Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wilder-Duhaupas
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
[Obrazek: deontay-wilder.jpg]

Deontay Wilder
vs.
Johann Duhaupas
[Obrazek: 399px-Johann_Duhaupas.jpg]
Deontay Wilder,34 (33 KO)-0, w drugiej obronie mistrzowskiego pasa WBC wagi ciężkiej, zmierzy się z Francuzem, Johannem Duhaupas' em (;duszpą')32(20 KO)-2
Francuz plasuje się na dwunastym miejscu w oficjalnym rankingu organizacji WBC

Gala z główną walką wieczoru Wilder vs Duhaupas, odbędzie się 26 września w Birmingham, stan Alabama, .
Przed główną walką wieczoru, zobaczymy pojedynek w kategorii super lekkiej Omar Figueroa jr vs Antonio DeMarco
Wbrew pozorom to wcale nie musi być łatwa walka dla Wildera, szału w pojedynku z mocno przeciętnym Moliną nie było to wydaje się, że tu Francuz może postawić się jeszcze bardziej, choć sensacji raczej nie przewiduję. Duhaupas mistrzem świata WBC? Jak to w ogóle brzmi...Wink
Widziałem Francuza i z Teperem i z Charrem. To dobry, niedoceniony bokser - powiedziałbym, że podobnej klasy, jaką niedawno prezentował Tony Thompson - czyli ktoś, kto jest w stanie oddzielać ziarna od plew, ale topu HW nie zawojuje. Duhaupas jest całkiem duży, nieźle wyszkolony, potrafi boksować na dystans, a i półdystans nie jest mu obcy. Szczękę też ma solidną, bo przyjął kilka ciosów od Tepera i nie zrobiły one na nim większego wrażenia. Wilder jeśli przygotuje się na 100% powinien zrobić Francuza, może nawet przed czasem, jednak jeśli wyjdzie w takiej dyspozycji jak do Moliny, to może mieć naprawdę ciężką przeprawę.
Redd, właśnie czekałem na Twoją wypowiedź. Wink Niemal zawsze piszesz, że Francuz jest niedoceniany. Tongue Czekałem, bo póki co wszyscy tutaj i na bokser.org w komentarzach jadą po nim niesamowicie. Ja osobiście się nie wypowiem, bo widziałem tylko walkę z Charr'em urywkami.
(19-08-2015 04:01 PM)BOKS napisał(a): [ -> ]Redd, właśnie czekałem na Twoją wypowiedź. Wink Niemal zawsze piszesz, że Francuz jest niedoceniany. Tongue Czekałem, bo póki co wszyscy tutaj i na bokser.org w komentarzach jadą po nim niesamowicie. Ja osobiście się nie wypowiem, bo widziałem tylko walkę z Charr'em urywkami.

Jestem ciekaw ilu tych krytykantów Francuza widziało go w akcji, czy to z Teperem, czy z Charrem (gdzie dodatkowo walkę wziął z małym wyprzedzeniem), a że Duhaupas jest no - name, drugim "podejrzanym" rywalem Wildera, to jest odbierany, tak a nie inaczej. Cudów nie oczekuję od niego, ale tego, że da niezłą walkę już tak. W ogóle Francuscy bokserzy są niedoceniani, a mają kilku naprawdę bardzo solidnych pięściarzy i takie perełki jak np, Soro.
W walce z Moliną Wildera mógł zeżreć stres i presja. Po raz pierwszy to on wystąpił jako obrońca pasa, jako mega faworyt, nadzieja Ameryki na zdominowanie HW. Widać było, że nie był sobą. Teraz pytanie, jak w kolejnych walkach będzie sobie radził z presją? Jeżeli nie nauczy sobie z tym radzić to znowu zobaczymy słabego, statycznego Wildera ale jeżeli wrzuci luz, jaki miał wcześniej to na pewno to będzie widowisko z wiatrakami. Smile

Walk Duhaupasa nigdy nie widziałem i cieszę się z tego, co napisał Redd, że to bardzo przyzwoity ciężki. Do walki raptem 5 tygodni. To chyba dość mało czasu na solidne przygotowanie się zarówno dla jednego jak i drugiego?

Tak a propos ile czasu potrzeba aby dobrze przygotować się do ważnej, ciężkiej walki?
6-8 tygodni, tyle wystarcza zdecydowanej większości. Oczywiście jeżeli bokser dobrze się prowadzi i nie musi zrzucać nie wiadomo ile jak np. Maidana, który spokojnie mógłby potrzebować 12-16 tygodni na dojście do optymalnej formy Wink

Ale jeśli Duhaupas jest w treningu to 5 tygodni wystarczy.
Duhaupas to bokser, jakich nazywamy solidnymi średniakami. Poprawny we wszystkich elementach, bez słabych stron, ale fajerwerków nie pokaże, tym bardziej że nie słynie ze szczególnie silnego uderzenia. Przebieg i wynik walki są niewiadomymi ze względu na Wildera, który w dalszym ciągu pozostaje bokserem nieprzewidywalnym. Nie zdziwiłaby mnie jednak 12-rundowa wyrównana walka zakończona punktowym werdyktem.

I jeszcze ciekawostka. Ringowy przydomek Duhaupasa to Reptile, czyli Gad.
Na tej gali ma się jeszcze pojawić Charles Martin oraz, tak z tego wynika, że faktycznie również tam zaboksuje Andrzej Wawrzyk. Ciekawe z kim?

W każdym bądź razie gala robi się coraz ciekawsza.
Mogliby już zestawić Martina z Wawrzykiem. A tak Amerykanin dostaje Sandeza, który wielce prawdopodobne że okaże się słabym rywalem i szybko polegnie przed czasem. Rozczarowuje mnie prowadzenie Martina.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie