Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Eddie Chambers
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Wywiad z Chambersem, ktory "wisi" od dzisiaj na konkurencji:
http://www.boxing.pl/forum/publicystyka/...ng-pl.html
Eddie Chambers vs Carl Baker


IFL TV wrzuciło jakiś czas temu wywiad z tym całym Bakerem, wlazłem w niego bo po miniaturce w pierwszej chwili pomyślałem, że to Haye się tak spasł ;D
Faktycznie podobny. Byc moze ojciec Haye, zapylil kiedys jakas babke, stad to podobienstwo Bakera z Davidem.Wink
[Obrazek: Chambers_trenuje.jpg]

A rany, co za katastrofa. Czy on pomylił dyscypliny? To jest boks, a nie konkurs na największy obwód w talii albo na największe spasienie się. Ja rozumiem, że on nie chce być słabszy fizycznie od każdego zawodnika jakiego napotka, ale natury i tak nie oszuka, bo się skończy jeszcze większą katastrofą niż jest obecnie i co gorsza straci swoje dotychczasowe atuty. Najlepszym przykładem Adamek, z którego Bloodworth na siłę chciał zrobić ciężkiego i zniszczył przy tym wszystkie jego atuty. Eddie zawsze był szybki, zwinny, dobry na nogach. A teraz będzie nienaturalnie napompowanym parowozem, który zużyje cały tlen z hali po 2 rundach, a siły i tak mieć nie będzie. Przynajmniej nie na tyle, żeby mogła być atutem w jakiejkolwiek walce w HW. Głupota straszna. No chyba że ktoś twierdzi, że Eddie teraz będzie czołgiem zachowując swoje dawne atuty i będziemy mieli drugiego Tysona...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie