Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
No to jest duża szansa, że janusze nie wykupią ppv i będzie finansowa klapa polsatu, trzymam kciuki aby tak było.

Co do Kaczora to nawet nie chce mi sie tego komentować, mam nadzieję, że spotka go kara w ringu.
Kiedyś Kaczor wrzucił taką informację wraz ze zdjęciem:

"Dokończę to, co zacząłem"
[Obrazek: kaczor_no.png]

To się nazywa siła resocjalizacji.

Mam nadzieję, że ten patol - nożownik dostanie w ringu srogi wpier*ol.
Kretyn. Jeszcze przywdział do tego strój olimpijski z Pekinu. Co za dno. Przykre jest, że taki degenerat i psychol znalazł miejsce w showbiznesie. Jeszcze śmieje się w oczy sądowi, przed którym zeznawał, ża zaatakował nie nożem, a łyżką.
http://www.ringpolska.pl/rafal-kaczor/34...d#comments

HAHAHAHA. Co za idiota, a to zdjęcie co wrzucił redd to Cieślak zrobił w photoshopie ? Degenerat, ku**a , nożownik i jeszcze kłamca. Niech Cieślak zrobi z niego inwalidę w tym ringu.


Krychu, gdy już kogoś nazywasz w ten sposób to kropkuj taki wyraz, bo będą ostrzeżenia, Sander
Podobno Kaczor jest trenerem w jakimś klubie i prowadzi zajęcia z dziećmi.
Ciekaw jestem co zajdzie między nimi na konferencji czy na ważeniu,Szpilka z Zimnochem to przy nich pikuś.

Apropo Szpilki i Zimnocha to Kaczor już nazywa Cieślaka konfidentem
Jest i odpowiedź Cieślaka:
Cytat: Przejadę po nim jak walec, potraktuję go jak szmatę, żeby Adamek ze Szpilką mieli czysty ring, jak wyjdą boksować.To nie jest dla mnie człowiek, to jest małpa i takie małpy powinny siedzieć w zoo albo w dżungli. Ja to zakończę i on już między ludźmi, między sportowcami nie będzie przebywał

Nie pamiętam takiej sytuacji w boksie jak ta. Tutaj jest autentyczna zła krew i mnóstwo negatywnych emocji. Wcale nie zdziwiłbym się, gdyby ten pojedynek w pewnym sensie przykrył Adamek vs Szpilka. Szczególnie jeżeli na konferencjach będzie iskrzyć, co jest bardzo prawdopodobne. Przy tym zestawieniu konflikt Szpilka vs Zimnoch to pikuś. Takie "smaczki" mogą napędzić PPV. Sportowo to III liga, ale ludzie szukają przede wszystkim emocji - tutaj będzie ich sporo na konferencjach, a i w ringu będzie mordobicie od pierwszego gongu. Inaczej tego nie widzę.
Martin
Janusze już mają swoją walkę, fightcard się dla nich nie liczy. A takich przypadków jak ja, że czekam na dobry undercard jest zapewne bardzo niewiele. Także nie ma co liczyć, że im się PPV nie sprzeda Smile
(23-07-2014 10:20 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Martin
Janusze już mają swoją walkę, fightcard się dla nich nie liczy.

Racja, ale mi jako przeciwnikowi ppv zależy na każdym aby tego nie wykupywał (dlaczego to już pisałem kiedyś). Im gorzej to gówno będzie się sprzedawać tym lepiej - dla wszystkich z wyjątkiem Solorza.
Undercard nie zapowiada się zbyt fascynująco, więc walka Kaczora z Cieślakiem będzie tym co zagwarantuje złą krew, odważne wypowiedzi na konferencjach i rzeźnię w ringu i przyciągnie niezdecydowanych, bo co jak co, ale walka o podtekstach osobistych to najlepsza walka. Szkoda tylko, że ten cały Kaczor ma zaledwie dwie zawodowe walki na koncie mimo, że jest po 30tce, a dostanie walkę na tak wielkiej gali, choć w żaden sposób na nią nie zasłużył, a gdyby nie latał z nożem, to by jej nie dostał na pewno.

Szkoda, że kilka kandydatur skreślono z góry, bo "za duże mają wymagania", ostatnio Grzesiek Proksa pisał na facebooku, że skąd wiedzą, że jest za drogi skoro nikt z nim nie rozmawiał? I tak to wygląda...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie