Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Liverpool, 22.11.2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(23-11-2014 12:11 AM)Kosteq napisał(a): [ -> ]Jeszcze jakaś walka z kimś o mocnej szczęce, żeby Anthony powalczył z 5 rund i chętnie bym go zobaczył np. z Jenningsem Smile

Na Joshue tylko Wach! Wink
Dzięki Wilczek. Z Kostyrą śmieszne będzie przynajmniej Big Grin. Szybka seria, kilka kombo przy linach i Sprott poddany. No, ale co się dziwić, jak przegrał w pierwszej rundzie z Meehanem.

Komentator brytyjski coś mowił w ostatnim zdaniu, że następnym rywalem Kevin Johnson w styczniu. Jak myslicie?
(23-11-2014 12:13 AM)Martin napisał(a): [ -> ]
(23-11-2014 12:11 AM)Kosteq napisał(a): [ -> ]Jeszcze jakaś walka z kimś o mocnej szczęce, żeby Anthony powalczył z 5 rund i chętnie bym go zobaczył np. z Jenningsem Smile

Na Joshue tylko Wach! Wink

W sumie coś w tym jest Smile Ale różnica szybkości byłaby zbyt okrutna dla Mariusza, nie wiem czy wiedziałby z kim walczy. Już po napisaniu posta wpadł mi do głowy Kevin Johnson, ale jestem prawie pewny, że gdzieś ktoś na forum wiązał te 2 nazwiska ze sobą.
coś czuję że Nathan dostanie powtórkę z Kovaleva
Cleverly w ringu! Wchodzi Bellew. Obstawiam, że Bellew wygra przez TKO w 7. rundzie 1:38 (do gongu)
(23-11-2014 12:17 AM)Kosteq napisał(a): [ -> ]Już po napisaniu posta wpadł mi do głowy Kevin Johnson, ale jestem prawie pewny, że gdzieś ktoś na forum wiązał te 2 nazwiska ze sobą.
RedHawk już ich powiązał. Smile
(23-11-2014 12:24 AM)CCConeser2 napisał(a): [ -> ]Cleverly w ringu! Wchodzi Bellew. Obstawiam, że Bellew wygra przez TKO w 7. rundzie 1:38 (do gongu)

ja tak dokładnie Smile to ja obstawiam ko w 4 rundzie, minute przed końcem runndy,ale kartkę do punktacji mam,
Kto wygra ? Powtórka czy zemsta? 52-48% na Cleverly'ego stawiają Big Grin.

Ale tragiczna sylwetka Bellew, czy to się przełoży na kondycję? Zobaczymy.
10-9, pierwsza runda Bellew
Ooo Bellew walczył ze Szpilką. Ciekawe, jak by teraz ich pojedynek wyglądał. Bellew musiałby chyba trochę przytyć. Wink

Druga runda też dla Liverpoolczyka. Smile Ale po obejrzeniu powtórek to już nie jestem tego taki pewien. Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie