Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Czagajew vs Browne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wiemy coś więcej o tym Tyrone Spong? Ma 30 lat a to dopiero jego 3 walka na zawodowstwie. Łatwo pokonał przez nokaut zapuszczonego Gogiszwili, który jak na swój wiek 37 lat również ma nie za wiele walk - ta była zaledwie trzynasta.
Ruscy komentatorzy mówią, ze to gwiazda MMA i Muay Thai, która po złamaniu nogi przerzuciła się na boks. Nokaut był po ciosie w tył głowy.
Spong to znany zawodnik K-1, min. pretendent do tytułu mistrza świata GLORY, czyli największej organizacji tej formuły.
Jakiś stream ?
Dziękuję Hugo Smile.
#teambrowne
Męczy się Murzabekow z Funeką! Ciekawe czy Rosjanin się zmobilizuje i znokautuje Alego? Wink

Albo czy chociaż dotrwa do końca. Wink Zrobiła się super walka! Smile

Ciekawe jaki werdykt będzie? Rosjanin pewnie wygra ale to najprawdopodobniej będzie jego najgorsza wygrana w karierze. Nie zasługuje na ksywę "Mały Tyson".
Słaby ten ciapaty. Skisłem jak przeleciał cały ring się po przestrzelonym cepie XDD.
Szok! Funeka wygrał! Brawo! Jak usłyszałem pierwszy werdykt to już myślałem, że będzie wał, jak cholera... Super!
Super werdykt. Walka w Czeczenii, walczył Czeczen, wałek nikogo by nie zdziwił a tu taka niespodzianka! Niezależnie od tego, że Funece się należało, jestem pod wrażeniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie