Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Powietkin vs Takam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Russian Vityaz rozegra tą walkę taktycznie, zobaczymy jak będzie z kondycją, Takam jest twardy jak tur i dysponuje mocnym uderzeniem, ale nic poza tym, Powietkin na punkty, tym bardziej że walka odbędzie się w Moskwie,nie spodziewam się jednak fajerwerków w tej walce,będę oglądał przede wszystkim galę z Monte Carlo i zaglądał do Liverpoolu, Na końiec Jednak zdecyduje się i zobaczę jak to będzie wyglądała ta walka pożegnalna Gołoty,,
Jutro też koło 11.00 polskiego czasu inny ciekawy pojedynek w HW, Alex Leapai - Mailk Scott. Może to być kawał walki, bez faworyta. Jedynym warunkiem jest postawa Malika, czy podłoży się jak z Wilderem, czy jednak podejdzie poważnie i postara się wygrać. Jeśli to drugie, to stawiałbym na niego. Alex jeszcze w niczym z nikim mnie nie przekonał.
Gala w Rosji nawet fajnie się zapowiada. Od złej bidy i się na ten mismatch z Fragomenim popatrzy. A main event to już jakby nie było starcie dwóch czołowych pięściarzy HW, więc nie ma co narzekać. Bardzo lubię Takama i to oczywiście po jego stronie będzie moja sympatia, ale większych szans nie widzę dla niego. Już Perez, walczący w miarę mądrze, pokazał ograniczenia w boksie Kameruńczyka. Povetkin to klasa sama w sobie i jeśli jest w miarę dobrze przygotowany, poradzi sobie bez większych problemów.
Kolega wyżej mówi, że nie spodziewa się fajerwerków, a ja na nie liczę. Nie wiem czy będą, ale są prawdopodobne. Tak naprawdę wszystko zależy od gospodarza, i wynik, i obraz walki.
Starcie Manuela Charra z Grantem to jak rozumiem też będzie w Moskwie? Powiem wam, że jak na pojedynek nr 3 na gali, to nie można narzekać.
Chyba najciekawsza gala w ten weekend.
Na Leapai-Scott nawet chyba streama w całym internecie nie maBig Grin
Mam dziwne przeczucie że Takam to wygra.Sasza jest szybszy,bardziej swobodnie wyprowadza kombinacje,może na ciosy Carlosa odpowiadać 3 swoimi ale ta obrona co najwyżej średnia i jeśli wysiądzie kondycyjnie to może przeżywać ciężkie chwile.
Mój typ:Wygrana Takama
Walka Leapai-Scott odbędzie się za tydzień:

http://www.doghouseboxing.com/DHB/DHB-36...101614.htm
Też mam przeczucia co do wygranej Takama. To pewnie dlatego, że mnie Povietkin nie przekonuje. Dużo zależy od przygotowania Saszy, szczególnie kondycyjnego. Lubi sobie spuchnąć, a wtedy staje się łatwym celem szczególnie przy tej jego niesamowicie dziurawej obronie. Takam to nie cruiser Huck, tutaj jak Povietkin spuchnie to będzie przestawiany po ringu całą walkę.
@Krzych
DokładnieBig Grin
Ciekawe jaką sasza będzie miał taktykę na nieustępliwego Takama. Coś mi mówi, że nie będzie miał łatwo i podejrzewam, że Takam będzie lepszy, ale Povietkin dostanie UD/SD.
Powietkin będzie totalnie wycieńczony, ale wypunktuje Takama, choć ew. wygrana Carlosa szokiem dla mnie nie będzie.
Sasza pokaże mądry boks, nie pójdzie w bitkę i wygra na punkty 116-112.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie