużenie) z nim na punkty na jego terenie to nie ma o czym dyskutować. Rozwój Denisa zastopowały liczne kontuzje i mimo wciąż młodego wieku będzie miał ogromne problemy z powrotem do czołówki HW.
Forma Bojcowa pozostawiała wiele do życzenia... bokserem od Lepaia jest lepszym, ale co z tego skoro od 3 rundy oddychał dupą.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie