Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Pacquiao vs Vargas (5.11.2016)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Gala w polsacie sport od godz 2.00 poinformował Borek na Twitterze.
Vargas niewesoła mina




W sobotę z Vargasem
może być powtórka.
kombinacja 7 ciosów w jedną sekundę.



Ktoś mi powie dlaczego Shiming drugi raz walczy z rywalem, którego wcześniej pobił 120-103 i 2 x 119-106 ??
Pewne rzeczy nie przestaną mnie zadziwiać.
Jego forma jest niesamowita, na początku tych przygotowań nie mogłem uwierzyć w to, jak dobrze Manny wygląda na sparingach. Posyłał na deski wszystkich, wyglądał jakby w rękawicach miał kamienie - komentuje Freddie Roach, wieloletni szkoleniowiec Pacquiao.

Wygląda na to że powróciło oko tygrysa Wink Smile

Chyba postawie na KO.
Freddie popsuł mi sobotnią noc. Teraz, jak już wszystko wiem, to chyba nie opłaca się wstawać...


Pacquiao zdradził ,że tęsknotę za boksem wywołała u niego wrześniowa walka, kiedy Giennadij Gołowkin znokautował Kella Brooka.
"Oglądałem tę walkę i nagle poczułem się samotny. Smutny. Złapałem się na myśleniu, że już nie uprawiam sportu, który kocham.

Wiem, że wciąż posiadam szybkość, siłę i potrzebny głód, zadałem sobie więc pytanie: dlaczego nie kontynuuję kariery?" - mówił Pacquiao, cytowany przez "The Daily Mail".

"Normalnie nie oglądam innych walk, ale z jakiegoś powodu w tym wypadku zrobiłem wyjątek. Cały czas myślę, co Brook mógł zrobić lepiej. Powinien parować uderzenia, zamiast przyjmować te ciosy. Gołowkin jest większy, silniejszy. To nie tylko silny bokser, ale i mający bardzo mocny cios. To czyni różnicę. Taki zawodnik może cię skrzywdzić, nawet jak nie trafi czysto. Rozgrywałem tę walkę w moim umyśle. I znowu zostałem uzależniony od tego sportu. Wtedy moja decyzja o powrocie stała się faktem" - dodał Filipińczyk.
Chłopcy z Las Vegas zbiorą dzisiaj ładny wpierdol XD.
Wreszcie dobre boksy w USA. Ja nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz zastanawiałem się nad zarywaniem nocki. Dzisiaj chyba się skuszę, choć dużych emocji nie będzie (mimo, że są 4 walki mistrzowskie o pas WBO i Vargas, którego styl uwielbiam).

Tak chodząc dzisiaj po Rossmanie wpadło mi do głowy, że ta gala naprawdę może się dobrze sprzedać Arumowi. Neutralnych kibiców skusi Pacquiao, niezdecydowanych (Filipińczyków) przekona(ją) ostatecznie Donaire i Valdez, a Chińczycy też mogą masowo wykupować dostęp, bo w końcu doczekają się wreszcie mistrza śwata (Bob chyba już nie mógł Shimingowi dobrać rywala, którego z dużą dozą pewności ogra). Aż ciekawy jestem oficjalnych wyników sprzedaży.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie