Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Powietkin vs Takam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Wooow. Ale bomba.
No proszę....
WOW!!! Ale bomba Saszy! Takam jak martwy padł na deski. Stało się to czego się obawiałem. Padł zupełnie kondycyjnie. A przynajmniej ja tak to widzę.
Początek dla Takama bardzo dobry, kontrolował walkę. No ale potem coraz bardziej tracił inicjatywę. Sasza w takiej formie i tak pasa nie zdobędzie, ale nokaut jest.
Ogólnie lepsze wrażenie sprawił na mnie Takam, jednak ciężko jest przez tak długi dystans dotleniać taką ilość mięśni. Świetna walka, czysta, z masą mocnych ciosów. Mimo ślimaczego tempa bardzo mi się przyjemnie oglądało. Szkoda tylko rozstrzygnięcia. Ciekawy jestem kart do tej 10. rundy. U mnie był remis.
Ale Powietkin pozamiatał. Ten lewy idealnie wylądował na punkt. W sumie walka w wykonaniu Saszy trochę tak jak jego cała kariera - poniżej oczekiwań, ale i tak wyszło na jego.
Kurde,ale na początku Takam ogrywał Pawietkina.
Czemu to Carlos padł kondycyjnie??
PS:Po 9 rundach miałem 86-84 dla Saszy
(24-10-2014 08:23 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Ogólnie lepsze wrażenie sprawił na mnie Takam, jednak ciężko jest przez tak długi dystans dotleniać taką ilość mięśni. Świetna walka, czysta, z masą mocnych ciosów. Mimo ślimaczego tempa bardzo mi się przyjemnie oglądało. Szkoda tylko rozstrzygnięcia. Ciekawy jestem kart do tej 10. rundy. U mnie był remis.

Po 8 rundach na pewno były dwa remisy. Trzeciej dobrze nie dosłyszałem, ale chyba była dla Powietkina.
Musiał paść kondycyjnie z taką masą mięśni. Holy czy Tyson też byli bestiami, ale ważyli 100 kg a nie 115. Takam to taki trochę bokser na siłę, a jednak świetnie sobie radził. Po prostu kiedyś za dużo włożył mięśni i teraz może już nie być nigdy w stanie przygotować się na 12 rund. Takam jest dobry na 8 rund, maks 10, i to walki w wolno-średnim tempie.
Pięknie rozegrana walka w wykonaniu Powietkina, ale były rundy w których naprawdę obrywał. Saszka to pretendent do tytułu pierwszego po bogu, a Carlos też pokazał, że zasługuje na TOP10 (strach pomyśleć co by zrobił ze Szpilką).
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie