Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
@AdamekFightPL
To zabawne Big Grin Ciebie równiez mógłbym poprosić o wskazanie miejsca gdzie stwierdzam, że dokładnie tak mówisz i myślisz jak napisałem. Tu nawet nie chodzi o to, żeby Ci coś wmówić czy wytknąć. Zupełnie nie. Najlepszą odpowiedzą na Twoje słowa to:

(18-09-2012 07:41 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]To jak się skończyła walka i jaki miała przebieg wszyscy wiemy.
Chodzi zupełnie o coś innego.[...]
[...] walce Martineza z Chavezem miała miejsce sytuacja, która narzuca pewne wątpliwości co do różnicy klas.
I nieważne ,czy była ona wynikiem ‘”błędów” Martineza , czy „klasy” Chaveza.
W każdym przypadku wyciąga się taki sam wniosek.
Różnica miedzy tymi bokserami nie jest aż tak wielka jak niektórzy próbują wszystkim wmówić.
Następna walka może mieć całkowicie inny werdykt.
I cóż z tego że Martinez przez większą część walki będzie znowu okładał Chaveza?
Skoro istnieje szansa ,że Chavez posiada zdolności i możliwości zakończenia walki kilkoma ciosami.
Nikt nie podważa zwycięstwa Martineza. Podważam tylko tezę ,że Chavez w starciu z Martinezem jest całkowicie pozbawiony szansy na zwycięstwo. Bo pokazał ,że nie jest tylko chłopcem do bicia.

@RSC-2
Nie odbieraj mojego poparcia jako tego Twojego "wazeliniarstwa". Po prostu się z Tobą zgadzam i korzystam z Twoich wypowiedzi.
redd
Końcowa część Twojego postu oddaje to ,o co mi chodzi i jest zbieżna z moją oceną.
Ale nie wszyscy mają takie zdanie.
Niektórzy niesieni nienawiścią do Chaveza i uwielbieniem dla Martineza w emocjach twierdzą i piszą porównania z których można odnieść wrażenie ,że różnica klas miedzy Martinezem a Chavezem jest taka sama jak pomiędzy Kliczko a Najmanem.

A według mnie nie jest to chłodna i obiektywna ocena.
Chavez Jr na dopingu. W jego krwi wykryto THC. Grozi mu utrata całego honorarium za pojedynek z Martinezem i roczna dyskwalifikacja. Grubo...
(20-09-2012 06:41 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Grozi mu utrata całego honorarium za pojedynek z Martinezem
Podobno miał dostać za pojedynek 4 mln, a kara ma wynosić 3 mln.

(20-09-2012 06:41 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]i roczna dyskwalifikacja. Grubo...
Nie wierzę. Ojciec chrzestny do tego nie dopuści. Co najwyżej zawieszą go na pół roku co i tak jest standardową przerwą pomiędzy walkami.

A THC tłumaczy czemu Junior był taki pasywny w ringu Smile
Chavez pewnie dostanie z pół roku zawieszenia. Biznes w końcu musi się kręcić Smile
Głupie zachowanie Juniora, gdyby tak zwyciężył sukces poszedłby jak krew w piach przez THC.

A co do Martineza ładnie sobie łapy urządził:
[Obrazek: martinez_ser.png]
Nie pamiętam, żeby Sergio miał wcześniej problemy z dłońmi, a do tej walki pierwszy raz bandażował go Nazim Richardson... Ciekawy jestem, czy to przez to?
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie