Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Gołota vs Saleta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
(10-10-2012 07:41 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]U nas ludzie kojarzą z nazwiska takich bokserów jaki: Kliczkowie, Pacquiao, Mayweather.
Ludzie czyli kto? Przeciętny Kowalski wie kto to jest Pacman lub Floyd? Daj pan spokój. Często zagajam rozmowy o boksie z rożnymi ludźmi i wiedza na temat boksu światowego jest znikoma.

(10-10-2012 07:41 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Za Odrą natomiast po pojedynku Huck vs Lebedev wszyscy cieszyli się, że Marco " znowu pokazał, że nie ma sobie równych ".
Tak samo jak większość Polaków cieszyła się, że Adamek "wytrzymał" az 10 rund z Witkiem.
W Niemczech to nie kibic jest śmieszny.
A raczej promotorzy i ich miszczowie świata.
Chęć dorównanie za wszelką cenę innym potęgom bokserskim doprowadziło do patologii.
Ale miszczów mają. Co prawda z Bałkanów ,Kaukazu, Ukrainy ale mają.
- Dla mnie to będzie fajny teatr, nie mogę się doczekać. Na fajny boks nie ma co liczyć, bo co to będzie miało wspólnego z boksem? - mówi Dariusz Michalczewski o zapowiadanej walce Gołota-Saleta - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

- Co po tylu latach nieobecności mogą nam zaproponować? Jeśli Andrzej będzie w tak słabiutkiej formie jak w walce z Adamkiem, a Saleta w jako takiej, to Gołocie wrąbie - stwierdził były bokserski mistrz świata.

Michalczewski przyznaje, że nie czekał na walkę Gołoty z Bowe'em. - To był jakiś żart. Andrzej zawsze dobrze biegał, dobrze boksował, ale gimnastycznie był przekiepski, miał problemy, by zrobić przewrót w przód. A w tym wrestlingu trzeba być raczej gibkim. Już lepiej niech Gołota boksuje, po co się ośmieszać - powiedział "Tiger".
Tiger ma racje. Ja w sumie też uważam, że Andrew "z Adamka" dostanie od Salety.
To ta walka nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona? Myślałem, że to już pewniak...
Gołota znokautuje Saletę nawet jeżeli będzie w formie z ''Adamka''...
Akurat tego też tak myślę. Właśnie ja chciałbym, żeby Andrzej wyszedł w takiej formie jak w walce z Adamkiem. Jutro mijają 3 lata od walki Gołota vs Adamek i niestety ja obawiam się, że Andrew z powodu wieku już takiej nawet formy nie osiągnie. Wagę może mieć niższą, ale waga to nie wszystko.

A Saleta jak wyjdzie w takiej formie jak do Najmana to nawet ze spiętym w pierwszej rundzie Gołotą nie ma szans.
23.02.13r
Gołota v Saleta
Szpilka v Zimnoch
ERGO Arena Gdańsk
muszę tam być!

the FIGHT is ON!
Wywiad z Gołotą miażdży. Kilka fajnych cytatów.
-Właśnie miałem na sylwestra iść potańczyć, kondycje złapać.

Andrzej, o tej walce mówiło się już 13 lat temu...
- Poważnie?

- Przepraszam, że przyleciałem pół godziny później bo gdybym przyleciał wcześniej to walka mogłaby tutaj być.

Jak będziesz przygotowywał się do walki?
- Będę trenował!

Coś dla kibiców jeszcze, na dzień dobry w Warszawie?
- 23, tak?

Rusza sprzedaż na galę, która będzie transmitowana w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie
- O!... To nie moja wina, to nie moja wina.

- Dzień dobry jeszcze raz i będzie walka!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Przekierowanie