Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Włodarczyk vs Mormeck
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

shotiba

Jestem ciekaw z kim Włodarczyk będzie walczył po walce z Mormeckiem. Mam nadzieję na walkę z Huckiem lub Lebiediewem. To by były niezłe walki.
Jeśli walka z Mormeckiem rzeczywiście się odbędzie (chociaż obstawiam, że zostanie odwołana), i Włodarczyk ją wygra (nie mam większych wątpliwości, iż tak właśnie się stanie), powinien potem zaliczyć obowiązkową obronę. Z kim? Obawiam się, iż WBC przyzna tytuł obowiązkowego pretendenta Fragomeniemu, lub zarządzi eliminator pomiędzy tym ostatnim, a Silvio Branco. W tej kategorii mogą robić co im się podoba, bo naprawdę poza Polską mało kogo to obchodzi. Zobaczymy, co zadecydują na konwencji, która już niedługo. Na poprzedniej zarządzili rewanż z Palaciosem.
Na razie walka z Mormeckiem nie będzie odwoływana, bo wcale nie jest pewna.

Bardzo prawdopodobne, że Włodarczyk dostanie niedługo jakiego starego Włocha na obowiązkową obronę. To są jajca, no ale cóż...

I tak dobrze, że Włodarczyk się nie dogadał z Tarverem, bo wtedy pewnie musiałby zwakować pas, a walczyliby o niego właśnie Fragomeni i Branco.

A wiecie, że w federacji WBC tylko 1 mistrz panuje dłużej na tronie od Krzysia? To Witalij Kliczko.
@Adammobp
To świadczy niestety o słabości tej kategorii. I o braku zainteresowania Sauerlanda tytułem tej konkretnej federacji (czy jakikolwiek jego zawodnik walczył o WBC w którejkolwiek kategorii?).

OPI2000 (firma promująca Fragomeniego, Branco i np. Spadę) ma z kolei wtyki u Sulaimana, więc możemy się takiego scenariusza spodziewać. Zawodników Dona Kinga w ścisłej czołówce nie widzę (Silgado chyba ma coś z nim wspólnego, ale jest dopiero 6), zatem padnie pewnie na Włochów.

Mormeck już jest w rankingu, więc jestem pewny, że toczą się zaawansowane negocjacje.
... no rozmowy chyba bardzo zaawansowane, bo przecież pisano że już kontrakt podpisany.
Nie wierz wszystkiemu, co się pisze.
czyli bokser.org nie jest wiarygodnym źródłem ?
Dzisiejszy Przegląd Sportowy:
"Negocjacje Mormecka z Włodarczykiem przedłużają się."

Mówi się, że walka może odbyć się nie we Francji, a w... Afryce.

Ja nie wierzę w takie informacje, dopóki nie zobaczę potwierdzenia od obu promotorów, a najlepiej konferencji prasowej z udziałem pięściarzy. Albo informacji, na kiedy takowa jest planowana.
@Maynard

Sebastian Zbik był mistrzem WBC w średniej gwoli ścisłości.
Zbik był zawodnikiem Universum. Czyli konkurencja. Szukaj dalej.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie