Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Skoro mogę więc pytam i proszę.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
O, a ja nigdy nie klikałem na podgląd, tylko błądziłem po tych niedorobionych przyciskach, co to powinny być obrazki a ich nie ma Big Grin




OOOO,działa,dziękówki.
Jeszcze jedno pytanko,pod nickami macie różne dopiski,ja mam np. laik,czy na zmianę tego trzeba se zasłużyć czy można to zrobić gdzieś?
Nie, możesz to zrobić w każdej chwili, w ustawieniach pogrzeb.

panel użytkownika -> edytuj profil -> tytuł użytkownika i tam zmieniasz.
Ciekawe po ilu „kilometrach” przekręci się i zresetuje się ten licznik przy reputacji?
Niektórzy mają już dość wysoki „przebieg” . Może należałoby „cofnąć” ten licznik ,aby nie wyglądało ,że to już stary „gruchot”
A może ktoś „kręci” licznik do przodu, albo jeździ na „holu”? Wtedy „kilometrów” przybywa, bez potrzeby wjazdu na stację paliwową.


[Jak to możliwe ,że potrafiliście kilkadziesiąt razy „pozytywnie” napisać?

Nie.
To nie możliwe.
Kilka dni mnie nie było i w tym czasie tyle mądrości napisaliście?]
@RSC
Jest tutaj taka grupka ludzi, którzy dają sobie punkciki reputacji za byle gówniany post. Moim zdaniem w ogóle to dziadostwo powinno zniknąć z tego forum bo daje błędny impuls do myślenia nowym użytkownikom, że jak ten ma 20 czy 30 pkt reputacji to jest mądrzejszy od tego co ma ich 5 czy 10...
180 tys. to też niezły przebieg.

Ale jest tu jeden z 540 tys. kilometrów.

To już budzi szacunek.

Ciekawe czy miał już kapitalny remont..... i czy na oryginalnych częściach ,czy chińskich podróbkach
@RSC-2
Może kapitalny remont nie jest aż tak potrzebny, ale wyklepanie maski - dlaczego nie?
RSC-2
Daj spokój poruszyłeś ten temat by pochwalić się że masz ,nowiutki' przebieg 0...
Ładnie to tak?Powinieneś się cieszyć że Ty masz nieskalany przebieg a taki @Sander to klamot nr54 Wink
@RedHawk
Chcesz mi klepać maskę? Na to się możemy ustawić, ale o polerowaniu holownika zapomnij.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie