Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Román González
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Ruenrong bez szans z Gonzalezem dzieli ich przepaść w siła fizycznej,ciosie,szczęce.
no pewnie, chyba że zaklinczował by Romana na śmierć, ,
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hph...e=56F2C746
Tongue Floyd wie z kim pozuje do zdjęcia ? ; )
Może nie zna Chocolatito, jeszcze wcale tak nie dawno nie wiedział kto to GGG,.
Jeden z najlepszych bokserów świata bez podziału na kategorie wagowe Roman Gonzalez (44-0, 38 KO) za kilka miesięcy być może będzie dzierżyć mistrzostwo świata WBC w dwóch kategoriach jednocześnie.

Nikaraguański pięściarz, czempion wagi muszej, przed kilkoma dniami wyraził chęć stoczenia we wrześniu walki z Carlosem Cuadrasem (34-0-1, 26 KO), który jest właścicielem tytułu w dywizji super muszej. Mauricio Sulaiman, prezydent World Boxing Council, dał do zrozumienia, że "Chocolatito" mógłby liczyć na przychylność jego federacji i otrzymać pozwolenie, by zachować tytuł w jednej wadze i walczyć o pas w drugiej - tak samo jak swego czasu Floyd Mayweather Jr.

- Tamta decyzja [wobec Mayweathera] zmieniła WBC. Wcześniej normą było, żeby walczyć tylko w jednej wadze. Mayweather nie chciał jednak oddać swojego tytułu, więc odbyło się głosowanie i jego wniosek został zaakceptowany - mówi Sulaiman.

Podobne głosowanie miałoby miejsce w przypadku Gonzaleza. Prezydent WBC podkreślił, że tak samo jak Mayweather, 28-latek jest wyjątkowym pięściarzem i z pewnością otrzyma zgodę, jeżeli wystąpi z takim samym apelem.

Spece od najlżejszych kategorii, ten Cuadras to jakiś dmuchany mistrz czy faktycznie wygląda na takiego, co może połamać Gonzaleza?
Nie połamie Gonzaleza bo niema ani ciosu ani nie jest silny fizycznie ale jest szybki i znakomity technicznie.Tak czy inaczej moim faworytem Gonzalez.
Nie podoba mi się decyzja WBC bo jeden pas będzie się kisił
Jak Gonzalez utrzyma częstotliwość to może skakać co 3 miesiące z limitu do limitu i bronić każdego pasa dwa razy rocznie Wink

No to chyba technicy z takim ekstremalnym swarmerem jak Roman to mają małe szanse.
Cuadras sklada fajne combosy, do tego wydaje sie wiekszy wiec mysle ze zobaczymy dobra jatke w poldystansie. UD w stylu 9-3, 8-2 dla Gonzaleza tutaj przewiduje. Cuadras to mocny mistrz- szczegolnie zaimponowal mi w walce z Concepcionem- nie tylko furiacki atak jak w walkach wczesniejszych tylko metodyczne punktowanie rywala. Na innym portalu czytalem ze ta walka jest w planach na wrzesien, a w marcu z kims innym. Odpadl Segura to moze unifikacja?

Ekstremalnym swammerem to jest Segura Tongue.
Tylko Potwór Inoue może go powstrzymać.
Gonzalez vs Cuadras - 10 września o mistrzostwo WBC w super muszej

Nie kojarzę Cuadrasa, nie widziałem go w akcji (nie licząc jakiś tam highlightsów), ale biorąc pod uwagę jego rekord, 1 miejsce w rankingu boxreca oraz to że walczy w wadze wyżej można wywnioskować, że będzie to najtrudniejszy przeciwnik Czekoladowego od czasów Estrady, chyba.
Zgadzam się, że będzie to najtrudniejsza walka Gonzaleza od czasów Estrady. Cuadras jest szybki i przyzwoity technicznie, do tego ma niezły cios i jest naturalnie większy od Romana. Oczywiście, Gonzalez jest faworytem, ale spodziewam się, że Meksykanin da mu naprawdę trudną walkę i zawiesi wysoko poprzeczkę.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie