Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Włodarczyk vs Mormeck
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Basta. Walki nie będzie. Mormeck jak na dziadka przystało coś tam sobie stłukł.

http://www.bokser.org/content/2013/01/11.../index.jsp
No i bardzo dobrze, że do tej żenady nie dojdzie.

Teraz może RJJ? Albo Enzo? Wyzwań nie brakuje!
Osobiście chciałbym walki Krzyśka z Czakijewem. Myślę, że ten rosyjski balonik pękłby w starciu z Diablo. Najbardziej prawdopodobne opcje to jednak: Fragomeni, RJJ, Branco, Drozd lub Tarver.
Hahaha.
(11-01-2013 01:54 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Osobiście chciałbym walki Krzyśka z Czakijewem. Myślę, że ten rosyjski balonik pękłby w starciu z Diablo. Najbardziej prawdopodobne opcje to jednak: Fragomeni, RJJ, Branco, Drozd lub Tarver.
Poważnie? ;]
Oczywiście. Przecież Czakijew nikogo poważnego nie pokonał. Ostatnio męczył się z jakimś kompletnym bumem.
Czyli Włodar zaliczy kolejną długą przerwę pomiędzy walkami marnując swój prime.
(11-01-2013 04:29 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Czyli Włodar zaliczy kolejną długą przerwę pomiędzy walkami marnując swój prime na własne życzenie.
Uzupełniłem Wink. Tak to jest jak ma się sport i fanów daleko w tyle i chce się po prostu jak najbezpieczniej zarobić pieniądze. Teraz została mu ostatnia wypłata przeciwko Fragomeniemu zanim zje go Chakhkiev.
@Mastrangelo

Nie widzę żadnych argumentów po stronie Czakijewa ani z Włodarczykiem ani z Afolabim ani z Hernandezem. Nie wiem skąd u Ciebie ta niechęć w stosunku do Diablo. Ja akurat miałem okazję poznać go osobiście i jest to spoko facet, znający się na boksie, ale i szanujący fanów. Proponuję zakład: Jeśli dojdzie do pojedynku Włodarczyk vs Czakijew i Diablo przegra to napiszę, że nie znam się na boksie, a Ciebie ogłoszę wyrocznią w sprawach boksu zawodowego. Jeśli z kolei wygra Diablo to Ty napiszesz, że nie znasz się na boksie, a ja jestem wybitnym pięściarskim ekspertem. Przyjmujesz ?
Przyjmuję.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie