Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Absurdy w rankingu p4p Boxreca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(10-06-2013 12:16 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Chodzi mi o takie kwiatki ktore wypisalem w poprzednim poscie.
Kwiatki czy nie, ale należy się z nimi pogodzić mając na uwagę metode pozycjonowania pięściarzy.

(10-06-2013 12:16 PM)BMH napisał(a): [ -> ]sam przyznaj, stawianie ponad Cotto, Thompsona, Furego, Pulewa, Adamka, Solisa czy Chambersa, to jakis pieprzony zart.
Bo Cotto miał ostatnio więcej porażek (co prawda wszystkie z pierwszą ligą).
Adonis Stevenson już 22...
@Sander
Znokautowanie mistrza WBC w pierwszej rundzie, który ma na rozkładzie takich zawodników jak Adamek,Hopkins,Pascal,Tarver,Johnson jest rzeczą niesamowitą. 22 miejsce Stevensona w boxrec moim zdaniem kontrowersją nie jest. Zwłaszcza, że sam Dawson przed walką z Wardem znajdował się bodajże w pierwszej 15 lub 20. A walki z Wardem nie uważam za szczególną porażkę bo sami widzieliśmy w jakiej formie był wychudzony Dawson... Chadowi natomiast nie pozostaje nic innego niż przejście do CW.
Dla mnie to jest mit z tym wychudzeniem Dawsona. On w ringu z Wardem ważył 184 funty, tyle samo co wczoraj ze Stevensonem. Przejście do CW to samobójstwo dla Chada, musi po prostu zostać w końcu przy jednym trenerze i powoli się odbudowywać z jakimiś waciakami. W Polsce ci takich u nas dostatek jakby co, heh Wink (Sęk, Głażewski, Kuziemski co prawda oficjalnie skończył karierę, ale...)
(10-06-2013 01:38 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Kwiatki czy nie, ale należy się z nimi pogodzić mając na uwagę metode pozycjonowania pięściarzy.

Wiec moglbys mi wyjasnic jaka jest to metoda, o co konkretnie sie rozbija ten system, ze taki Chris John jest nizej niz Fury, czy Pulew? Ja szczerze nie wiem ocb z tym boxreckiem. Na czym wiec to poelga...? Jezeli wiesz, to moglbys wyjasnic, bo takich zielonych jak ja , to sadze ze jest tu wielu.

(10-06-2013 01:38 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Bo Cotto miał ostatnio więcej porażek (co prawda wszystkie z pierwszą ligą).

Chambers nie przegywal? Thompson? Solis? Sturm? Jest tego wiecej, a dziwnym trafem kazdy jest zdecydowanie wyzej od Miguela.

Na miejsce Miguela wrzuce Johna, on nie mial porazek, a mimo wszystko Adamek, Pulew, Fury, Thompson sa wyzej.Huh
(10-06-2013 01:48 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]@Sander
Znokautowanie mistrza WBC w pierwszej rundzie, który ma na rozkładzie takich zawodników jak Adamek,Hopkins,Pascal,Tarver,Johnson
No dobrze to jeśli Jonak nokautuje w 1 rundzie Mayweathera to automatycznie jest czołowym pięściarzem p4p?
No to @Matys dowaliłeś do pieca Wink Skomplikowana sprawa jak widać a tak na marginesie autor tekstu to chyba aktualny naczelny RP?
No przecież Michał Koper, Piotr Momot, Tomasz Chomirski (Gwahlur) to wszystko byli redaktorzy bokser.org.
O! nie wiedziałem o tym...
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie