Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Gołota vs Saleta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
aaa,myślałem że chodzi o neta,faktycznie patrząc w sts,Fortunę czy Totomixa to nima.
W STS-sie powiedziano mi ,że w Polsce nie ma zakładów na tą walkę.
Nie ma jej w ofercie żadna polska firma bukmacherska.
Trochę to dziwne,dają zakłady na Pattersona czy Price a na naszych nie dają.Załóż se jak możesz konto na Unibet lub Beat-at-home.tam jest sporo do wyboru.
Podobno PPV sprzedaje się bardzo słabo... Polsat założył sobie, że ludzie wykupią 100 tyś pakietów PPV ( tyle potrzebują aby zwróciły im się koszty organizacji gali ) natomiast dotąd wykupiono tylko.... 3 tyś PPV. Tak napisał dziennikarz Orange Sport Jacek Adamczyk na swoim Twitterze. Ile w tym prawy, nie wiem. Zapewne tak na prawdę dopiero jutro przyjdzie fala zamówień PPV.
Mi na szczęście odkąd zainstalowałem operę ładnie streamy śmigają więc w sumie mam to gdzieś ile sprzedadzą tych badziewi.No ale wiadomo,zawsze lepiej byłoby obejrzeć w TV.
@Zioło-Pale-Niebywale
Wiem ,że jeżeli będę chciał postawić to są inne możliwości.

Jest przecież 'Wirtualny bukmacher" tu na miejscu.

Napisałem ten tekst nie dlatego ,aby szukać pomocy gdzie można postawić na walkę Saleta -Gołota.

Chodzi o coś zupełnie innego.

Dlaczego tej walki nie ma u polskich bukmacherów?
To jest pytanie .
Ja podejrzewam dlaczego? Ale dowodów nie mam.
@RSC-2
Dlaczego? bardzo mnie ciekawi Twoja opinia na ten temat Smile
RSC-2
Myślisz że jest ustawiona?
Zobaczymy czy będzie remis w tej walce.
Andrzej 110 kg na wadze. Bardzo dobrze, jak na ten wiek i ten etap kariery to chyba najlepsza możliwa waga.

Saleta mnie zaskoczył, myślałem, że będzie miał ze 107-108 kg, a tu 105 kg. Chłop się nie obijał, ale to on zrzucał więcej w krótkim czasie niż Andrzej. A z tym zbijaniem wagi to różnie bywa, a szczególnie w takim wieku.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Przekierowanie