Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Mam na myśli konsultację pomiędzy moderatorami w kwestii każdego ostrzeżenia, jakie dają. Pozostawiam Bestii i Szakalowi swobodę w tej kwestii, oczywiście w granicach określonych regulaminem i zdrowym rozsądkiem.
Ok. Rozumiem. Dziękuję za odpowiedź.
Od dawna nie śledzę tego forum na bieżąco. Jak Adamek pojawił się jako Hawk, to mnie to zdziwiło, ale zupełnie to zrozumiałem, gdy zobaczyłem to zbanowane konto na youtube. A przychodzić po paru tygodniach i płakać w stylu "ojojajojoj a on o konto sobie zmienił, jak to tak, ja tak nie chcę, ja nie pozwalam, tak być nie bedzie!" to jest żałosne i dziecinne.

Widzę, że jest problem z usuwaniem postów. Nic tak nie wkurza jak wybiórcze usuwanie wybranych postów przez kogoś, kto nawet należycie nie śledzi co się dzieje na forum. Zaprzestańcie tego.
Adammobp
Dziecinne jest to że sie przyczepiłem do regulaminu? No to gratuluje podejścia. Luz luzem ale minimum zasad powinno obowiązywać a skoro regulamin, i tak nieidealny kilka zasad zawiera to może jednak bo przestrzegać? Sprawa jest wyjaśniona i bardzo mnie to cieszy.

Kilka osób cieszyło się że wróciłem a więc ktoś musiał kiedyś popierać mój styl bycia. Nie jestem jak widać z tym sam.
Ja mam takie pytanko:

W postach widzę że wklejacie np coś z Yutube i macie od razu obraz załączony,jak ja podaje link to obrazu nima i trzeba klikać w link by wejść dopiero do Youtuba.Jak to zmienić?
Po prawej stronie masz taką jakby tabelkę (ostatnia rzecz), klikasz strzałkę na dół i wybierasz yt i wklejasz link.
Dla YT: [video=youtube] LINK DO
FILMU [/video]
Dla DM: [video=dailymotion] LINK
DO FILMU [/video]
(14-05-2014 09:11 PM)TonySoprano napisał(a): [ -> ]Ja mam takie pytanko:

W postach widzę że wklejacie np coś z Yutube i macie od razu obraz załączony,jak ja podaje link to obrazu nima i trzeba klikać w link by wejść dopiero do Youtuba.Jak to zmienić?

Trzeba mieć konto PREMIUM

A tak serio, to musisz znaleźć pod postem taką opcję "odpowiedz" i tam masz różne bajery (bo w szybkiej odpowiedzi tego nie ma) m.in taki telewizorek i tam się robi takie czary-mary.
[img]link[/img] a to do obrazków jakbyś chciał mieć sygnature lub wrzucić obrazek Smile
Fakt, zapomniałem dodać, że najpierw trzeba kliknąć na "Podgląd" Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie