Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Absurdy w rankingu p4p Boxreca
10-06-2013, 01:38 PM
Post: #11
Bug RE: Absurdy w rankingu p4p Boxreca
(10-06-2013 12:16 PM)BMH napisał(a):  Chodzi mi o takie kwiatki ktore wypisalem w poprzednim poscie.
Kwiatki czy nie, ale należy się z nimi pogodzić mając na uwagę metode pozycjonowania pięściarzy.

(10-06-2013 12:16 PM)BMH napisał(a):  sam przyznaj, stawianie ponad Cotto, Thompsona, Furego, Pulewa, Adamka, Solisa czy Chambersa, to jakis pieprzony zart.
Bo Cotto miał ostatnio więcej porażek (co prawda wszystkie z pierwszą ligą).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2013, 01:41 PM
Post: #12
RE: Absurdy w rankingu p4p Boxreca
Adonis Stevenson już 22...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2013, 01:48 PM
Post: #13
RE: Absurdy w rankingu p4p Boxreca
@Sander
Znokautowanie mistrza WBC w pierwszej rundzie, który ma na rozkładzie takich zawodników jak Adamek,Hopkins,Pascal,Tarver,Johnson jest rzeczą niesamowitą. 22 miejsce Stevensona w boxrec moim zdaniem kontrowersją nie jest. Zwłaszcza, że sam Dawson przed walką z Wardem znajdował się bodajże w pierwszej 15 lub 20. A walki z Wardem nie uważam za szczególną porażkę bo sami widzieliśmy w jakiej formie był wychudzony Dawson... Chadowi natomiast nie pozostaje nic innego niż przejście do CW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2013, 01:59 PM
Post: #14
RE: Absurdy w rankingu p4p Boxreca
Dla mnie to jest mit z tym wychudzeniem Dawsona. On w ringu z Wardem ważył 184 funty, tyle samo co wczoraj ze Stevensonem. Przejście do CW to samobójstwo dla Chada, musi po prostu zostać w końcu przy jednym trenerze i powoli się odbudowywać z jakimiś waciakami. W Polsce ci takich u nas dostatek jakby co, heh Wink (Sęk, Głażewski, Kuziemski co prawda oficjalnie skończył karierę, ale...)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2013, 02:06 PM
Post: #15
RE: Absurdy w rankingu p4p Boxreca
(10-06-2013 01:38 PM)Metzger napisał(a):  Kwiatki czy nie, ale należy się z nimi pogodzić mając na uwagę metode pozycjonowania pięściarzy.

Wiec moglbys mi wyjasnic jaka jest to metoda, o co konkretnie sie rozbija ten system, ze taki Chris John jest nizej niz Fury, czy Pulew? Ja szczerze nie wiem ocb z tym boxreckiem. Na czym wiec to poelga...? Jezeli wiesz, to moglbys wyjasnic, bo takich zielonych jak ja , to sadze ze jest tu wielu.

(10-06-2013 01:38 PM)Metzger napisał(a):  Bo Cotto miał ostatnio więcej porażek (co prawda wszystkie z pierwszą ligą).

Chambers nie przegywal? Thompson? Solis? Sturm? Jest tego wiecej, a dziwnym trafem kazdy jest zdecydowanie wyzej od Miguela.

Na miejsce Miguela wrzuce Johna, on nie mial porazek, a mimo wszystko Adamek, Pulew, Fury, Thompson sa wyzej.Huh

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2013, 02:11 PM
Post: #16
RE: Absurdy w rankingu p4p Boxreca
(10-06-2013 01:48 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Sander
Znokautowanie mistrza WBC w pierwszej rundzie, który ma na rozkładzie takich zawodników jak Adamek,Hopkins,Pascal,Tarver,Johnson
No dobrze to jeśli Jonak nokautuje w 1 rundzie Mayweathera to automatycznie jest czołowym pięściarzem p4p?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2013, 02:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2013 02:27 PM przez Matys.)
Post: #17
RE: Absurdy w rankingu p4p Boxreca
http://boxrec.com/media/index.php/BoxRec...escription

Streszczenie po polsku, chyba wciąż aktualne:
http://www.bokser.org/content/2010/01/09.../index.jsp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2013, 02:36 PM
Post: #18
RE: Absurdy w rankingu p4p Boxreca
No to @Matys dowaliłeś do pieca Wink Skomplikowana sprawa jak widać a tak na marginesie autor tekstu to chyba aktualny naczelny RP?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2013, 02:39 PM
Post: #19
RE: Absurdy w rankingu p4p Boxreca
No przecież Michał Koper, Piotr Momot, Tomasz Chomirski (Gwahlur) to wszystko byli redaktorzy bokser.org.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2013, 03:00 PM
Post: #20
RE: Absurdy w rankingu p4p Boxreca
O! nie wiedziałem o tym...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości