Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
@Jerome
W jakim Ty świecie żyjesz? Martinez stłucze Martineza tak, że sędzia w pewnym momencie po prostu zatrzyma walkę lub jego ojciec rzuci ręcznik. Nie wykluczam też wygranej na pkt Martineza, ale Maravilla sprawi takie lanie Chavezowi, że długo tego nie zapomni.
A kogo Martinez wcześniej tak stłukł , aby takie wnioski wyciągać?
@AdamekFightPL
A ja myślę, że Chavez wypunktuje Marvalię jak Władimir Klitschko Hayemakera. Marvallia będzie groźny do samego końca ale polegnie w bezradności.

Nie wiem czemu od razu chcesz na mnie wjechać..
Emocje rosną walki niestety nie obejrzę bo będę u kobiety ;-)
Ale choć chciałbym widzieć wygraną Sergio to wygra niestety J.C.C.JR Na punkty 2-3 punktami
(15-09-2012 04:57 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Nie wiem czemu od razu chcesz na mnie wjechać..

[Obrazek: okd6ao.jpg]

(15-09-2012 04:57 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]A ja myślę, że Chavez wypunktuje Marvalię jak Władimir Klitschko Hayemakera.
Nie. Chavez będzie jak Chisora prący naprzód i zbierający wszystko na twarz, a Sergio będzie jak Witalij ostrzeliwujący się na wstecznym biegu.
@Metzger
Ja uważam, że Bradley pokonał Pacquiao Tongue

Co do walki to Chavez będzie szedł do przodu (a'la Chisora) ale będzie skuteczny jak Władimir (z Haye'em).
(15-09-2012 07:17 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Co do walki to Chavez będzie szedł do przodu (a'la Chisora) ale będzie skuteczny jak Władimir (z Haye'em).
Skuteczny to on będzie w blokowaniu ciosów swoją słodką buźką. Może urwie ze 3-4 rundy, ale to max jeżeli Sergiowi kondycha nie padnie. Werdykt sędziów będzie jednak korzystny dla Juniora albo remisowy, który też go usatysfakcjonuje.

(15-09-2012 07:17 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Ja uważam, że Bradley pokonał Pacquiao Tongue
To obejrzyj walkę jeszcze raz. Tylko pamiętaj, że Bradley to ten czarny, a Pacman żółty. Jeżeli nadal będziesz głosił takie herezje, to wyrób licencję sędziowską i zgłoś się do Aruma lub Sauerlanda. Zrobisz tam karierę.
Ta walka da odpowiedź czy następuje zmiana lidera , czy Chavez musi jeszcze poczekać.
W tej wadze są tylko dwaj zawodnicy, bo reszta nic nie znaczy. [przynajmniej obecnie]

Ciekawy jest podział łupów z tej walki .
Dla Chaveza 4 mln USD a dla Martineza tylko 1 mln.
Z tego podziału można wyciągnąć różne wnioski.
Albo Martinez jest tak mało atrakcyjnym bokserem ,że nikt za niego większej kasy nie da.
Albo Martinezowi bardziej zależy ,aby dowalić Chavezowi niż zarobić kasę i dlatego zgodził się na taki upokarzający finansowo kontrakt.
Na blogu mozna wytypowac wlaki do 1 kolejki ligi typerów! Zapraszam
@Jerome
Ile walk Chaveza i ile walk Martineza widziałeś, że typujesz zwycięstwo "Juniora" przed czasem?

Nie chodzi o to, że się czepiam, tylko jestem ciekaw skąd taka (na dodatek dość rzadka), a nie inna opinia.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie