Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mitchell vs Arreola
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
W końcu jakaś wypowiedź Setha w mediach.

Go Mayhem!

- Jestem gotowy, on może się ze mnie śmiać, ale to bez znaczenia.
Wszystko i tak rozegra się między nami w ringu. On zgrywa twardziela, ale przecież tego oczekuje się od Chrisa Arreoli. To klaun i komik, ale w sobotę to z niego będą się śmiać - dodał czarnoskóry Amerykanin.

BOKSER.ORG
Wreszcie jakaś ciekawa walka na amerykańskiej scenie HW. Na pewno będzie się działo, bo obydwaj bokserzy bazują na ofensywie. Obrona delikatnie mówiąc nie jest ich mocną stroną. Jest jednak jeden argument bardzo mocno przemawiający za Arreolą, a mianowicie porcelanowa szczęka futbolisty. Pomijając jego pierwszą walkę z Banksem, to w drugiej każda próba ataku ze strony Johnathona siał popłoch u Mitchella.
Mitchell za surowy jest boksersko aby wygrać z Arreolą. Nie mam wątpliwości, że Chris to wygra, jak nie przez KO to na punkty. Futbolista w żadnym swoim zawodowym występie nie wyglądał przekonująco, może ma pojedynczy cios ale na doświadczonego Arreole to może być za mało. Mam nadzieję, ze Chris się nie podpali i nie rzuci z jakimś szalonym atakiem, bo to jak wiemy może się źle skończyć. Mój punkt widzenie możne być trochę zaburzony, bo porostu lubię styl boksowania arreoli oraz jego twarda postawę. Trochę się zawiodłem po ostatniej walce, chociaż Bernard dla mnie wygrał walkę doskonałą taktyka.
Oboje po 242 funty. Czyli Chrisu zbił te 7 od walki ze Stivernem.
Myślę że dobrze sie przygotował.
Na to wygląda. Pewnie widzi, że to jego już chyba ostatnia szansa na cokolwiek w HW. Pewnie pokona Mitchella, ale liczę na świetną walkę.
Mayhem ma jakieś 30% szans na zwycięstwo i kusi na niego parę groszy postawić. 5.00 kurs, a szanse wcale nie małe. Już na Przemka Majewskiego jest niższy... Kusi: )
Ja tam bardzo wątpie w szkalnke Mitchella. szkoda by mi było kasy.
Na Majewskiego prędzej bym coś postawił bo można ugrać.
Mitchell przełamie Arreolę w okolicach 9 rundy choć będzie przegrywał na punkty.
Walka nie potrwa 9rund tylko 9 minut Tongue Seth odpłynie.
Arreola wyraźnym faworytem, nawet jak Seth coś przytrafi, to Koszmar ma sporą szansę ustać. Nie zdziwię się jak Arreola przyklęknie, ale zdziwię się jeśli po tym nie wstanie. To oczywiście optymistyczny wariant dla Setha, mimo wszystko Chris to faktycznie powinien skończyć bardzo szybko.
Arreoli nie lubię, ale to Mitchell zawiódł mnie w obu walkach z Banksem, więc im szybciej ktoś mu wybije HW z głowy tym lepiej, a że trafiło na Chrisa - trudno ; )

Mój pierwszy post tutaj, witam wszystkich! : )
Czy ktoś wie na jakim kanale będzie transmitowana walka ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie