Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Cloud vs Hopkins
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Ja myślę że Cloudowi może pomóc tylko wałek,to jest pięściarz bardzo schematyczny i prócz ciosu nie dysponuje żadnymi skilsami które napawały by optymizmem w walce z kimś pokroju "Kata",stary może i jest,ale trafić go naprawdę czysto to sztuka niemal niewykonalna.
Liczę mocno na Clouda, to koniec ery Hopkinsa.
Ma ktos streama ? Sad
szukam szukam i nie ma.
@RoyJonesJr
A nie masz Polsatu Sport albo Polsatu Sport Extra? na którymś z tych kanałów będzie transmisja gali. Jeżeli nie masz to i tak nie problem, wystarczy znaleźć jakiegoś streama z tymi kanałami i już. Na ogól największa ilość streamów pojawia się kilka godzin przed walką.
@Roy
Tutaj będą streamy na trochę przed galą: http://boxingguru.eu/
Boxinguru zazwyczaj daje radę,ale warto mieć w zanadrzu jakieś alternatywne źródła.

http://onlinestream.pl/

http://livetv.ru/en/allupcomingsports/6/

http://www.drhtv.com.pl/meczenazywo.html
Tu trzeba przeskoczyć na niedzielną ramówkę.
Hopkins skończył się już po drugiej walce z Pascalem... nie widzę innej opcji jak wygrana Clouda.
AdamekFight
Mam te programy ale niestety nie w swoim pokoju. Pewnie że nie problem Wink wiesz ja nawet czasami wole leżeć na swoim wyrku w swoim pokoiku i obejrzeć gale na streamie (nawet jak jest w tv). Tu mam jakiś bokserski klimat..

Właśnie mnie ten onlinestream zawiódł.. Ale chyba i tak go wykorzystam i obejrze widzew z bełchatowem , wisłe z polonią i być może jakieś NBA przed galą ;D
Jak Hopkins wygra, to jeszcze Andrzeja czeka powrót za 2-3 lata. Tylko sam nie wiem, czy to będzie dobrze czy źle...
Ta walka to wybór pomiędzy dżumą, a cholerą. Cloud to dość prymitywny osiłek nie zasługujący na tytuł mistrza świata. Z kolei Hopkins to podstarzały celebryta, faulujący i symulujący w ringu. Jeżeli wygra Cloud, to zapewne w kolejnej walce za jakieś pół roku straci pas z innym rywalem (Kowalow, Chilemba, Bute, Bellew, a nawet Fonfara). Jeżeli natomiast wygra Hopkins, to będzie odwlekał obronę w nieskończoność, chcąc maksymalnie wyśrubować rekord wieku. W dodatku będzie stanowił doskonałą zachętę do naśladownictwa nie tylko dla Gołoty, ale wszystkich innych dinozaurów boksu (Jones Jr, Toney itd.) A ja tych panów już wolałbym w ringu nie oglądać. Więc już lepiej, jak wygra Cloud.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie