Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oleksandr Usyk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przeoczyłem. Wink Nadrobiłem dopiero dzisiaj. Mullerowi udało się nawet zadać jeden cios w drugiej rundzie. Usyk podczas ataku niebezpiecznie się odkrył i Muller starał się to wykorzystać, tylko widać nie ma takiej pary w łapie aby taką okazję przemienić w bonusa. A tak poza tym to gość niczego pozytywnego nie pokazał. Usyk zrobił, co musiał zbytnio się przy tym nie wysilając. Faktycznie pora dla niego na kogoś mocniejszego. A co do Mullera to konieczny jest rewanż z Masternakiem u nas w Polsce aby Master mógł zmazać tą plamę. W sumie nie zawinioną przez niego ale za parę lat nikt już nie będzie pamiętał w jakich okolicznościach to się odbyło.

Kontekście Usyka komentatorzy wspominali coś tam o Głowackim. Kolejnemu się zapewne marzy walka z naszym rodakiem. Widać, że przez wielu dalej jest niedoceniany.
Usyk zlał tego średniaka tak jak to powinien zrobić Master. Szkoda, że Polak się z nim tak cackał.
Gdy przeczytałem Rodriguez to myślałem, że w końcu ktoś z czuba dla Usyka, bo tak jakoś mi się skojarzyło, że to jakiś kozak. Ale widzę, że Kubańczyk obijał w większości walk samych leszczy. Wątpię aby to akurat on miałby być weryfikatorem Ukraińca.
Ten Pedro Rodriguez nie jest zły. Widziałem go w walce z Abdusałamowem i pomimo szybkiej porażki trochę się w tym pojedynku pokazał. W każdym razie mocno bije i jakieś tam pojęcie o boksie ma. Dziwić mogą jego szalone wahania wagi. Z Abdusałamowem ważył ponad 110 kg, a 2 lata później zjechał do limitu półciężkiej (79,5 kg). Kawał cudaka, ale może być groźny.
To w takim razie mam nadzieję, że postawi się Usykowi i da dobrą walkę.
Obóz Usyka zaproponował Cieślakowi walkę w najbliższym terminie oferując rekordowe dla polskiego boksera 50 tysięcy dolarów. Polski obóz odmówił, a Wasilewski w komentarzu stwierdził, że na Polsacie pieniądze są też dobre, a na pewno bezpieczniejsze.

Czy Cieślak powinien wziąć walkę z Ukraińcem czy jednak dobrze zrobił odmawiając?
Powinien brać. Wiedziałby na jakim jest poziomie. Zarówno on jak i Usyk. Wink Pilnują niektórzy tych zer w rekordzie niczym cnoty.
Dobrze zrobił, gwarancja wpierdylu duża, niech jeszcze zaboksuje
na tym polsacie,propozycje jeszcze będą.
Zdecydowanie za wcześnie dla Cieślaka na taką konfrontację. Jeśli kariera Cieślaka będzie się prawidłowo rozwijać to zarobi dużo większe pieniądze. Jest jeszcze młody, na rywali pokroju Usyka przyjdzie czas.
Tu nie chodzi o kasę na tym etapie kariery. Ale uważam, że nawet taki ewentualny wpierdziel z Usykiem nauczy go o wiele więcej niż kolejne 10 walk.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przekierowanie